Co zrobić, aby Ona Cię nigdy nie zostawiła [10 rad]

rozstanie, zerwanie, smutek
 1. Dawaj prezenty
  Banał? Może. Oczywiście prezent prezentowi nie równy, jednak jeśli znasz swoją partnerkę i wiesz co lubi – nie powinno być problemu. Pamiętaj, że liczą się małe rzeczy – może to być kwiatek, jej ulubione ciasto itp
 2. Bądź spontaniczny
  Na pewno usłyszałeś kiedyś ‘powinniśmy być bardziej spontaniczni’. Cóż, to oznacza, że TY powinieneś być bardziej spontaniczny. Zaproś czasem ją na miły spacer, do kina albo na romantyczną kolację. 
 3. Pomagaj jej
  Jeśli myślisz, że Twoja dziewczyna/żona sprząta, bo lubi to jesteś w ogromnym błędzie. Jeśli oboje jesteście aktywni to pomoc w domu jest Twoim obowiązkiem. Poza tym brudne ubrania wrzucaj do kosza, NIE OBOK…
 4. Dbaj o siebie
  Kobiety też zwracają uwagę na wygląd. Jeśli będziesz starał się być dla niej atrakcyjny, to ona na pewno to doceni. Poza tym, basen czy siłownia to lepsze miejsce na wspólne spędzanie czasu niż kanapa przed telewizorem.
 5. Wspieraj ją
  Dla kobiety jest bardzo ważne, aby jej chłopak/mąż trzymał jej stronę. Nie myśl, że chodzi o to, abyś we wszystkim przyznawał jej rację, jednak gdy ktoś się z nią spiera – stawaj za nią murem! A na osobności ewentualnie przedstawiaj swój punkt widzenia.
 6. Daj jej poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji
  Kobieta spokojna o swoją przyszłość to zazwyczaj kobieta szczęśliwsza. Planujcie wspólnie przyszłość, niech ona wie, że będzie jej częścią.
 7. Bądź dobrym ojcem
  Jeśli macie, bądź planujecie mieć dzieci to ze wszystkich sił staraj się być dobrym tatą, nie krzycz, nie przynoś stresu z pracy do domu. Sprawdzając się jako tata sprawisz, że ona jeszcze mocniej Cię pokocha.
 8. Praw komplementy
  Wiele mówi się o męskim ego, spychając to żeńskie na drugi tor. Kobiety kochają komplementy, radzę jednak wystrzegać się banałów i mówić je wtedy, kiedy ona się tego najmniej spodziewa.
 9. Bądź szczery
  Szczerość = zaufanie. Jednak jeśli ona pyta czy ta sukienka ją pogrubia, to wtedy odpowiedź nigdy, przenigdy nie może być twierdząca.
 10. Bądź czuły
  Nic tak nie rozbraja dziewczyny jak buziak w czółko, przytulenie czy zapewnienie o swoich uczuciach. Pamiętaj, że okazywanie uczuć nie czyni Cię w jej oczach mniej męskim.

Czytając ten artykuł pamiętajcie proszę, że związek to dwoje ludzi i wszystko powinno działać w obie strony. Relacja powinna opierać się na miłości, szacunku i zaufaniu – bez nich żaden z powyższych punktów nie ma sensu.

Może ci się spodobać również