Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  29 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...

Avatar użytkownika E60E60
Posty: 10 (po ~377 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 140
E60
  3 maja 2020

W realu poszukaj , najlepsze co może być ;) Mniej użalania się nad sobą tak jak w poście jak i w życiu prywatnym ... Wszystko przychodzi w swoim czasie Kolego . Najwidoczniej tamte nie były dla Ciebie, szukaj dalej :) Powodzenia ;)

Hardstyle Polska :D

Fantastyczna
Fantastyczna
  3 maja 2020
Adam33gda
Adam33gda: jechała w technikum na dwójach.

Chłop 33 lata wypomina kobiecie, że w technikum leciała na dwójach. I Ty się jeszcze dziwisz... :rotfl:
Poza tym może czas przeanalizować swoją postawę, a nie doszukiwać się wciąż winy w drugiej stronie?
Ja rozumiem, że często ciężko człowiekowi spojrzeć na siebie samego obiektywnie, ale bez jaj.
Adam33gda
Adam33gda: pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą.

Po prostu "elegancko" Cię zbywały xD
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  3 maja 2020

A może po prostu wypadałoby uwierzyć w to iż pewne rzeczy oraz zjawiska bynajmniej na naszej ziemskiej półkuli nie istnieją , bo gdyby kobiety o dobrych intencjach istniały, to myślę, iż nie miałby Pan problemu ze znalezieniem ich nawet tutaj , ale niestety materializm wygrywa z innymi uczuciami u tej płci, więc niestałość i zwodniczość u jednostek damskich to można by rzec chleb powszedni :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

KonradDragante
KonradDragante
  4 maja 2020

nie ma wolnych normalnych dziewczyn zostały tylko takie wybrakowane

Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  4 maja 2020

Nie prawda. Prędzej można po prostu poznać w realu. Niestety większość kobiet jest tutaj by smyrdać swoje ego ;) Zanim się tu zarejestrowałem przeczytałem pewną opinię o której teraz uważam że jest jak najbardziej trafiona.. "Fotka.pl to mieszanka narcyzmu oraz spamu". Lecz nie ma co narzekać a bardziej traktować ten portal jako zabawę niż próbę odszukania kogokolwiek ponieważ jeśli nie jesteś modelem z okładki ze wzrostem 190, na profilowym nie masz zdjęcia siedząc w Lamborgini to nie masz szans.

Queetoni
Posty: 27 (po ~117 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 218
Queetoni
  6 maja 2020
Adam33gda
Adam33gda: Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...


No słuchaj, tutaj też ciężko poznać normalnego faceta. Większość pyta, czy jestem zainteresowana sponsoringiem, albo pytają od razu, czy jestem zboczona XD Więc jeśli laski dostają również takie wiadomości, to nie biorą żadnego mężczyzny na poważnie. Ja mogłabym policzyć na palcach jednej ręki NORMALNYCH facetów, których tu poznałam :) Ale ogólnie rzecz biorąc to fakt, że ciężko nawet i w realu znaleźć normalną babę. Ale nie poddawaj się, życzę powodzonka i trzymam kciuki, abyś znalazł tę jedyną :)
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  6 maja 2020
Queetoni
Queetoni: Adam33gda: Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...No słuchaj, tutaj też ciężko poznać normalnego faceta. Większość pyta, czy jestem zainteresowana sponsoringiem, albo pytają od razu, czy jestem zboczona XD Więc jeśli laski dostają również takie wiadomości, to nie biorą żadnego mężczyzny na poważnie. Ja mogłabym policzyć na palcach jednej ręki NORMALNYCH facetów, których tu poznałam :) Ale ogólnie rzecz biorąc to fakt, że ciężko nawet i w realu znaleźć normalną babę. Ale nie poddawaj się, życzę powodzonka i trzymam kciuki, abyś znalazł tę jedyną :)

I dlatego właśnie wina leży po obydwu stronach. Tacy desperaci piszą do kobiet setki wiadomości w stylu "Jesteś najpiękniejsza" w nadziei na seks. A to z kolei tworzy próżne dziewczyny, a próżne dziewczyny tworzą desperatówd83dde04
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 maja 2020
Chris285
Chris285: I dlatego właśnie wina leży po obydwu stronach. Tacy desperaci piszą do kobiet setki wiadomości w stylu "Jesteś najpiękniejsza" w nadziei na seks. A to z kolei tworzy próżne dziewczyny, a próżne dziewczyny tworzą desperatów

Popieram w 100%. Przeciętnej urody kobieta wchodząc na swoj profil ma pewnie ze 100 wiadomości dziennie, w której czyta jaka to ona jest piękna i w ogóle. Po czyms takim wymagania wzrastają i jest jeszcze bardziej niedostępna. Desperaci natomiast chcą za wszelką cenę zwrocic uwagę "samicy" i dlatego wypisują takie poematy nawet pod zdjęciami przeciętnych kobiet, zeby tylko "zaru**ać" i koło się zamyka.
Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020
Queetoni
Queetoni: No słuchaj, tutaj też ciężko poznać normalnego faceta. Większość pyta, czy jestem zainteresowana sponsoringiem, albo pytają od razu, czy jestem zboczona XD Więc jeśli laski dostają również takie wiadomości, to nie biorą żadnego mężczyzny na poważnie. Ja mogłabym policzyć na palcach jednej ręki NORMALNYCH facetów, których tu poznałam :)


Sama prawda. Mam tysiące wiadomości a tylko kilka rozmów jest normalnych bez żadnych podtekstów, reszta to same propozycje. Choć tak patrząc na kwoty jakie mi proponują to dziś bym lepiej stała jak Kulczykowa 🤣
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  13 maja 2020

Ale tak jak pisałem wcześniej z kolei próżne kobiety przyciągają takich a oni przyciągają próżne kobiety. To takie troche "Perpetuum Debile"

Kocurrro
Kocurrro
  13 maja 2020
Chris285
Chris285: Ale tak jak pisałem wcześniej z kolei próżne kobiety przyciągają takich a oni przyciągają próżne kobiety. To takie troche "Perpetuum Debile"

Czyli chcesz powiedzieć, że wszystkie kobiety są próżne? Czy po czym to stwierdzasz? Dawno się tak nie uśmiałam 😀👍

Tak poza tym to nie wrzuca się wszystkich do jednego wora.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  13 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Chris285: Ale tak jak pisałem wcześniej z kolei próżne kobiety przyciągają takich a oni przyciągają próżne kobiety. To takie troche "Perpetuum Debile" Czyli chcesz powiedzieć, że wszystkie kobiety są próżne? Czy po czym to stwierdzasz? Dawno się tak nie uśmiałam 😀👍 Tak poza tym to nie wrzuca się wszystkich do jednego wora.

Oczywiście że nie d83dde04 Przecież ja nigdzie nie napisałem że wszystkie, ale duża część na tym portalu. A tą próżność podsycają desperaci.
RudeImagination20
RudeImagination20
  14 maja 2020
Adam33gda
Adam33gda: Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...


Sie nie dziwie Tobie 😂

Nie pisze zeby obrazac ale abu unaocznic twoja postawe .
Po pierwsze trąci z opisu desperacja i frustracja a tym kobiety odpychasz.
Po drugie jesli boisz siecze ja stracisz, mowisz i myslisz o tym to wyobraz sobie ze tak pewnego dnia sie stanie...tak to dziala w tym swiecie.
Po trzecie dla kobiety musisz byc wyzwaniem , byc ciekawa osobą, obytą życiowo i finansowo (nie koniecznie milionerem ), zapewniac poczucie bezpieczenstwa dla siebie i przyszlej rodziny , ktora bedzie chciala zalozyc kobieta z Tobą.

Po czwarte popraw w wygladzie co tylko mozesz, dobierz lepsze ciuchy, fryzjera , dodatki a zobaczysz roznice w postrzeganiu.

Po szoste usmiechaj sie do kobiet i pogadaj z tymi ktore ten usmiech odwzajemnily. Niejedna czeka cie randka👏

Po siodme rozwijaj sie, ksiazki , szkolenia, aktywnosc sportowa co tylko ciebie interesuje...
No i najwazniejsze pokochaj siebie, zaaakcepuj takim jakim jestes , spojrz w lustro...

Znalezienie jedynej to proces na całe zycie a czasem po prostu istny przypadek.
I nie szukaj , pozwol na to aby ona odnalazla Ciebie 😘
Powodzenia
Kocurrro
Kocurrro
  14 maja 2020

Odnośnie powyższego wpisu, nic dodać, nic ująć 👌

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.