Adam33gda
Posty: 11 (po ~710 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Adam33gda
  29 kwietnia 2020 (pierwszy post)

Wiem wiem... piękny nie jestem i wiem, że ideału nie znajdę bo nie ma takiego... a nawet jeśli by był... to nie mam szans. Szukam myślę... spokojnej dziewczyny, nie tyle co zamkniętej w sobie ( chociaż też nie raz taki bywam ) to też mam wielkie serce. Ale już dawno zauważyłem, że tu ciężko kogoś znaleźć... koleżankę... a co dopiero dziewczynę do związku. Wyglądam staro na zdjęciach ( każda mi to pisze ) ale w rzeczywistości tak nie jest...nikt nie jest idealny.... i nie można kogoś obwiniać za to kto jaki jest. Są ludzie, którzy mają już swoje lata i myślą o poważnym związku, dzieciach... mieszkaniu. Ale jak tu kogoś znaleźć jak dajemy oceny "tak, podoba mi się" lub "nie" kiedy dla kogoś ważniejszy jest charakter niż wygląd? Kiedyś poznając pewne dziewczyny, które poznawałem pisały lub mówiły mi, że zasługuję na lepszą... jak na lepszą?!? gdzie?!!? Wieczorami jest dramat... sam, w samotności... słuchawki na uszy i dobra głośna muza i piwko... i co z tego? rano jest ok bo "spokój", kobieta nie wydzwania "kiedy i za ile będziesz".... Czytasz to i myślisz, kurcze wydaje się normalny, wyjątkowy ale daleko mieszka... odległość to nie problem dla mnie... Inni poznają się na wakacjach. urlopach setki km od Polski... i żyją, są szczęśliwi... Dlaczego ja nie mogę być? Byłem kilka razy w związku i uj z tego wyszło,.. nie z mojej winy.. jedna zdradzała druga bez powodu zerwała po roku i przed studniówką która była opłacona i przed urodzinami... i to było w wigilię! napisała, że kocha a później, że to koniec... nie chciała nawet o tym pogadać... a idealna też nie była bo jechała w technikum na dwójach... Jeśli jest tu chętna poznać to zapraszam serdecznie.. Popiszmy, pogadajmy jak znajomi a czas pokaże...

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
Chris285
Chris285: Bo kobiety zazwyczaj nie siedzą na forum. Dla nich wystarczającą "podnietą" jest to że dostają tysiące wiadomości od mężczyzn "Może czasem warto zastanowić się nad tym jacy sami jesteśmy dla kogoś zamiast szukać ciągle winy w kimś innym?" I w tym się zgadzamy Jak już pisałem wcześniej mężczyźni desperaci napędzają próżne kobiety a próżne kobiety napędzają desperatów Nie mniej jednak "wjeżdżanie" na mężczyzn którzy się z tobą witają pisząc "cześć" czy "hej" jest po prostu słabe i tym samym będziecie przyciągać chamów i prostaków.

No, ale po co mi piszesz i wjeżdżaniu na witających się ludzi skoro ja się do tego nawet nie odniosłam. 🤦🏻‍♀️ Trochę szukanie problemu na siłę.
Co do kobiet na forum. Poczytaj sobie tematy to zobaczysz ten brak aktywności. Albo wejdź na hydeparku na listę "top autorzy" i sobie sprawdź, bo to nie jest tak. 😉
Myślę, że napisałam już w tym temacie wszystko co chciałam. 🙂
PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  16 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Gdzie ja kogokolwiek obarczyłam winą? Stwierdziłam tylko fakt związany z tematami zakładanymi na forum. Nie dopowiadaj sobie. 😉 I nie mów "w przeciwieństwie do was", bo akurat nie wiesz czy któraś z nas miała takie konto czy nie. Dlatego warto abyś się wstrzymał z wysuwaniem wniosków. Dziwnym trafem nie widzę na forum tematów o tym jacy faceci są źli, a o kobietach co chwilę są takie tematy zakładane i dziwnym trafem w każdym wypowiadają się praktycznie te same osoby. To miałam na myśli pisząc o "kółku nienawiści do kobiet". Może czasem warto zastanowić się nad tym jacy sami jesteśmy dla kogoś zamiast szukać ciągle winy w kimś innym?


Jest tak, bo nie macie problemu w znalezieniu bolca, a to my musimy brać udział w tym wyścigu szczurów ze względu na demografię, gdzie kobiet w wieku produkcyjnym jest znacznie mniej. Na portalach zaś jest większa dysproporcja płci, żeby nie powiedzieć, że jest ogromna. Jedna laska dostaje po kilkadziesiąt wiadomości dziennie, a w skrzynka faceta wirusy już ustanowiły własną konstytucję. Dlatego nie pojawiają się tematy, dlaczego faceci są be, a odwrotne pojawiają się raz na miesiąc.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Jeny ludzie kiedy zrozumiecie, że jak ktoś nie chce to NIE MA OBOWIĄZKU wam odpisywać. I to tyczy się zarówno jednej jak i drugiej płci. To jest możliwość, nie obowiązek i nikt nie musi się tłumaczyć wam z tego dlaczego nie odpisał.

