Jakich kobiet należy unikać? [4 NAJGORSZE typy]

jakich kobiet należy unikać

Są takie zachowania, które od razu powinny sprawić, że zapali Ci się lampka ostrzegawcza. Chcesz się dowiedzieć jakich kobiet należy unikać? Przeczytaj!

Atencjuszka

Jeśli poznasz dziewczynę, która musi być nieustannie w centrum zainteresowania, to możesz mieć pewność, że Twoi znajomi ją znienawidzą. Co gorsza, jak skończą się jej nieco ubarwiane historie, może zacząć szukać bardziej wyrafinowanych metod na przyciągnięcie uwagi. W grę wchodzą: awantury, groźby, niewłaściwy ubiór czy słownictwo z rynsztoka. Jak rozpoznać atencjuszkę na początkowym etapie znajomości? To proste – będzie ona wymagała od Ciebie stuprocentowej uwagi przez cały czas, mogą też zacząć pojawiać się wyskoki, które jej przyniosą sławę, a Tobie poczucie wstydu.

Córeczka tatusia

Jej dziany tatuś od dziecka powtarzał, że jest jego księżniczką i musi mieć wszystko, co najlepsze w zamian za… nic. Niech Cię nie zwiodą jej nienaganna figura i dopracowana uroda. Ona ma na to czas, ponieważ nie zajmuje się niczym innym. Jeśli jesteś facetem, któremu jest potrzebna wizytówka-upiększacz zamiast partnerki do życia to wybór w sam raz dla Ciebie! Pamiętaj, że księżniczki nie pracują, nie sprzątają i nie piorą – w końcu od tego mają służbę, prawda?

Golddigger

Jeśli w pierwszych minutach rozmowy padają następujące pytania: „Jakie masz auto?”, „Gdzie pracujesz?” oraz „Ile zarabiasz?” to masz do czynienia z kobietą, którą potocznie określa się mianem blachary. To jakim jesteś człowiekiem ma dla niej drugorzędne znaczenie. Najważniejsze, aby ona miała zapewniony byt na odpowiednio wysokim poziomie i co najmniej raz w roku mogła chwalić się na Insta zdjęciami z egzotycznych wakacji. Czy Twój portfel udźwignie ten związek?

Świruska

Jeśli chociaż przez sekundę pomyślisz, że laska ma obłęd w oczach, to musisz się mieć na baczności. Jeśli dodatkowo zauważysz u niej takie objawy jak histeryczny śmiech albo zachowania dążące do autodestrukcji – uciekaj, chłopie!
„A co jeśli ona jest bardzo seksowna?” – pomyślisz. Aby ułatwić Ci podjęcie tej decyzji, poniżej zamieszczamy wykres określający bezpieczne proporcje urody do bycia wariatką. Powodzenia!

Pamiętaj, że nie wszystkie kobiety pasują do powyższych (nieco stereotypowych) opisów. Skoro już wiesz jakich kobiet należy unikać, to przy poznaniu każdej kandydatki na przyszłą partnerkę powinieneś upewnić się, że to nie jest żaden z opisanych przez nas typów. Więcej porad znajdziesz tutaj.

Może ci się spodobać również

3 Replies to “Jakich kobiet należy unikać? [4 NAJGORSZE typy]”

  1. Jak już źle trafisz to pamiętaj ,żonę trzeba trzymać krótko rok najwyżej półtora, w drugą stronę tak samo. Pozdrawiam bankrutów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *