Zasady udanego związku – Łóżkowe tematy

zasady udanego związku

Więcej porad znajdziesz tutaj: 10 zasad udanego związku

Każdemu z nas zależy na udanym życiu seksualnym. Jednak czym ono tak na prawdę jest? Kogo powinniśmy słuchać w tej kwestii? Dzisiaj w naszym cyklu 'zasady udanego związku’ postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Nie zawsze chodzi o orgazm

Pamiętaj, że w relacji najważniejsze są bliskość i pożądanie. Nie każda erotyczna sytuacja musi prowadzić do seksu, tak samo jak nie zawsze seks nie zawsze kończy się orgazmem. Nauczcie cieszyć się sobą na wzajem i pamiętajcie nie ilość, a jakość

Eksperymentujcie

Czasem jakaś nowość w łóżku może wnieść powiew świeżości do całej relacji. Pamiętaj jednak, żeby z jednej strony nie zmuszać się na coś, na co nie masz ochoty, a z drugiej warto próbować nowych rzeczy, które podobają się Twojemu partnerowi.

Nie porównujcie się do innych

Nic dobrego nie wyniknęło jeszcze z porównywania się do innych. Pamiętaj, że u każdego kwestia seksualności i pociągu jest indywidualna. Ponadto nie porównuj częstotliwości Waszego pożycia do początkowej relacji związku. Jeśli naprawdę niepokoi Cię ta kwestia – udaj się do specjalisty.

Nie czekaj aż najdzie Was ochota

W związkach z wieloletnim stażem możecie trochę poczekać aż oboje będziecie w nastroju. Starajcie się inicjować sytuacje, które mogą skończyć się zbliżeniem i jednocześnie pamiętajcie, że… wcale nie muszą. Po prostu znajdźcie dla siebie czas i bawcie się dobrze.

I najważniejsze…

Mówcie otwarcie o swoich pragnieniach, nie róbcie drugiej osoby wyrzutów jeśli nie ma ochoty na seks i pamiętajcie, że czułość i namiętność są tak samo ważne.

Więcej porad na temat dobrego seksu znajdziecie tutaj. Tam również natkniecie się na zasady udanego związku. Artykuł powstał na podstawie książki „100 zasad udanego związku” autorstwa Harriet Lerner.

Może ci się spodobać również

10 Replies to “Zasady udanego związku – Łóżkowe tematy”

  1. Interesują , mnie kobiety , do stałego związku które , nie myślą tylko o pieniądzach , i samochodzie …

  2. Ja szukam dziewczyny niedaleko mojego miejsca zamieszkania z łatwym dostępem dojazdu i miłej zabawy najlepiej bliżej mojego miejsca zamieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *