Jakich mężczyzn należy unikać? [4 NAJGORSZE typy]

Jakich mężczyzn należy unikać

Są takie zachowania, które od razu powinny sprawić, że zapali Ci się lampka ostrzegawcza. Chcesz się dowiedzieć jakich mężczyzn należy unikać? Przeczytaj!

Notoryczny kłamca

Jeśli zauważysz, że Twój partner / potencjalny partner zaczyna Cię okłamywać w drobnych kwestiach, to musisz być wyjątkowo wyczulona. Szczególnie kiedy ma to miejsce na samym początku relacji. Najczęściej on po prostu zapomniał Ci o czymś powiedzieć. Na przykład, że jego przyjaciółka to jednocześnie ex narzeczona. Taki tam szczegół. Co gorsza, może zacząć kłamać w bardziej istotnych dla Ciebie kwestiach. Ciężko żyje się w związku, w którym musisz pełnić rolę detektora kłamstw, prawda?

Leser

To ten typ, który zawsze znajdzie jakąś wymówkę gdy musi znaleźć pracę albo bardzo często zostaje zwalniany. Większość czasu poświęca na gry bądź oddawanie się swojej życiowej pasji. Leserstwo może się także objawić w postaci ekscentryka-artysty. Uważa on, że chodzenie do pracy narzuca mu ramy, w których jego artystyczny temperament zostaje tłamszony. To samo uważa o pomaganiu w obowiązkach domowych i opiece nad dziećmi. Nie próbuj ograniczać jego swobody personalnej i kopnij go w tyłek.

Maminsynek

Jeśli Twój chłopak w każdej kwestii pyta o zdanie swoją mamusię to wiedz, że w tym związku zawsze będziecie w trójkę. Jego mama zawsze będzie robiła lepszy rosołek, lepiej składała jego bokserki. Jeśli uważasz, że facet naprawdę może być tego wart, to czeka Cię bardzo dużo pracy. Przede wszystkim nie próbuj na siłę oddzielić go od nieodciętej pępowiny. Zacznij od pozyskania sympatii teściowej, a następnie umacniaj swoją pozycję w relacji z partnerem. Z czasem staniesz się osobą, którą będzie pytał o zdanie.

Agresor

Jeśli masz do czynienia z osobą wybuchową, wbijającą podczas kłótni pięści w kartongips to uciekaj, dziewczyno! Jeśli jemu na Tobie naprawdę zależy to pójście na terapię nie powinno stanowić dla niego problemu. W przypadku, gdy ma do tego obiekcje to możesz być pewna, że nie chce się zmienić. Pamiętaj, że przemoc to nie tylko bicie. Przemoc to także wyzwiska i burzenie Twojej samooceny (przemoc psychiczna). Przemoc może przybrać postać uzależniana od siebie finansowo i zabraniania pójścia do pracy (przemoc ekonomiczna).

Skoro już wiesz jakich mężczyzn należy unikać, to przy poznaniu każdego kandydata na przyszłego partnera powinnaś upewnić się, że to nie jest żaden z opisanych przez nas typów. Więcej porad znajdziesz tutaj.

Może ci się spodobać również

8 Replies to “Jakich mężczyzn należy unikać? [4 NAJGORSZE typy]”

  1. Powiedz facetowi na pocztku czego oczekujesz jeśli chcesz małżeństwa rodziny i stabilizacji nie czekaj bo facet się nie domyśli, szukaj przyjaciela, kogoś z kim konie można kraść mówić o wszystkim i wszystkich o swoim potrzebach, marzeniach, celach wtedy unikniesz porażki o ile facet jest szczery i chce tego co ty , jeśli nie daj sobie z nim spokój będziesz nieszczesliwa i oboje będziecie tkwić w czymś co jest nieszczere zbudowane na klamstwie a z czasem sprawi że oboje będziecie dla siebie obcy

  2. Strzezcie sie kobiety ideologii feministycznych komunistek.
    Najpierw wam wmówią, że jestescie ofiarami mezczyzn, a potem że lepiej byc lesbijka. Na koncu skonczycie jako samotnem niezaspokojone wariatki drące morde na ulicach walczace z urojonym wrogiem. No i oczywiscie z kosciołem jak to wypada na prawdziwa komunistke.

    .

  3. Lemiej nie mieć nikogo i po problemie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣zero obowiązku itp 🤣🤣🤣🤣🤣

  4. Kopnęłam kiedyś przez takie porady „Lessera” w tyłek. Dzisiaj jest dyrektorem w MLM . Ma studio mody i ludzie pracują dla niego a on zwiedza świat .Do tego własną kapele i tone fanek. Teraz zarobił na bitcoinie ponad 2 razy tyle ile zainwestował w 2017. Chlopak przed 30 już na emeryturze i ustawiony do konca życia a ja sie bujam z typem który kocha swoją pracę i chodzi do niej rzetelnie . Do rosmmana za minimalna XD. Tyle są warte takie porady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *