Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  29 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...

RudeImagination20
RudeImagination20
  17 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: PanKret: SlodkaMadza7777: . A te kwoty to takie wysokie, że w zasadzie jakbym tak z miesiąc się po spotykała, to później przez rok nie musiałabym pracować. Panowie żal i żenadaSzkoda, że jestem za brzydki do tej roboty, bo tak już dawno zostałbym żigolakiem. Mało tego, nie sądzę, że coś nawet za darmo znajdę. Mam nadzieję, że na roksie są zniżki studenckie Chyba nic nie zrozumiałeś z tego co napisałam, wrzuciłam screen jednej z rozmów jakie prowadzę z "fajnymi" facetami i tylko tacy do mnie piszą. Niestety fotka ukryła wpis, bo ponoć naruszał regulamin, ale przytoczę początek rozmowy. "Fajny facet" napisał do mnie cytuję: "A mi dasz mi siebie, 26cm bolca wystarczy Ci skarbie". Na palcach jednej ręki mogę policzyć ilu facetów normalnie zaczęło rozmowę, a i to żaden nie był wart dłuższej rozmowy. Faceci pisząc do mnie to albo zaczynają od kasy, albo od seksu, w pary przypadkach pierwszą wiadomością jest "HEJ" i potem już jadą po całości. A jak jeden odezwał się normalnie i z nim zaczynałam pisać, to po 10-15 wiadomościach wyznawał mi miłość i uważał, że już w związku jesteśmy. Jak napisałam mu, że to za szybko, że go nie znam, to nagle stwierdził, że jakby miał BMW to wtedy na pewno bym był nim zainteresowana i stwierdził, że lecę na kasę, a później zaczął komentować negatywnie moje zdjęcie. Tak wyglądają moje doświadczenia z facetami na fotce.

Nie pisalas jeszcze ze mna 😂😂😂
RudeImagination20
RudeImagination20
  17 maja 2020
Kocurrro
Kocurrro: Chris285: ... BartekI987: ... XxXxP4R4NORMALxXxX: ...Najpierw odniosę się do wpisu Chrisa a później również i do Bartka choć bardziej 'ogólnie' do Was facetów na forum. Na początek małe sprostowanie. Zauważ Chris, że ja podzieliłam na typy wiadomości które dostaję a nie typy ludzi którzy tutaj są. Po raz kolejny wrzuciłeś wszystkich do jednego wora mimo, że już wcześniej zwróciłam Ci na to uwagę. Tak się nie robi. Co do typów kobiet które wymieniłeś to niestety też takie są ale to nie znaczy, że wszystkie kobiety na tym portalu są właśnie takie. Są również kobiety (jak i mężczyźni, sama mam z takim kontakt i bardzo przyjemnie nam się rozmawia) które są tutaj po prostu dla zabicia wolnego czasu, chcą sobie pogadać o tym czy tamtym z innymi użytkownikami i nie mają chęci nikogo poznać(bardzo ładnie to ujęła UniqueSnowflake w jednym z powyższych postów). I właśnie w tym momencie kieruję swoje słowa do Panów ogólnie na forum. Dlaczego Panowie uważacie (czytając Wasze wpisy i wnioskując ich treść), że każda kobieta tutaj to tzw kura domowa bez pracy lub zapieprzająca za najniższą krajową, która jest tu po to, żeby podnieść swojego ego patrząc na ocenki które dostaje? Sama osobiście mam te oceny czy dyszki tam gdzie słońce nie dochodzi bo nie jestem tu po to aby się tym zachwycać lecz aby miło i fajnie pogadać sobie z innymi. Napisałam to ogólnie ale patrząc Panowie co tutaj piszecie to tak przedstawia się obraz tutejszej kobiety. Uwierzcie, że są tu kobiety które mają nie mało kasy, mają świetną pracę i dobry samochód a niejednokrotnie jeszcze same wychowują dziecko. Tutaj też chciałabym przejść do tego, że piszecie, że kobieta nie odpisuje. Powody mogą być najróżniejsze od tego, że nie wpadliście komuś w oko po niechęć pisania czy nawiązywania relacji z innymi czy nawet to, że kobieta może być less i nie chce z rozmawiać z facetami. I teraz zwróćcie proszę uwagę na jedną kwestię (sama widzę to po swoim koncie). Kobieta jest atrakcyjna, ma mnóstwo ocen oraz komentarzy i dziennie dostaje nawet po kilkadziesiąt wiadomości. 90% takich wiadomości to czysty spam w stylu hej, cześć, co tam, niezła dupa, ale bym Cię ru... takich wiadomości taka kobieta (w tym i ja co opisałam w jednym z poprzednich swoich postów) ma setki jak nie tysiące. I teraz piszecie do Niej Wy ale z zupełnie normalnymi intencjami. Co taka kobieta myśli widząc kolejną xsetną jak nie xtysięczną wiadomość? Boże kolejny... Właśnie... To też z jednej strony może tłumaczyć to dlaczego kobieta nie chce odpisać na kolejną wiadomość. Wasze myślenie jest bardzo krzywdzące a zarazem bardzo płytkie i stereotypowe. Na szczęście zdarzają się wyjątki co widać nawet po wpisach jednego użytkownika, którego z resztą pozdrawiam. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka patrząc przez pryzmat Waszych doświadczeń. Są tutaj najróżniejsze osoby od zakompleksionych jednostek które ledwo wiążą koniec z końcem (które opisaliście powyżej) po ustatkowanych ludzi którzy chcą sobie pogadać o głupotach i mają nadmiar wolnego czasu. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego ten portal jest uważany za miejsce, gdzie siedzą sami degeneraci lub życiowi nieudacznicy. Z jednej strony przykro się to czyta ale z drugiej cóż, taka szara rzeczywistość...

Niezłe podsumowanie zrobilas ... Czy na mysli mialas mnie ? 😛
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  17 maja 2020

Autor na moj rozum za bardzo pokazuje ze mu zalezy(!) w domysle na "zwiazku."...a to kobitki wystrasza :) Nie lubią DESPERATOW.!(to wytluszczenie to podkreslenie) LOL
One po prostu chca sie dobrze zabawic w towarzystwie kolesi ktory tez lubią zabawe a nie "zakladanie zwiazku" ;Kobieta zaczyna myslec o zwiazku na powaznie gdy sie naprawde zakocha :) ale nigdy wczesniej :)
Autor powinie odwrocis sytuacje i zastanowic sie czy mialby ochote wiazac sie z kobieta tora od pierwszego spotkania nachalnie okazuje ze chce go uzaleznic od siebie :)
Jesli chce poznac naparawde fajna dziewczyne to powinien przede wszystkim byc towarzyski, otaczac sie innymi dziewczynami, czesto usmiechac i zaskakiwac swe dziewczyny wciaz nowymi pomyslami jak spedza z nim czas.No! i musi byc dobry w erotyce.Kobiety takim wszystko odpuszcza :)Nigdy tez nie byc nachalnym .Jak wyczuje ze dziewczyna robi sie chlodna to powinien "wycofac sie" i poczekac az sama z nim nawiaze kontakt,Kobiety sa jak koty.Lubia chadzac wlasnymi sciezkami:) i nie lubia obrozy! LOL Kto to rozumie zawsze bedzie mial przy sobie wiele kobiet :)

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  17 maja 2020
falowod
falowod: Autor powinie odwrocis sytuacje i zastanowic sie czy mialby ochote wiazac sie z kobieta tora od pierwszego spotkania nachalnie okazuje ze chce go uzaleznic od siebie :)

W poprzednie wakacje miałem własnie taką sytuację. Siedziałem na ogródku, popijałem złoty trunek i dosiadła się do mnie pewna dziewczyna. Ze niby siedzi sama i widziała, ze ja tez to podeszla. Myslę, ok co mi szkodzi. Pogadalismy na rozne tematy. Po jakims czasie zmienilismy lokal i im dłuzej byłem w jej towarzystwie tym bardziej czułem, ze zaczyna mnie osaczac. Miarka się przebrała, kiedy pod pretekstem, ze chce mi cos powiedziec na ucho - pocałowała mnie w usta, tak z zaskoczenia. Szybko się z tego wymiksowałem. Nie wiem czy tylko miała "chcicę" czy faktycznie wpadłem jej w oko ale to był pierwszy i ostatni raz kiedy się z nią spotkałem. Na moje nieszczęscie wymienilismy się wczesniej numerami tel, wydzwaniała jeszcze przez kilka miesięcy w kilkutygodniowych odstępach. Im bardziej była natrętna, tym bardziej nie chciałem miec z nią nic wspólnego..
Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  17 maja 2020

Nie czytałem wszystkich komentarzy a część... Nie moja wina, że jestem jaki jestem (że mi zależy, że jestem dla nich dobry i chcę jak najlepiej) ale są też takie co lubią elegantów albo i takie co lubią dresów i trzymają je krótko. Każdy ma swój typ. Długo nie szukałem nikogo bo po co? aby mnie owinęła wokół palca? wyciągała hajs albo nie daj boże złapała mnie na dziecko?! Nie ukrywam, że chciałbym mieć dzieci ale z osobą która mnie pokocha za to jaki jestem a nie za to co mam... Wiem, że łatwo złapać faceta na ciążę i 500+ ale bez przesady...

Avatar użytkownika E60E60
Posty: 10 (po ~377 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 140
E60
  17 maja 2020
Adam33gda
Adam33gda: Nie czytałem wszystkich komentarzy a część... Nie moja wina, że jestem jaki jestem (że mi zależy, że jestem dla nich dobry i chcę jak najlepiej) ale są też takie co lubią elegantów albo i takie co lubią dresów i trzymają je krótko. Każdy ma swój typ. Długo nie szukałem nikogo bo po co? aby mnie owinęła wokół palca? wyciągała hajs albo nie daj boże złapała mnie na dziecko?! Nie ukrywam, że chciałbym mieć dzieci ale z osobą która mnie pokocha za to jaki jestem a nie za to co mam... Wiem, że łatwo złapać faceta na ciążę i 500+ ale bez przesady...

Bądz dalej sobą , nie zmieniaj się dla innych , skoro jesteś w porządku :) Wspomniałem to przy pierwszym moim poście byś szukał w realu . Znajdziesz z czasem swoją partnerkę :) Pracujesz, nie pijesz, jesteś ok, to i los się musi uśmiechnąć ;) Czasem jeden dzień, jedna chwila może zmienić całe życie ;)

Hardstyle Polska :D

Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  17 maja 2020

No i to właśnie też... nie zmieniać się dla innych, bo to nie o to tu chodzi... Nie palę, piję mało i okazyjnie i pracuję. Posiadam 3 auta, jedno do małego projektu drugie na co dzień,,, a 3? nie wiem jeszcze... i tak.. mieszkam z MAMUSIĄ!

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  17 maja 2020
BartekI987
BartekI987: falowod: Autor powinie odwrocis sytuacje i zastanowic sie czy mialby ochote wiazac sie z kobieta tora od pierwszego spotkania nachalnie okazuje ze chce go uzaleznic od siebie :) W poprzednie wakacje miałem własnie taką sytuację. Siedziałem na ogródku, popijałem złoty trunek i dosiadła się do mnie pewna dziewczyna. Ze niby siedzi sama i widziała, ze ja tez to podeszla. Myslę, ok co mi szkodzi. Pogadalismy na rozne tematy. Po jakims czasie zmienilismy lokal i im dłuzej byłem w jej towarzystwie tym bardziej czułem, ze zaczyna mnie osaczac. Miarka się przebrała, kiedy pod pretekstem, ze chce mi cos powiedziec na ucho - pocałowała mnie w usta, tak z zaskoczenia. Szybko się z tego wymiksowałem. Nie wiem czy tylko miała "chcicę" czy faktycznie wpadłem jej w oko ale to był pierwszy i ostatni raz kiedy się z nią spotkałem. Na moje nieszczęscie wymienilismy się wczesniej numerami tel, wydzwaniała jeszcze przez kilka miesięcy w kilkutygodniowych odstępach. Im bardziej była natrętna, tym bardziej nie chciałem miec z nią nic wspólnego..


To klasyczny syndrom "odrzucenia":) Im facet stawia wiekszy opor tym jest wiekszym wyzwaniem i staje sie bardziej atrakcyjnym :) To tez warto wiedziec i za bardzo na dziewczyne nie "napierac z zalotami".Nie chce ?! to "nie"! Zaczynamy sie intersowac inna .Najlepiej jej kolezanka :) Sama zacznie nas podrywac :) po jakims czasie, szczegolnie gdy zobaczy ze kolezance sie podobamy , lub okazuje nam swoje zainteresowanie :) Facet ktory zagail watek, widac ze nie rozumie dynamiki zwiazkow z kobietami:)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  18 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja się po prostu zacząłem obawiac, ze cos jest z nią nie tak skoro na pierwszym spotkaniu tak się zachowuje. Tym bardziej, ze to ona zainicjowała całą sytuację podchodząc do mojego stolika i pytając czy moze się przysiąść. Przyznam, ze nigdy nie miałem podobnej sytuacji. Poza tym odniosłem wrazenie, ze zostawił ją facet i szuka pocieszyciela, a ze mi na takiej relacji nie zalezy to wolałem ukręcic to w zarodku. Kobiety trudno znoszą porazkę, bo przyzwyczaiły się do tego, ze to one są zdobywane i nad wszystkim mają kontrolę. Jesli cos idzie nie po ich mysli potrafią byc nieobliczalne 😉

SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  18 maja 2020
PanKret
PanKret: SlodkaMadza7777: Ps. Dla jasności, nie muszę lecieć na kasę, czy samochód, ponieważ mam fajną pracę (zarobki są spoko) i własny samochód i mieszkanie też mam.Mówiąc to masz w myślach prezesa spółki, a nie sprzedawcę w CCC. A wracając do tamtego wpisu, to jest to klasyka na portalach. Kobiety i kółko stulejarzy, którzy je okrążają jak satelity Jowisza.


A Ty swoim komentarzem udowodniłeś, że uważasz, że wszystkie kobiety są materialistkami. Skoro tak, to po co te Twoje wywody. Zdobądź kasę to prawie wszystkie będą Twoje. Skoro wszystkie to materialistki, to wszyscy faceci lecą tylko na cycki i tyłek i wszyscy faceci zdradzają. Ps. Ja nie będę Twoja nawet za miliard.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  18 maja 2020
SlodkaMadza7777
SlodkaMadza7777: PanKret: SlodkaMadza7777: Ps. Dla jasności, nie muszę lecieć na kasę, czy samochód, ponieważ mam fajną pracę (zarobki są spoko) i własny samochód i mieszkanie też mam.Mówiąc to masz w myślach prezesa spółki, a nie sprzedawcę w CCC. A wracając do tamtego wpisu, to jest to klasyka na portalach. Kobiety i kółko stulejarzy, którzy je okrążają jak satelity Jowisza.A Ty swoim komentarzem udowodniłeś, że uważasz, że wszystkie kobiety są materialistkami. Skoro tak, to po co te Twoje wywody. Zdobądź kasę to prawie wszystkie będą Twoje. Skoro wszystkie to materialistki, to wszyscy faceci lecą tylko na cycki i tyłek i wszyscy faceci zdradzają. Ps. Ja nie będę Twoja nawet za miliard.

Błąd.. to ty udowodniłaś że jesteś materialistką podkreślając to co masz ;) a on to przypomniał.
SlodkaMadza7777
Posty: 51 (po ~301 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 42
SlodkaMadza7777
  18 maja 2020
Chris285
Chris285: SlodkaMadza7777: PanKret: SlodkaMadza7777: Ps. Dla jasności, nie muszę lecieć na kasę, czy samochód, ponieważ mam fajną pracę (zarobki są spoko) i własny samochód i mieszkanie też mam.Mówiąc to masz w myślach prezesa spółki, a nie sprzedawcę w CCC. A wracając do tamtego wpisu, to jest to klasyka na portalach. Kobiety i kółko stulejarzy, którzy je okrążają jak satelity Jowisza.A Ty swoim komentarzem udowodniłeś, że uważasz, że wszystkie kobiety są materialistkami. Skoro tak, to po co te Twoje wywody. Zdobądź kasę to prawie wszystkie będą Twoje. Skoro wszystkie to materialistki, to wszyscy faceci lecą tylko na cycki i tyłek i wszyscy faceci zdradzają. Ps. Ja nie będę Twoja nawet za miliard. Błąd.. to ty udowodniłaś że jesteś materialistką podkreślając to co masz ;) a on to przypomniał.


Pan mądry widzę i wszechwiedzący. Boli prawda, że nie każda jest materialistką. Podkreśliłam to co mam by jasno określić, że kasa facetów mnie nie interesuje. Panowie otwórzcie oczy wszystkich nie da się kupić. Ps. Kobiety was nie chcą bo użalacie się nad sobą. Wasze wywody brzmią tak: "wszystkie kobiety są takie same, tylko kasa i fury im w głowie, a my tacy cudowni". Pora otworzyć oczy.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  18 maja 2020

Ale tu nikt nie napisał że każda jest materialistką. Więc o jakiej prawdzie piszesz? Może takiej że podkreślając iż masz "fajną pracę (zarobki spoko i własny samochód i mieszkanie też mam" Sama zdefiniowałaś się jako materialistka.

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  18 maja 2020
Adam33gda
Adam33gda: Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...

Jak ci dziewczyna mowi ze "zaslugujesz na lepsza " to znaczy ze mowi ci "spadaj! chlopie".
Kobieta zawsze zdradza, gdy nie jest zadowolona ze zwiazku wiec nie mow ze bez powodu.Po prostu stracila zainteresowanie toba.Atrakcyjnosc faceta zawsze spada u kobiet powoli ,ale systematycznie ,o ile nie poprawi swego zachowania.Zwiazek to w zasadzie wieczne uwodzenie kobiety.To nie jest tak ze wchodzisz w zwiazek i zaprzestajesz ja uwodzic :) To dopuiero poczatek.Ona musi czuc ze jest wazna dla ciebie.Ze jestes z nia i moze na ciebnie liczyc.Nie znaczy to ze masz sie wciaz narzucac , ale oznacza ze masz ja wspierac i interesowac sie jej zyciem.To sa drobne sprawy ale dla kobitek bardzo istotne.Faceci inaczej postrzegaja swiat niz kobiety .Dla nich fakt ze przesunales na stole wazonik z kwiatkiem jest bardzo istotny :) choc dla faceta to malo istotny drobiazg.
Mam wrazenie ze zupelnie nie rozumiesz kobiet i dlatrgo ci sie kazdy zwiazek sypie.
Uwazam ze powinienes sie skoncentrowac sie na rozwoju osobistym, a wiec swoich zainteresowan, pasji a kobiety powinny byc nr 2 na twojej liscie zyciowych priorytetow.
Druga sprawa jest abys sie skoncentrowal na tym aby ona na randce z toba czula ze spotkal kogos wartosciowego, brylanta a nie nudnego faceta ktory zafiksowany jest na osaczeniu kobiety w zwiazek.Ona musi czuc ze jesli odejdzie to nie bedziesz wydzwanial do niez z pytaniem "dlaczego mnie rzucilas?!", bedziesz wtedy wyzwaniem dla kobiety a nie podanym na tacy goracym daniem , tzn.bez wysilku .I szukaj dziwczyny ktora bedzie zainteresowana toba a nie na odwrot,od razu poczujesz roznice w jakosci , ale zeby tak bylo musisz byc ciekawa osobowascia .Kobiety oprocz wygladu wielka uwage zwracaja na osobowsc a wiec masz byc oczytany, miec jakas pasje i nie ograniczac ich wolnosci(!) Nie wydzwaniaj do nich a jesli one zadzwonia to rozmawiasz 5 min i mowisz ze jestes zajety ale chetnie sie z nia spotkasz i podajesz date i miejsce.Najlepiej u ciebie w domu..Wszelkie kontakty powinienes odbywac osobiscie a nie przez telefon.Telefon ma ci sluzyc jedynie do umawiania spotkania.:) a nie do "pogaduch".Jak zadzwonich rozmawiasz max 5 min a potem mowisz ze jestes zajety i proponujesz spotkanie .Tworzysz wtedy wrazenie "niedostepnosci" a to jest bardzo ekscytujace dla kobiet :)
RudeImagination20
RudeImagination20
  18 maja 2020
falowod
falowod: Adam33gda: Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże... Jak ci dziewczyna mowi ze "zaslugujesz na lepsza " to znaczy ze mowi ci "spadaj! chlopie". Kobieta zawsze zdradza, gdy nie jest zadowolona ze zwiazku wiec nie mow ze bez powodu.Po prostu stracila zainteresowanie toba.Atrakcyjnosc faceta zawsze spada u kobiet powoli ,ale systematycznie ,o ile nie poprawi swego zachowania.Zwiazek to w zasadzie wieczne uwodzenie kobiety.To nie jest tak ze wchodzisz w zwiazek i zaprzestajesz ja uwodzic :) To dopuiero poczatek.Ona musi czuc ze jest wazna dla ciebie.Ze jestes z nia i moze na ciebnie liczyc.Nie znaczy to ze masz sie wciaz narzucac , ale oznacza ze masz ja wspierac i interesowac sie jej zyciem.To sa drobne sprawy ale dla kobitek bardzo istotne.Faceci inaczej postrzegaja swiat niz kobiety .Dla nich fakt ze przesunales na stole wazonik z kwiatkiem jest bardzo istotny :) choc dla faceta to malo istotny drobiazg. Mam wrazenie ze zupelnie nie rozumiesz kobiet i dlatrgo ci sie kazdy zwiazek sypie. Uwazam ze powinienes sie skoncentrowac sie na rozwoju osobistym, a wiec swoich zainteresowan, pasji a kobiety powinny byc nr 2 na twojej liscie zyciowych priorytetow. Druga sprawa jest abys sie skoncentrowal na tym aby ona na randce z toba czula ze spotkal kogos wartosciowego, brylanta a nie nudnego faceta ktory zafiksowany jest na osaczeniu kobiety w zwiazek.Ona musi czuc ze jesli odejdzie to nie bedziesz wydzwanial do niez z pytaniem "dlaczego mnie rzucilas?!", bedziesz wtedy wyzwaniem dla kobiety a nie podanym na tacy goracym daniem , tzn.bez wysilku .I szukaj dziwczyny ktora bedzie zainteresowana toba a nie na odwrot,od razu poczujesz roznice w jakosci , ale zeby tak bylo musisz byc ciekawa osobowascia .Kobiety oprocz wygladu wielka uwage zwracaja na osobowsc a wiec masz byc oczytany, miec jakas pasje i nie ograniczac ich wolnosci(!) Nie wydzwaniaj do nich a jesli one zadzwonia to rozmawiasz 5 min i mowisz ze jestes zajety ale chetnie sie z nia spotkasz i podajesz date i miejsce.Najlepiej u ciebie w domu..Wszelkie kontakty powinienes odbywac osobiscie a nie przez telefon.Telefon ma ci sluzyc jedynie do umawiania spotkania.:) a nie do "pogaduch".Jak zadzwonich rozmawiasz max 5 min a potem mowisz ze jestes zajety i proponujesz spotkanie .Tworzysz wtedy wrazenie "niedostepnosci" a to jest bardzo ekscytujace dla kobiet :)

Esencja tego jest .. Podpisuje sie nogami i rekoma pod tym . cala prawda ktora jak zastosujesz to zmienisz calkowicie swoje zycie 😛
A twoim problem bedzie z ktora sie umowic albo byc 😛
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.