Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  29 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...

SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  19 maja 2020
Chris285
Chris285: Ja znaczenia nie znam? Chyba ty skoro chwalisz się pracą, domem i samochodem a innych nazywasz "Materialistami" A łapać to ty mnie możesz wiesz za co W tej kwestii zapewne uchodzisz za eksperta.


Oho ho... Pan mądry się przedstawił niepodważalny argument. Żebym cię łapała "wiesz za co" to przede wszystkim musiałbyś coś mieć. Może i jestem ekspertem, ale ty się nigdy o tym nie dowiesz. Sądząc po twoich wpisach ty jesteś guru samogwałtu. Może rób z tego szkolenia, to w końcu będziesz miał kasę na każdą.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: Może rób z tego szkolenia, to w końcu będziesz miał kasę na każdą.
Czyli bez kasy nie ma co podchodzic. Nie było tak od razu, zamiast wykłocac się na kilka stron?
SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: SlodkaMadza7777: Może rób z tego szkolenia, to w końcu będziesz miał kasę na każdą. Czyli bez kasy nie ma co podchodzic. Nie było tak od razu, zamiast wykłocac się na kilka stron?


Czyli kolejny wtórny analfabeta, który nie rozumie co jest napisane. Wiesz co to sarkazm? Szkoda na ten temat czasu. Zebrało się paru "IDEŁAŁÓW", a wszystkie kobiety są złe. Zróbcie może grupę wsparcia, kto wie może z czasem z tego jakieś uczucie wyjdzie.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: Czyli kolejny wtórny analfabeta, który nie rozumie co jest napisane. Wiesz co to sarkazm? Szkoda na ten temat czasu. Zebrało się paru "IDEŁAŁÓW", a wszystkie kobiety są złe. Zróbcie może grupę wsparcia, kto wie może z czasem z tego jakieś uczucie wyjdzie.

Juz zaczęło się obrazanie - jakie to typowe dla ludzi, ktorzy nie mają nic sensownego do powiedzenia. Oczywiście nie spodziewam się reakcji moderacji, bo na fotce tak juz jest :)
SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: SlodkaMadza7777: Czyli kolejny wtórny analfabeta, który nie rozumie co jest napisane. Wiesz co to sarkazm? Szkoda na ten temat czasu. Zebrało się paru "IDEŁAŁÓW", a wszystkie kobiety są złe. Zróbcie może grupę wsparcia, kto wie może z czasem z tego jakieś uczucie wyjdzie. Juz zaczęło się obrazanie - jakie to typowe dla ludzi, ktorzy nie mają nic sensownego do powiedzenia. Oczywiście nie spodziewam się reakcji moderacji, bo na fotce tak juz jest :)


Zniżyłam się do Twojego poziomu, poza tym nie obraziłam Cię tylko stwierdziłam fakt. Skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to jesteś wtórnym analfabetą, tyle w temacie.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: Zniżyłam się do Twojego poziomu, poza tym nie obraziłam Cię tylko stwierdziłam fakt. Skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to jesteś wtórnym analfabetą, tyle w temacie.

Do mojego poziomu to ci daleko, nawet jakbyś na stołek weszła, tylko ze tego nie ogarniesz.. Napisałas - tyle w temacie, a na bank coś odpiszesz, ot tak, zeby poujadać...
Kocurrro
Kocurrro
  19 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: ...

Odpuść sobie, serio. Ja i Monika też odpuściłam bo nie ma sensu jakakolwiek dyskusja z owymi delikwentami. Mentalne i intelektualne dno delikatnie rzecz ujmując.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kocurrro
Kocurrro: Mentalne i intelektualne dno delikatnie rzecz ujmując.

Dokładnie takie mam o was zdanie :)
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Dokładnie takie mam o was zdanie :)
A Tobie się nie nudzi to celowe branie użytkowników pod włos? Mógłbyś zacząć patrzeć w lustro, a nie na innych? Życie innych Cie nie dotyczy, to po co na siłę próbować pokazać, że Twoja racja jest jedyną słuszną? Każdy ma swoją racje i tyle. Zakończmy na tym tę dyskusje, bo jest bezcelowa. 🙂 A przepychanki kto jest lepszy czy gorszy są conajmniej nie na miejscu, bo każdy ma prawo do swoich poglądów póki nimi nikogo nie krzywdzi.
SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: SlodkaMadza7777: Zniżyłam się do Twojego poziomu, poza tym nie obraziłam Cię tylko stwierdziłam fakt. Skoro nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to jesteś wtórnym analfabetą, tyle w temacie. Do mojego poziomu to ci daleko, nawet jakbyś na stołek weszła, tylko ze tego nie ogarniesz.. Napisałas - tyle w temacie, a na bank coś odpiszesz, ot tak, zeby poujadać...


Dziękuję za konstruktywny, elokwentny i inteligenty komentarz. I Przepraszam, że taka podła istota jak kobieta ośmieliła się na krytykę tak wspaniałych panów. Nie będę mogła żyć ze świadomością, że uraziłam takich "IDEŁAŁÓW". Czy ktoś ma plastikowy plastikowy nóż, bo chcę się z tego powodu pociąć.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: A Tobie się nie nudzi to celowe branie użytkowników pod włos? Mógłbyś zacząć patrzeć w lustro, a nie na innych? Życie innych Cie nie dotyczy, to po co na siłę próbować pokazać, że Twoja racja jest jedyną słuszną? Każdy ma swoją racje i tyle. Zakończmy na tym tę dyskusje, bo jest bezcelowa. 🙂 A przepychanki kto jest lepszy czy gorszy są conajmniej nie na miejscu, bo każdy ma prawo do swoich poglądów póki nimi nikogo nie krzywdzi.

Kobieto, zobacz kilka postow powyzej, kto zaczął komu ubliżac! Ja wiem, ze to solidarnosc jajnikow, ale az kłuje w oczy.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Juz zaczęło się obrazanie - jakie to typowe dla ludzi, ktorzy nie mają nic sensownego do powiedzenia. Oczywiście nie spodziewam się reakcji moderacji, bo na fotce tak juz jest :)

A nie mowiłem...
SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  19 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: SlodkaMadza7777: ... Odpuść sobie, serio. Ja i Monika też odpuściłam bo nie ma sensu jakakolwiek dyskusja z owymi delikwentami. Mentalne i intelektualne dno delikatnie rzecz ujmując.


Masz rację odpuszczam, brak słów na takie ideały. Mój tato by ich ładnie spuentował, ale zostawię sobie jego komentarz na lepszą okazję.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  19 maja 2020
BartekI987
BartekI987: Kobieto, zobacz kilka postow powyzej, kto zaczął komu ubliżac! Ja wiem, ze to solidarnosc jajnikow, ale az kłuje w oczy.
Żadna solidarność jajników. Czytam posty na bieżąco i jak na razie to głównie Ty prowokujesz do kłótni.
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: Masz rację odpuszczam, brak słów na takie ideały. Mój tato by ich ładnie spuentował, ale zostawię sobie jego komentarz na lepszą okazję.
Ty też już troszkę ochłoń, bo nieco zaczyna Cie ponosić. Tobie również zwracam uwagę. Ja rozumiem, że takie słowa uderzają w Ciebie, bo jesteś kobietą, ale dyskusja naprawdę nic nie da. Najlepszą bronią jest spokój. Pewne rzeczy warto puścić mimo oczu, bo wchodzenie w dyskusje tylko pogarsza sprawę.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: Czyli kolejny wtórny analfabeta, który nie rozumie co jest napisane.

Twoim zdaniem to nie było obraźliwe? Masz do mnie jakieś ale i dlatego nie przeszkadza ci kiedy to mnie ktos obraza i jednoczesnie zwracasz mi jeszcze uwagę kiedy jedynie odbiłem piłeczkę pisząc

BartekI987
BartekI987: Kocurrro: Mentalne i intelektualne dno delikatnie rzecz ujmując. Dokładnie takie mam o was zdanie :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.