Fotka Love Story | Jacek i Asia

Para poznała się na Fotce

Rozpoczynamy nowy cykl wpisów – Fotka Love Story. Ta historia, pierwsza historia jaką tu opiszę, opowiada o wytrwałości, uporze i o tym, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko – nawet rozłąkę. On był nią zauroczony „malutka, drobniutka, takie maleństwo do kochania” – napisał o swojej obecnej żonie. Asia z kolei od razu poczuła, jak dobrze im się ze sobą rozmawia.

Mocny początek

Jacek założył konto na Fotce w 2008 roku, poznał tutaj kilka dziewczyn. Z racji tego, że był zawodowym kierowcą to spotykał się z osobami z całej Polski. Z kilkoma stworzył nawet poważniejsze relacje, nie przetrwały jednak one próby czasu. Pewnego dnia napisał do Asi, która jak się okazało mieszkała blisko niego. Pierwszy raz spotkali się 21 stycznia 2010 roku, przy herbacie Asia opowiedziała o sobie i swojej córce, od tamtej pory zaczęły się setki godzin rozmów, poznawania się i spotkań. Jacek był tak pewien swoich uczuć, że już po kilku miesiącach znajomości był gotów stanąć z nią przed ołtarzem! Ostatecznie wtedy do ślubu nie doszło, ale zakochani zamieszkali razem u mamy Asi. Oboje mieli wsparcie ze strony swoich rodzin, nikt nie widział problemu w tym, że poznali się przez Internet, bardzo im kibicowali.

Komplikacje

Rok później Jacek wyjechał do Niemiec, jak sam nam napisał „w pogoni za pieniądzem”. Na początku miało to być tylko kilka miesięcy, jednak jego pobyt tam przedłużał się. Asia była wtedy w stałym kontakcie z ukochanym, starała się także go odwiedzać. Któregoś razu została z nim na stałe, a kiedy sytuacja na to pozwoliła – dołączyła do nich córka. Jacek w 2014 roku ponownie podjął próbę zostania mężem Asi – udało się! Cieszymy się, że nasz portal miał w tym swój udział!

Dobre rady

Na koniec poprosiłam o radę dla osób, które szukają miłości online, otrzymałam następującą odpowiedź: „Rady mamy takie: Uważajcie, bo po drugiej stronie monitora może nie być ta osoba, z którą się rozmawia. Możecie jednak trafić na tą jedyną lub jedynego na cale życie. Bądźcie sobą, nie piszcie bajek, a wszystko się może ułożyć. Jeśli ta druga osoba się zakocha, to Cię zaakceptuje takim jakim jesteś z wadami lub ich brakiem. No i bądźcie wytrwali, pierwsze kilkaset randek bywa trudne…”

Jacek i Asia poszli na romantyczną kolację, na którą ich zaprosiliśmy. Zdjęcia z kolacji wrzuciliśmy na naszego Facebooka.

Cały zespół Fotki życzy Wam dużo szczęścia i miłości! A jeśli Ty chcesz opowiedzieć swoją historię – napisz do nas! Więcej historii przeczytasz tutaj.

Chcesz opowiedzieć nam swoją Fotka Love Story? Napisz do nas na Facebooku bądź wyślij maila na marketing@fotka.com

Może ci się spodobać również

4 Replies to “Fotka Love Story | Jacek i Asia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *