Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  29 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...

SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  16 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: PanKret: SlodkaMadza7777: . A te kwoty to takie wysokie, że w zasadzie jakbym tak z miesiąc się po spotykała, to później przez rok nie musiałabym pracować. Panowie żal i żenadaSzkoda, że jestem za brzydki do tej roboty, bo tak już dawno zostałbym żigolakiem. Mało tego, nie sądzę, że coś nawet za darmo znajdę. Mam nadzieję, że na roksie są zniżki studenckieChyba nic nie zrozumiałeś z tego co napisałam, wrzuciłam screen jednej z rozmów jakie prowadzę z "fajnymi" facetami i tylko tacy do mnie piszą. Niestety fotka ukryła wpis, bo ponoć naruszał regulamin, ale przytoczę początek rozmowy. "Fajny facet" napisał do mnie cytuję: "A mi dasz mi siebie, 26cm bolca wystarczy Ci skarbie". Na palcach jednej ręki mogę policzyć ilu facetów normalnie zaczęło rozmowę, a i to żaden nie był wart dłuższej rozmowy. Faceci pisząc do mnie to albo zaczynają od kasy, albo od seksu, w pary przypadkach pierwszą wiadomością jest "HEJ" i potem już jadą po całości. A jak jeden odezwał się normalnie i z nim zaczynałam pisać, to po 10-15 wiadomościach wyznawał mi miłość i uważał, że już w związku jesteśmy. Jak napisałam mu, że to za szybko, że go nie znam, to nagle stwierdził, że jakby miał BMW to wtedy na pewno bym był nim zainteresowana i stwierdził, że lecę na kasę, a później zaczął komentować negatywnie moje zdjęcie. Tak wyglądają moje doświadczenia z facetami na fotce.


Ps. Dla jasności, nie muszę lecieć na kasę, czy samochód, ponieważ mam fajną pracę (zarobki są spoko) i własny samochód i mieszkanie też mam.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020

"A jak jeden odezwał się normalnie" Ale właśnie... zdefiniuj "normalnie" Czyli napisał do ciebie i w pierwszej wiadomości bez przywitania zaczął mówić o tobie czy o sobie? może o pogodzie? a może zaczął opowiadać o wpływie przyspieszenia grawitacyjnego na dylatację czasu? Czym jest dla ciebie "normalnie" ? Powiem tak... dziś już nie, ale kiedyś miałem duże powodzenie wśród kobiet i zdarzało się że to one do mnie podchodziły i zagadywały bądź po prostu próbowały zwrócić uwagę uśmiechem czy spojrzeniem. Ale nigdy nie zdarzyło mi się by podeszła kobieta i zaczęła mówić o sobie tak po prostu. Myślę że absolutnie każdy zrobiłby taką minę d83dde33 i wziął za wariatkę/wariata. Co do faceta który wyznaje miłość przez internet to nie może być normalny d83dde09 A to że napisał że kobiety lecą na kasę jest także po części winą kobiet które... lecą na kasę d83dde04 Wrzucasz "wszystkich do jednego worka" a później jesteś wściekła że inni "wrzucają ciebie do jednego worka" twierdząc że lecisz na kasę d83dde04

Kocurrro
Kocurrro
  16 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Chris285
Chris285: "Po raz kolejny wrzuciłeś wszystkich do jednego wora mimo, że już wcześniej zwróciłam Ci na to uwagę. Tak się nie robi." I pisze to osoba która "zaszufladkowała" wiadomości od mężczyzn dzieląc na "trzy typy"

Ja posegregowałam wiadomości a nie ludzi, naucz się proszę czytać ze zrozumieniem oraz między wierszami.
Co do Twojej dalszej wiadomości to ja doskonale o tym wiem i nie musisz mi tego tłumaczyć, uważam się za inteligentną kobietę. Z resztą to co napisałeś napisałam i ja tylko w innej formie. Proszę czytaj ze zrozumieniem.
Natomiast jeśli uważasz, że zwykłe hej czy cześć to coś co przed Tobą kobieta klęknie na kolana to się grubo mylisz. Zainteresuj czymś tą kobietę, spraw, żeby zwróciła uwagę na Twoją wiadomość w oceanie wiadomości który do niej napływa. Dam Ci prosty przykład od siebie. Miałam na profilu zdjęcie z psem. Czytam wiadomości hej, siema, co tam i nagle trafia się wiadomość w której ktoś odniósł się do mojego psiaka w kilku zdaniach. Odpisałam mu i do dziś ze sobą od czasu do czasu piszemy. A wiesz dlaczego mu odpisałam? Bo napisał mi coś więcej niż xtysięczne hej czy co tam. Wysil trochę swoją mózgownicę i napisz coś więcej niż zwykłe hej których ma setki. Po wpisach kobiet na forum i czytając jakie dostają kwiatki wyciągnij z tego jakieś wnioski i napisz jej w inny sposób niż ten, którego kobiety nie lubią. Czy to takie trudne? Nie wydaje mi się.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Chris285
Chris285: No i pięknie. Przyklaskujmy sobie ze względu na solidarność jajników. Ale chyba nie o to tutaj chodzi Bo trochę tutaj trąci feministkami wykrzykującymi coś w stylu "Ręce precz od mojej macicy" Jak pisałem wcześniej... Załóżcie profil i zostańcie mężczyzną na tydzień


To działa w dwie strony. Również możesz założyć profil jako kobieta i się przekonać. Nie bądźmy hipokrytami. My nie zakładamy miliona tematów o tym jacy to faceci źli i niedobrzy i nie zaznaczamy tego przy każdej okazji. A tu ostatnimi czasu zrobiło się kółko nienawiści do kobiet.
Każdy ma jakieś złe doświadczenia, ale nikt nie jest ani lepszy ani gorszy i szufladkowanie czy wrzucanie do jednego wora jest bezcelowe,bo mija się z prawdą z racji na to, że ludzie są po prostu różni. Tyle
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Chris285: "Po raz kolejny wrzuciłeś wszystkich do jednego wora mimo, że już wcześniej zwróciłam Ci na to uwagę. Tak się nie robi." I pisze to osoba która "zaszufladkowała" wiadomości od mężczyzn dzieląc na "trzy typy" Ja posegregowałam wiadomości a nie ludzi, naucz się proszę czytać ze zrozumieniem oraz między wierszami. Co do Twojej dalszej wiadomości to ja doskonale o tym wiem i nie musisz mi tego tłumaczyć, uważam się za inteligentną kobietę. Z resztą to co napisałeś napisałam i ja tylko w innej formie. Proszę czytaj ze zrozumieniem. Natomiast jeśli uważasz, że zwykłe hej czy cześć to coś co przed Tobą kobieta klęknie na kolana to się grubo mylisz. Zainteresuj czymś tą kobietę, spraw, żeby zwróciła uwagę na Twoją wiadomość w w oceanie wiadomości który do niej napływa. Dam Ci prosty przykład od siebie. Miałam na profilu zdjęcie z psem. Czytam wiadomości hej, siema, co tam i nagle trafia się wiadomość w której ktoś odniósł się do mojego psiaka w kilku zdaniach. Odpisałam mu i do dziś ze sobą od czasu do czasu piszemy. A wiesz dlaczego mu odpisałam? Bo napisał mi coś więcej niż xtysięczne hej czy co tam. Wysil trochę swoją mózgownicę i napisz coś więcej niż zwykłe hej których ma setki. Po wpisach kobiet na forum i czytając jakie dostają kwiatki wyciągnij z tego jakieś wnioski i napisz jej w inny sposób niż ten, którego kobiety nie lubią. Czy to takie trudne?" Nie wydaje mi się.

A ja posegregowałem "kobiece profile" a nie kobiety d83dde09 "... przed Tobą kobieta klęknie na kolana to się grubo mylisz" -Widzisz myślisz że pisząc "hej" oczekuję że kobieta będzie klękać i robić różne rzeczy. Ale wyobraź sobie że można napisać zwykłe "cześć" lub "hej" i nie chcieć kobiety wydymać. Jest to forma grzecznościowa. Po jaką cholerę zaczynać rozmowę jeśli ktoś z kim się przywitałeś/przywitałeś nie odpowie!? Znaczy że nie chce po prostu z tobą rozmawiać i tyle. Ale cóż piszesz że uważasz się za inteligentną kobietę a stawiasz na równi "cześć" z "Ale bym cię wy...ał" d83dde02
Kocurrro
Kocurrro
  16 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Chris285
Chris285: ...

Czy Ty umiesz wyciągać wnioski z tego co piszą inni? Jeżeli kobieta dostaje tysiąc hej i Ty jej napiszesz kolejne hej (czy tam cześć, siema, zwał jak zwał) to myślisz, że będzie tym zachwycona? Nie, nie będzie. Napisz tak, żeby była. Przykład podałam u góry. A grzeczność grzecznością ale internet rządzi się swoimi prawami. Boże...
Inaczej. Masz tysiąc pionków w szarym kolorze. Wśród nich jest jeden czerwony. Na który pionek zwrócisz uwagę? Na jeden z setek szarych czy na tego który się od nich wyróżnia? Właśnie...
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Chris285: No i pięknie. Przyklaskujmy sobie ze względu na solidarność jajników. Ale chyba nie o to tutaj chodzi Bo trochę tutaj trąci feministkami wykrzykującymi coś w stylu "Ręce precz od mojej macicy" Jak pisałem wcześniej... Załóżcie profil i zostańcie mężczyzną na tydzień To działa w dwie strony. Również możesz założyć profil jako kobieta i się przekonać. Nie bądźmy hipokrytami. My nie zakładamy milimetrów na tematów o tym jacy to faceci źli i niedobrzy i nie zaznaczamy tego przy każdej okazji. A tu ostatnimi czasu zrobiło się kółko nienawiści do kobiet. Każdy ma jakieś złe doświadczenia, ale nikt nie jest ani lepszy ani gorszy i szufladkowanie czy wrzucanie do jednego wora jest bezcelowe,bo mija się z prawdą z racji na to, że ludzie są po prostu różni. Tyle

Oczywiście że działa to w dwie strony i pisałem to od początku (Zadaj sobie trudu i przeczytaj moje poprzednie wypowiedzi w tym wątku) Profil jako kobieta miałem na tym portalu a w zasadzie siedziałem na profilu mojej byłej który mi udostępniła, więc wiem jak wygląda sytuacja kobiet ale wiem w przeciwieństwie do was jak wygląda także sytuacja mężczyzn d83dde09 Piszesz o kółku "nienawiści do kobiet" ale to wy próbujecie obarczyć całą winą mężczyzn bo te niewyrzyte ruc&acze piszą "Hej" , "cześć". Jak oni śmią!?!d83dde02
PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  16 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: Ps. Dla jasności, nie muszę lecieć na kasę, czy samochód, ponieważ mam fajną pracę (zarobki są spoko) i własny samochód i mieszkanie też mam.


Mówiąc to masz w myślach prezesa spółki, a nie sprzedawcę w CCC. A wracając do tamtego wpisu, to jest to klasyka na portalach. Kobiety i kółko stulejarzy, którzy je okrążają jak satelity Jowisza.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kocurrro
Kocurrro: Chris285: ... Czy Ty umiesz wyciągać wnioski z tego co piszą inni? Jeżeli kobieta dostaje tysiąc hej i Ty jej napiszesz kolejne hej (czy tam cześć, siema, zwał jak zwał) to myślisz, że będzie tym zachwycona? Nie, nie będzie. Napisz tak, żeby była. Przykład podałam u góry. Boże...

To co piszesz także jest wrzucaniem tych co piszą "hej" do jednego wora d83dde09 Jeśli kobieta będzie zainteresowana rozmową i ma mózg który akurat nie jest na zakupach to powinna odpisać. Wystarczy się przywitać. Naprawdę... tyle wystarczy.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  16 maja 2020

Gdzie ja kogokolwiek obarczyłam winą? Stwierdziłam tylko fakt związany z tematami zakładanymi na forum. Nie dopowiadaj sobie. 😉
I nie mów "w przeciwieństwie do was", bo akurat nie wiesz czy któraś z nas miała takie konto czy nie. Dlatego warto abyś się wstrzymał z wysuwaniem wniosków.

Dziwnym trafem nie widzę na forum tematów o tym jacy faceci są źli, a o kobietach co chwilę są takie tematy zakładane i dziwnym trafem w każdym wypowiadają się praktycznie te same osoby. To miałam na myśli pisząc o "kółku nienawiści do kobiet".
Może czasem warto zastanowić się nad tym jacy sami jesteśmy dla kogoś zamiast szukać ciągle winy w kimś innym?

Kocurrro
Kocurrro
  16 maja 2020

Bez komentarza...
Nie chcę nikogo obrażać ale z takim podejściem i takim tokiem rozumowania będziecie konia w... do końca życia.
Zakończyłam dyskusję w tym temacie.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  16 maja 2020

Jeny ludzie kiedy zrozumiecie, że jak ktoś nie chce to NIE MA OBOWIĄZKU wam odpisywać. I to tyczy się zarówno jednej jak i drugiej płci. To jest możliwość, nie obowiązek i nikt nie musi się tłumaczyć wam z tego dlaczego nie odpisał.

Kocurrro
Kocurrro
  16 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Jeny ludzie kiedy zrozumiecie, że jak ktoś nie chce to NIE MA OBOWIĄZKU wam odpisywać. I to tyczy się zarówno jednej jak i drugiej płci. To jest możliwość, nie obowiązek i nikt nie musi się tłumaczyć wam z tego dlaczego nie odpisał.

Napisałam w innym temacie i tu napiszę to samo. Rozmowa z tymi użytkownikami jest jak kopanie się z koniem. Totalnie bez sensu.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Gdzie ja kogokolwiek obarczyłam winą? Stwierdziłam tylko fakt związany z tematami zakładanymi na forum. Nie dopowiadaj sobie. I nie mów "w przeciwieństwie do was", bo akurat nie wiesz czy któraś z nas miała takie konto czy nie. Dlatego warto abyś się wstrzymał z wysuwaniem wniosków. Dziwnym trafem nie widzę na forum tematów o tym jacy faceci są źli, a o kobietach co chwilę są takie tematy zakładane i dziwnym trafem w każdym wypowiadają się praktycznie te same osoby. To miałam na myśli pisząc o "kółku nienawiści do kobiet". Może czasem warto zastanowić się nad tym jacy sami jesteśmy dla kogoś zamiast szukać ciągle winy w kimś innym?

Bo kobiety zazwyczaj nie siedzą na forum. Dla nich wystarczającą "podnietą" jest to że dostają tysiące wiadomości od mężczyzn d83dde02
"Może czasem warto zastanowić się nad tym jacy sami jesteśmy dla kogoś zamiast szukać ciągle winy w kimś innym?" I w tym się zgadzamy d83dde09 Jak już pisałem wcześniej mężczyźni desperaci napędzają próżne kobiety a próżne kobiety napędzają desperatów d83dde09 Nie mniej jednak "wjeżdżanie" na mężczyzn którzy się z tobą witają pisząc "cześć" czy "hej" jest po prostu słabe i tym samym będziecie przyciągać chamów i prostaków.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 339
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Napisałam w innym poście i tu napiszę to samo. Rozmowa z tymi użytkownikami jest jak kopanie się z koniem. Totalnie bez sensu.

Dobrze, że to tylko możliwość, a nie obowiązek. 😂😂
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.