Jak zdobyć dziewczynę? 5 cech, bez których nie dasz rady

Jak zdobyć kobietę

Nie oszukujmy się – nikt nie wierzy w ideały, a wizja miłości od pierwszego wejrzenia zaczyna wydawać się odległa jak czasy podstawówki. Dlatego prezentuję cechy, bez których szanse na znalezienie partnerki będą graniczyły z cudem. Z tego artykułu dowiesz się, jak zdobyć dziewczynę i może być to łatwiejsze, niż się wydaje.

Aparycja

Z moich obserwacji wynika, że spora ilość mężczyzn nie przywiązuje do tego, jak wygląda i pachnie zbyt wielkiej wagi. Nie chodzi o wylanie na siebie butelki perfum i wbicie w drogi garnitur. Z rozmów z przyjaciółkami wynika, że facetom zdarza się przychodzić na pierwszą randkę w niechlujnych ciuchach, z tłustymi włosami itp. No litości – świeży oddech, ładny zapach i czyste ciuchy to chyba nie jest aż taki wielki wysiłek? 

Sylwetka

Kobiety zerkają na męskie pośladki częściej niż Ci się wydaje. Dlatego w celu zwiększenia swoich szans zalecam wizytę na siłowni od czasu do czasu. Niewiele kobiet wymaga od mężczyzny ciała Adonisa, ale definitywnie powinieneś pożegnać się z piwnym brzuszkiem.

Zaradność

W tym wypadku też nie zrozum mnie źle – to nie jest to kwestia kasy. Dotrwaliśmy do takich czasów, kiedy kobieta lubi być niezależna (nie tylko finansowo) jednak w związku mimo wszystko szuka partnera, który będzie dla niej wsparciem. Także jeśli całymi dniami siedzisz na kanapie i grasz na konsoli – czas najwyższy znaleźć pracę i nauczyć się naprawiać cieknący kran.

Poczucie humoru

Niby oklepane, ale doceniamy, kiedy facet potrafi nas rozśmieszyć. Dodatkowo poczucie humoru bardzo często świadczy o inteligencji. Na początek radziłabym jednak unikać czarnego humoru i świńskich żartów. Zamiast tego postaraj się zabłysnąć humorem w rozmowie. 

Charakter

Jeśli na pierwszy rzut oka widać, że jesteś agresywny, lubisz przesadnie ubarwiać swoje opowieści albo chwalisz się podbojami miłosnymi to mam złą wiadomość. Twoje szanse na normalny związek są drastycznie niskie. Przepracuj swoje problemy ze specjalistą, zamiast szukać osoby, którą nimi obarczysz. Nie muszę wspominać, że problemy z kręgosłupem w postaci dupy na boku też nie wchodzą w grę?

Już wiesz jak zdobyć dziewczynę. Jeśli po przeczytaniu tego artykułu uważasz, że wymienione przeze mnie wymagania, żeby poznać fajną dziewczynę są zbyt wygórowane to masz dwie opcje. Popracuj nad sobą albo… zmień kryteria wyszukiwania. Dla równowagi przeczytaj, czego mężczyźni szukają w kobietach. O tutaj.

Może ci się spodobać również