Fotka Love Story | Karolina i Michał

Fotka Love Story

Z kolejną historią zgłosiła się do nas Karolina, to właśnie ona napisała wiadomość na Fotce do swojego obecnego męża Michała. Od tamtego momentu minęło 7 lat a oni wyglądają na bardzo szczęśliwą parę! Jak wyglądała ich Fotka Love Story?

Relacja na całe życie

Para, która poznała się na Fotce

Karolina i Michał wymieniali wiadomości przez kilka tygodni, zanim postanowili się spotkać. Karolina poprosiła, przy pierwszym spotkaniu towarzyszyła jej koleżanka. Cała trójka spotkała się w parku, a kiedy Karolina zauważyła, że Michał jest miłym facetem, oddelegowała koleżankę do domu. Para od razu złapała dobry kontakt. On, jak na gentelmena przystało, odprowadził Karolinę do domu, potem jeszcze przegadali pół nocy. Karolina zdradziła nam, że pokochała u Michała poczucie humoru, on natomiast nie mógł oderwać oczu od jej pięknych oczu i zgrabnych nóg.


Po dwóch latach na świat przyszła ich urocza córka, która jest obecnie bardzo żywiołową czterolatką, oni sami często wspominają, że poznali się na naszym portalu. Zdarza się także, że rodzice Karoliny i Michała o tym wspominają, na szczęście para miała od początku wsparcie bliskich i nikt nie miał problemu, z tym, że poznali się poprzez portal społecznościowy. Naszym zdaniem jest to niezwykle ważne, aby osoby, które są na początkowym etapie znajomości czuły, że mają wsparcie od rodziców. Bez tego związek od samego początku ma 'pod górkę’.

Rady od Karoliny i Michała

Małżeństwo ma dwie rady dla osób, które chciałyby znaleźć kogoś przez nasz portal. Po pierwsze warto porozmawiać ze sobą na kamerkach, żeby spotkanie na żywo nie przynosiło stresu. Po drugie na spotkanie z osobą poznaną online powinno się pójść z koleżanką lub kolegą. My się pospisujemy pod tymi radami i życzymy jeszcze więcej szczęścia i miłości!

Więcej historii Fotka Love Story znajdziecie klikając w link.

Chcesz opowiedzieć nam swoją Fotka Love Story? Napisz do nas na Facebooku bądź wyślij maila na marketing@fotka.com

Może ci się spodobać również

6 Replies to “Fotka Love Story | Karolina i Michał”

  1. Emilia Kondratowicz poznalam na waszym portalu Jacka jestem juz z nim prawie 7 miesiecy dziekuje wam za wasz portal randkowy

  2. Osoby po przejściach i rozwodach też mogą znaleźć kogoś wartościowego 🙂

  3. Ale, że nie wiem… Mam się rozpłakać ze wzruszenia, czy co, bo trochę nie ogarniam. Reklamowanie małżeństwa, przez portal randkowy, to trochę chyba, jakby oxymoron, paradoks, ironia, hipokryzja? Pytam, ponieważ większość z nas – zarejestrowanych na tym portalu- to osoby po przejściach i rozwodach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *