Instrukcja obsługi kobiety

studentka

Może na pozór jesteśmy skomplikowane, ale to wcale nie znaczy, że nie da się nas zrozumieć. Poniżej to, na co najbardziej powinieneś zwracać uwagę. Oto Instrukcja Obsługi Kobiety w 4 punktach.

Bądź spostrzegawczy

Znasz to powiedzonko, że umysł kobiety jest jak przeglądarka z 50 otwartymi kartami? No cóż, to prawda. Kobiety myślą o wielu sprawach na raz, ponadto komunikacja niewerbalna to ich drugie imię. Dodatkowo wyłapywanie ściem przychodzi im niezwykle łatwo. Tak samo i Ty musisz nauczyć się wyłapywać niuanse: z jej mowy ciała i gestów nauczyć się czytać czy jest Tobą zainteresowana. Powodzenia!

Kontakt wzrokowy i mowa ciała

Jest on dla kobiet nie mniej ważny niż dla mężczyzn. Jeśli w jej spojrzeniu widzisz zainteresowanie, ona lekko przechyla głowę gdy do niej mówisz, uśmiecha się i przygryza wargę to jesteś na wygranej pozycji! Twoja pewność siebie może poszybować w górę jeśli ona bawi się włosami i próbuje być blisko Ciebie. Twoją uwagę powinny przykuć jej kolana (tak, dobrze przeczytałeś – kolana). W momencie kiedy rozmawia z Tobą siedząc a jej kolana są mocno zaciśnięte – Twoje szanse maleją. Jeśli natomiast są one delikatnie rozchylone – masz o co walczyć.

Naucz się słuchać

Na pewno zauważyłeś, że kobiety naprawdę dużo komunikują, jednak część z tych komunikatów jest dla niej naprawdę istotna. Staraj się zapamiętywać dramy między jej koleżankami, jak ma na imię jej kiciuś i do którego sanatorium pojechali jej rodzice. Na pewno zyskasz tym w jej oczach. Dodatkowo gdy ona narzeka na szefa, koleżankę czy panią z warzywniaka ZAWSZE ale to ZAWSZE stawaj po jej stronie – Twoje życie będzie wtedy znacznie łatwiejsze.

Schlebiaj

Każdy lubi komplementy – to już wiemy. Staraj się komplementować ją w nieoczekiwanych dla niej momentach i sytuacjach, daj buziaka w czółko i okaż ogólnopojętą czułość. A gdy idziesz po zakupy – kup przy okazji bukiet kwiatów za 14.99. Dzięki temu niewielkim nakładem poprawisz jej humor na resztę dnia, a może i wieczoru 😉 No i nigdy nie mów jej, że wygląda trochę grubo w tej sukience.

Zakazane wyrażenia

  1. „Niezła jest ta twoja przyjaciółka”, nawet jeśli nie masz nic złego na myśli. Ona od tej chwili nie zazna spokoju, a spotkania w trójkę będą pełne napięcia.
  2. „Może powinnaś trochę schudnąć?”. Kobiety czują się bardzo niepewnie, jeśli chodzi o ich wygląd. Od tej chwili te kilka kilogramów stanie się jej obsesją.
  3. „Moja była robiła to inaczej”. I nieważne, czy chodzi o seks, czy o herbatę. Ona nie przyjmuje do wiadomości, że cokolwiek łączyło cię z inną kobietą.
  4. „Nie mam zamiaru nigdy się ożenić”. Taka deklaracja zniechęca kobiety, które z zasady są zainteresowane związkami perspektywicznymi.
  5. „Dlaczego chcesz ciągle tylko rozmawiać?”. Milczenie jest dla kobiet niepokojącym symptomem – nie wiadomo, co się za nim kryje. Jeśli nie masz akurat chęci na rozmowę – wyjaśnij dlaczego.
  6. „Może poszedłbym sam?”. Jeśli gdzieś wychodzisz, a ona ma ochotę się przyłączyć – nie zniechęcaj jej, bo będzie się gryźć bez końca.
  7. „Moja mama robi lepsze schabowe” to chyba gorsze niż porównanie do byłej…

P.S Zapoznaj się także z Instrukcją Obsługi Faceta.

Może ci się spodobać również