Dlaczego nigdy nie pisać do ex po pijaku?

pisać do ex

Alkohol wydobywa z ludzi nie tylko prawdziwą naturę, ale także ich pragnienia. Po kilku głębszych okazuje się, że Twój ostatni związek był 'najlepszym co Cię w życiu spotkało’. Sięgasz więc po telefon i zaczynasz pisać do ex. Poniżej dowody, że jest to ZŁY pomysł.

Z jakiegoś powodu się rozstaliście

W tym momencie nie ma już znaczenia czyja to była wina (zazwyczaj leży ona po obu stronach). Pamiętaj, że bez względu na pozytywne aspekty tego związku znalazł się jeden, który przeważył o jego zakończeniu. Wtedy przypomnij sobie o wszystkich złych momentach, o wszystkich wadach i chorych akcjach. Pomogło? Nie? To czytaj dalej!

Wyjdziesz na ofiarę losu

Mówi Ci coś pojęcie 'wygrać rozstanie’? Jeśli nie, to najprawdopodobniej zawsze w to przegrywasz. Jesteśmy tylko ludźmi i większość z nas po zakończeniu związku zmienia się w stalkera i sprawdza co słychać u ex. Jeśli Ty szybciej znajdziesz sobie chłopaka / dziewczynę, pojedziecie razem na wakacje i kupicie psa – to zdobywasz kolejne punkty w tej nielogicznej grze i zaczynasz wygrywać. Możesz to przekreślić jednym SMSem o treści 'tęsknię za Tobą’ – wtedy przegrywasz, game over.

Rozdrapiesz stare rany

Mało Ci powodów, żeby nie pisać od ex? Nawet jedną wiadomością możesz rozdrapać stare rany i w efekcie skrzywdzić siebie albo drugą osobę. Pod wpływem alkoholu spora część osób nie ma hamulców i włącza im się całkowita szczerość. To z kolei powoduje niebezpieczeństwo, że napiszesz coś, czego wcale nie miałaś/eś na myśli. A wypowiedzianych słów nie da się cofnąć.

Jeśli chcesz się wyżyć…

Masz zamiar pisać do ex tylko po to, aby umówić się na 'niezobowiązujący numerek’? Mam dla Ciebie złą wiadomość. Jesteś złym człowiekiem. Jeśli druga osoba zgodzi się na coś takiego, to prawdopodobnie wciąż coś do Ciebie czuje, a Ty dajesz złudne nadzieje. Nie ładnie…
Jeśli chcesz jej/jemu wygarnąć, bo myślisz, że poczujesz się lepiej, to będzie dokładnie odwrotnie. To oznacza, że nie przepracowałeś/aś tej sytuacji i nie polecam spożywania alkoholu, póki nie uporządkujesz własnych emocji.

Więcej na temat rozstań przeczytasz tutaj.

Może ci się spodobać również

One Reply to “Dlaczego nigdy nie pisać do ex po pijaku?”

  1. Napiszcie rady dla ludzi szukających przez Internet by zanim się spotkają znaleźli w Internecie o tych osobach info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *