Jak poznać dziewczynę na portalu randkowym?

jak poznać dziewczynę na

Jeśli sprawdzasz jak poznać dziewczynę na portalu randkowym to znak, że naprawdę przyda Ci się kilka wskazówek, spieszymy z pomocą! Oto sprawdzone i praktyczne wskazówki na udany podryw online!

Krok pierwszy – konto na portalu randkowym

Jeśli chcesz poznać dziewczynę na portalu randkowym, oczywiście najpierw musisz mieć na nim konto. Jeszcze nie masz? Na co czekasz?! Darmowe konto założysz tutaj. Pamiętaj, aby dodać dobre zdjęcie profilowe (najlepiej takie, na którym jesteś uśmiechnięty) oraz rzetelnie podejść do wypełnienia danych na profilu. Twój profil będzie bardziej autentyczny i ciekawszy jeśli dodasz więcej zdjęć.

Jakie zdjęcia warto dodać?
– pokazujące całą sylwetkę
– związane z Twoimi zainteresowaniami
– ze zwierzakiem <3
– z przyjaciółmi

Jakich zdjęć NIE dodawać?
– odsłaniających tors (chyba że są znad morza)
– jak palisz albo spożywasz alkohol
– jak pokazujesz środkowy palec

Krok drugi – aktywność i inicjatywa

Jeśli naprawdę chcesz kogoś poznać, to tak jak w realnym życiu – trzeba w to włożyć nieco wysiłku. Staraj się systematycznie spędzać czas na poznawaniu nowych osób, warto też zostawić po sobie ślad w postaci głosu +10 na zdjęcie albo miłego komentarza. Nie oddawaj decyzji na tak 'seryjnie’. Przed kliknięciem Tak/Nie poświęć chwilę na zapoznanie się z profilem i obejrzenie kilku zdjęć.

Wracając do komentarzy- tutaj wystrzegaj się oklepanych teksów i działania kopiuj-wklej! Nie polecam także pisać elaboratów na temat wyglądu czy porównywania do anioła – wierz mi to już nie działa. Zamiast tego w komentarzu nawiąż do zdjęcia albo zwyczajnie napisz coś miłego.

Krok trzeci – rozmowy

Nie ma szans umówić się z kimś na randkę bez choćby wymiany kilku zdań. W związku z naszą demografią (jest więcej wolnych kobiet niż mężczyzn) utarło się, że to Ty powinieneś napisać pierwszy (oczywiście nie jest to reguła), ważne więc aby ta wiadomość chociaż odrobinę wyróżniała się na tle innych. Pisałam już o tym wiele razy: samo 'cześć’ albo 'hej’ to za mało! Oczywiście nie oznacza to, że musisz w jednej wiadomości pisać historię swojego życia, jednak postaraj się, żeby pierwsza wiadomość zachęcała do dalszego kontaktu 🙂 Zadaj jakieś pytanie, opowiedz coś ciekawego o sobie. Jak zacząć rozmowę przeczytasz tutaj.

Może ci się spodobać również

3 Replies to “Jak poznać dziewczynę na portalu randkowym?”

 1. To prawda na tym portalu jeszcze nie znalazłem ani młodej dziewczyny ani Miłośniczki Kolei. Dla dziewczyn liczy się wiek chłopaka i głównie na to patrzą. Wygląd czy status materialny to dla nich sprawa drugorzędna niestety.

 2. Na portalu randkowym można poznać bliżej tylko kogoś kto nie boi się rozmowy, kto ma na tyle kultury w sobie, że wie co to poszanowanie dla mówcy. Owszem są kobiety lat 21 są 26 i są takie po 30tce… Niektóre nawet te młodsze o ile nie mają za sobą bagażu doświadczeń w postaci wózka i misa na zdj w galerii profilu, to można porównać. Ale są też takie Barbie hehe co kilka lat temu pracowały na to by mieć bagaż życiowych doświadczeń. Biegały i nadal biegają za imponującymi im facetami w konsekwencji dalej za jakiś czas są na portalach randkowych tylko zamiast 1 dziecka mają 2,3 itd.. Takim Paniom życzę powodzenia z ironią w głosie. Nie zapominając że kiedyś materia się zmirni i po którejś ciąży mogą już nie mieć roz s czy m, a l bądź XL. Czas też nie będzie patrzył na to czy księżniczki się obudzą tylko z każdym rokiem będą coraz starsze tak jak ich dzieci bez ojców czy mające ojców biologicznych a relacje ni jak nie przypominają rodziny tylko wpadkę bo seks to taka zabawa. W obecnych czasach miłość odeszła do lamusa, a seks stał się tak powszechny jak grypa…. Co ma odzwierciedlenie na portalach randkowych gdzie 98% kobiet to matki z dziećmi. Skro mają po 22 czy 21, 26 lat i jedno czy więcej dzieci dziecko ma rok czy tam 3 lata, a czasem 8 to dlaczego kierują się nie wiadomo czym skoro tak krótki czas weryfikuje wybór ich partnerów. Żal mi takich kobiet, wolę poznać kobietę szczupłą czy grubszą co nie sypie się jak śnieg zimną nie ma dzieci, a przede wszystkim jest normalna ma jakieś zasady nie takie że dobre auto, impreza, kasa i wpadka.

 3. Uśmiałem się.
  Gdzie jest więcej wolnych kobiet niż mężczyzn?
  W jakiejś alternatywnej rzeczywistości?
  W przedziale wiekowym 18-30 jest nadwyżka miliona mężczyzn.
  33% mężczyzn w Polsce jest wolna.
  Gdyby było w Polsce tak jak ktoś napisał w tym tekście to wszystkie chłopy byłyby zajęte i dziewczyny by się biły żeby z kimś być, a ja pisząc do dziewczyny wiadomość mógłbym chociaż liczyć na odpowiedź nawet grzecznościową odmowę.
  W przedziale wiekowym 18-24 jest tylko 5% wszystkich kobiet.
  Na portalach randkowych liczy się przede wszystkim wygląd, więc albo jesteś przystojny i masz powodzenie albo odpadasz z wyścigu.
  Jak masz podstawę czyli wygląd musisz mieć jeszcze status i ramę czyli pewność siebie, to co niektórzy nazywają bajerą, czyli obycie społeczne i umiejętności komunikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *