Nietypowe sposoby na podryw

sposoby na podryw

Jest wiele metod na podryw, tak samo jak powstały tysiące nieudanych tekstów na zagadanie. W tym artykule prezentujemy najciekawsze sposoby na podryw. Możecie potraktować te rady z lekkim przymrużeniem oka, jednak kilka z nich naprawdę działa!

Podryw na kasztana

Ten podryw jest stary jak Internet i ma jedną, zasadniczą wadę – działa tylko jesienią. Na czym polega? Kiedy w parku/lesie/gdziekolwiek spotkasz kobietę, która wpadła Ci w oko, wyciągasz z kieszeni kasztan (tak, musisz się wcześniej przygotować), rzucasz jej pod nogi i nonszalancko pytasz „Przepraszam, czy to Twój kasztan?”. W związku z tym, że ta metoda nie jest nowością musisz być przygotowany na to, że ona będzie ją znała. Wtedy Twoim zadaniem jest obrócenie tego w żart. Jeśli się zaśmieje – kuj żelazo póki gorące i zaproś ją na kawę lub herbatę.

Podryw na grzybobranie

Przyznajemy, że to jedna z ciekawszych metod na podryw, jakie znamy. Podobnie, jak podryw na kasztana, działa tylko w okresie jesiennym. Wystarczy, że na portalu randkowym albo społecznościowym napiszesz kiedy i gdzie wybierasz się na grzyby i czy jest jakaś miła osóbka chce do Ciebie dołączyć. Wbrew pozorom to może brzmieć jak całkiem fajna pierwsza randka. Świeże powietrze, łono natury i od razu wiecie, że dzielicie jakieś wspólne pasje. To jak, kto chętny na grzybobranie?

Podryw na „nie ten numer telefonu”

Ta propozycja jest bardzo kontrowersyjna – stosujesz ją na własne ryzyko! Osobiście znam parę, która poznała się dzięki pomyleniu cyferki w numerze telefonu. Jeśli nie chcesz skazywać się na łaskę (bądź niełaskę) losu, to mamy dla Ciebie świetny patent. W dobie wszechobecnych programów lojalnościowych wiele osób zamiast skanować swoją kartę przy kasie podaje do weryfikacji numer telefonu. I jeśli całkiem przypadkiem w kolejce do kasy stoi przed Tobą atrakcyjna dziewczyna bez obrączki na ręce to wyostrz słuch i otwórz notatnik w swoim telefonie. Brawo! Masz jej numer! Co dalej?
Tutaj masz dwie opcje – napisać prawdę i zaryzykować wyjście na dziwaka albo przypadkowo napisać pasjonującą wiadomość (koniecznie bez podawania puenty) i zanim jeszcze odpisze wysyłasz kolejnego SMSa o treści „Ups! Pomyłka : )”. Bardzo ważne, aby pierwsza wiadomość zaintrygowała ją na tyle, żeby chciała kontynuować rozmowę.

Podryw na kolegę ze studiów

Tu możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Jeśli chcesz się rozwijać abo zdobyć wiedzę, dzięki której znajdziesz lepszą pracę to postaraj się wybrać kierunek, na który uczęszcza dużo kobiet. Jeśli wydaje Ci się to banalne, to właśnie tak poznali się moi znajomi ze studiów. Są po ślubie i czekają na drugiego bobasa.
Generalnie sugerujemy pojawianie się w miejscach, w których przebywa dużo kobiet, jednak uważaj aby nie wyjść na kogoś kto nie jest zainteresowany płcią przeciwną…

Pamiętaj, że kobiety cenią przede wszystkim pewność siebie i poczucie humoru. Jeśli wyjdzie z Ciebie pokraka przy którymkolwiek z naszych pomysłów na podryw – nic z tego nie będzie. Nie bądź dla niej jak otwarta księga i postaraj się być chociaż odrobinę tajemniczy. Nie wierzę, że to pisze ale: graj trochę niedostępnego. A Ty znasz jakieś nietopowe sposoby na podryw? Podziel się z nimi w komentarzu!

Więcej na temat randkowania przeczytacie tutaj.

Może ci się spodobać również

4 Replies to “Nietypowe sposoby na podryw”

  1. Porwany podryw część 2 (TITANIC)
    Moj poprzedni podryw. Podryw byl jeszcze taki ze portawem nieznajoma dziewcZynę z. Krakowskiego chodnika piękna wysoka czarnulke i pojechaliśmy do holandi i poplynelismy w rejs statkiem o zachodzie słońca później zespół się nam silnik i dryfowalismy po oceanie.

  2. Sposób na porwany podryw Ja raz porwalem dziewczynę z chodnika piękna wysoka brunetke porwalem nieznajoma dziewczynę. Pojechaliśmy na lotnisko . oswiadczylem się podczas skoku spadochronem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *