Fotka Love Story | Ania i Kamil

Fotka Love Story

Ich historia zaczęła się latem w 2013 roku. Ania napisała nam, że trochę im zajęło ale w końcu się spotkali. Poznajcie ich wersję Fotka Love Story <3

Powinniśmy zacząć od tego, że Kamil bywa przesądny, dlatego właśnie dzień, w którym poznała się para jest dość… nietypowy. Pierwsze spotkanie miało bowiem miejsce w piątek 13! Randka była „na luzie’ – spotkanie nad jeziorkiem niedaleko domu Ani. Wtedy Ania odkryła pierwszy fakt o swoim przyszłym mężu – jest straszną gadułą! W Kamilu najbardziej zauroczyły ją jego oczy – „piękne i brązowe, zawsze chorowałam na punkcie takich oczu”. „Potem okazało się że do kompletu jest całkiem zabawny, inteligentny, rozmowny i nie buja w obłokach. ” – dodała. Ania zauroczyła Kamila swoim uśmiechem, chociaż do dziś się zastanawia co tak naprawdę w niej dostrzegł. Od tamtej pory, jak to określiła Ania, przynosi „pecha” swojemu przesądnemu mężowi.

Chcę napisać tylko, że to był strzał w 10! Nigdy nie przypuszczałam, że można sobie ułożyć życie rejestrując swoje konto na portalu w Internecie…

Urocza historia

Związek dobrze się układał, rozwijał się swoim rytmem. Na szczęście rodziny zakochanych nie stawały na drodze miłości, mimo, że była to miłość, która zaczęła się w Internecie. Po pięciu latach znajomości para wzięła ślub, a niecały rok temu na świat przyszła ich córeczka. Ania do dziś lubi mężowi „wypominać te bzdurki”, które do niej wtedy pisał. My uważamy, że to słodkie! W tym miejscu Ania pozdrawia swojego Polskiego Hiszpana!

Jak zawsze – poprosiliśmy o rady dla osób szukających miłości w sieci.

Moja rada to nie bać się i przełamać ten lęk przed poznaniem kogoś obcego z Internetu bo może wyjść z tego na prawdę coś fajnego, ale żeby zminimalizować ryzyko zawodu trzeba być szczerym. Pogadać najpierw o podejściu do życia, nie ściemniać że się waży 60 kg jeśli ma się 2 razy tyle, ale szczerość na każdym życiowym polu jest ważna :)))

Więcej historii Fotka Love Story znajdziecie klikając w link.

Chcesz opowiedzieć nam swoją Fotka Love Story? Napisz do nas na Facebooku bądź wyślij maila na marketing@fotka.com

Może ci się spodobać również

4 Replies to “Fotka Love Story | Ania i Kamil”

  1. Super, życzę Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności i Miłości do starości :)))) Pozdrawiam
    Bożena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *