Jak zatrzymać mężczyznę przy sobie [10 rad]

Zaręczyny

Jeśli czujesz, że on się od Ciebie oddala lub dopiero się poznajecie ale Ty wiesz, ze chcesz być z nim już na zawsze to przeczytaj nasz poradnik jak zatrzymać mężczyznę i sprawić aby on nigdy nie przestał Cię kochać.

Zaskakuj go

Wymagasz od niego aby kupował Ci kwiaty i zaskakiwał prezentami raz na jakiś czas a czy Ty robisz coś takiego dla niego…?

Nie zabraniaj mu spotykać się z kolegami

Wyobrażasz sobie nie pójść z przyjaciółkami raz w miesiącu na pogaduchy? Nie? To czemu zabraniasz tego swojemu partnerowi? Ogólnie rzecz biorąc, zakazy i żelazne reguły nie sprzyjają pozytywnej atmosferze w związku. Przecież oboje jesteście dwiema osobnymi jednostkami, które zdecydowały się na wspólną przyszłość.

Ugotuj coś pysznego

Przez żołądek do serca – ile razy to słyszałaś? Więc musi być w tym chociaż odrobina prawdy. Poza tym, wspólne jedzenie posiłków zbliża do siebie ludzi. Będziecie mieli wtedy czas, żeby porozmawiać i po prostu pobyć ze sobą. O ile uda Wam się odłożyć komórki na bok 😉

Dbaj o siebie

Pamiętaj, że kobieta powinna podobać się przede wszystkim sobie, jednak jeśli on wyjątkowo nie lubi jakiejś bluzki albo podoba mu się, kiedy uczeszesz się tak a nie inaczej to rozważ, czy czasem warto się w ten sposób ‘poświęcić’. Nie rekomendujemy natomiast takich poświęceń jak powiększanie biustu tylko dlatego, że on chce.

Nie każ mu się domyślać

Jeśli nie przedstawił Ci się jako wróżbita to nie ma szans, że on się domyśli. Staraj się mówić wprost o tym, co Cię zraniło i na czym Ci zależy. To ułatwi życie Wam obojgu.

Nie czepiaj się (za dużo)

Zastanów się czy czasem nie warto ugryźć się w język. Wiadomo, są sytuację, w których nie da się nie przyczepić ale czy zawsze warto? Czy nóż zostawiony na brzegu zlewu to naprawdę wystarczający powód do kłótni?

Pokaż mu, że jest Ci potrzebny

Dowartościowanie męskiego ego zazwyczaj nie kosztuje nic a może mu poprawić humor na resztę dnia. Podejdź do niego z zakręconym słoikiem zamiast na siłę udowadniać, że dasz radę sama.

Nie zgrywaj damulki

Tutaj mamy poniekąd kontynuację powyższego punktu. Nie wykorzystuj swojego ukochanego do rzeczy, z którymi możesz sobie doskonale poradzić sama. Nie oczekuj także drogich prezentów czy egzotycznych wakacji raz w roku. Takie rzeczy cieszą znacznie bardziej jeśli obie osoby zapracują na nie w równym stopniu.

Bądź szczera

Jeśli macie wspólny budżet to nie ściemniaj, że buty były na wyprzedaży albo, że to kurtka z zeszłego sezonu. Nikt nie lubi być oszukiwany. Szczerość jest jedną z fundamentalnych zasad w związku bo to właśnie na niej buduje się zaufanie.

Bądź czuła

Unikanie bliskości, brak potrzeby przytulenia czy pocałowania Twojego mężczyzny nie świadczy najlepiej o Waszych relacjach. On nie może wymagać od Ciebie seksu tak samo jak Ty nie możesz karać go chłodnym zachowaniem bo się czegoś nie domyślił. 

Czytając ten artykuł pamiętajcie proszę, że związek to dwoje ludzi i wszystko powinno działać w obie strony. Relacja powinna opierać się na miłości, szacunku i zaufaniu – bez nich żaden z powyższych punktów nie ma sensu. To samo dotyczy kobiet, one też powinny włożyć wysiłek w związek, o czym piszemy tutaj.

Może ci się spodobać również