Oczywiście że nie ma tylko nie o tym piszemy a o tym jak zagadywać by uzyskać odpowiedź prawda? Ja nie piszę już wiadomości do kobiet ale może przybliżycie mężczyznom jak pisać wiadomości byście zechciały odpisać. Już wiemy że bycie miłym i przywitanie się nie wystarcza według niektórych z was. Pisanie "ale bym cię... " też odpada, Screen wyciągu z konta też nie, bo jedna z was już się pochwaliła samochodem pracą i domemd83dde02. Dajcie jakąś podpowiedźd83dde04
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Chris285: Bo kobiety zazwyczaj nie siedzą na forum. Dla nich wystarczającą "podnietą" jest to że dostają tysiące wiadomości od mężczyzn "Może czasem warto zastanowić się nad tym jacy sami jesteśmy dla kogoś zamiast szukać ciągle winy w kimś innym?" I w tym się zgadzamy Jak już pisałem wcześniej mężczyźni desperaci napędzają próżne kobiety a próżne kobiety napędzają desperatów Nie mniej jednak "wjeżdżanie" na mężczyzn którzy się z tobą witają pisząc "cześć" czy "hej" jest po prostu słabe i tym samym będziecie przyciągać chamów i prostaków. No, ale po co mi piszesz i wjeżdżaniu na witających się ludzi skoro ja się do tego nawet nie odniosłam. 🤦🏻‍♀️ Trochę szukanie problemu na siłę. Co do kobiet na forum. Poczytaj sobie tematy to zobaczysz ten brak aktywności. Albo wejdź na hydeparku na listę "top autorzy" i sobie sprawdź, bo to nie jest tak. 😉 Myślę, że napisałam już w tym temacie wszystko co chciałam. 🙂

Tak. TY się nie odniosłaś. To przyznaję d83dde09
PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  16 maja 2020
Chris285
Chris285: ale może przybliżycie mężczyzną jak pisać wiadomości byście zechciały odpisać. (...) Dajcie jakąś podpowiedź


Nie liczy się treść wiadomości, ale kto ją pisze.
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020

Zgadza się. Ale są takie kobiety które twierdzą że nawet jeśli facet im się podoba to nie odpiszą bo "za mało napisał". Takie wnioski można odnieść z tych wszystkich wpisów prawda?

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
PanKret
PanKret: Jest tak, bo nie macie problemu w znalezieniu bolca, a to my musimy brać udział w tym wyścigu szczurów ze względu na demografię, gdzie kobiet w wieku produkcyjnym jest znacznie mniej. Na portalach zaś jest większa dysproporcja płci, żeby nie powiedzieć, że jest ogromna. Jedna laska dostaje po kilkadziesiąt wiadomości dziennie, a w skrzynka faceta wirusy już ustanowiły własną konstytucję. Dlatego nie pojawiają się tematy, dlaczego faceci są be, a odwrotne pojawiają się raz na miesiąc.


Od razu napiszę, że będę się wypowiadać w liczbie mnogiej z racji na to, że nie kieruję do nikogo konkretnie tej wypowiedzi. A wole to zaznaczyć, bo mamy tu czepialskich, którzy każde słowo potrafią wyciąć z kontekstu

Powtórzę się więc. Nie każdy tu szuka kogoś lub czegoś. Warto to wziąć pod uwagę. Jak ktoś nikogo nie szuka i jest np tylko dla forum to niekoniecznie bedzie odpisywać na wiadomości prywatne. I naprawdę nie musi mieć ku temu powodów. A czepianie się kogoś za to, że nie odpisał jest tak samo denne jak czepianie się kogoś za to, że się przywitał. Ok przywitał się to fajnie, ale nie ma przymusu by odpisywać na wiadomości. To jest tylko MOŻLIWOŚĆ, jedna z wielu.
Poza tym jakim wyścigu szczurów? To nie jest wyścig. Każdy wybiera partnera czy to do rozmowy czy czegoś więcej według własnego gustu i preferencji. A to, że nie potraficie uszanować tego, że możecie się komuś nie podobać to to jakby nie nasza wina. 🙂

Co do wieku produkcyjnego. Nie każda kobieta chce mieć dziecko. Także tym wiekiem bym się nie sugerowała. Druga sprawa. Dlaczego np nie chcecie się związać z dzieciatą? No właśnie. Sami sobie utrudniacie dobór w pary. A później na to narzekacie choć macie wiele możliwości. Wystarczy wykazać trochę inicjatywy,zainteresowania innego niż jej tyłkiem. Jest naprawdę wiele porządnych kobiet(i facetów też). Po co tylko doły kopać pod sobą i obrzucać się błotem? To NIC nie da.
Kocurrro
Kocurrro
  16 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Każdy wybiera partnera czy to do rozmowy czy czegoś więcej według własnego gustu i preferencji. A to, że nie potraficie uszanować tego, że możecie się komuś nie podobać to to jakby nie nasza wina. 🙂


👏👏👏
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020

"Wystarczy wykazać trochę inicjatywy,zainteresowania innego niż jej tyłkiem" No i tu wracamy do punktu wyjścia.. nie masz pojęcia jak to jest prowadzić męski profil. Może wystarczy wykazać trochę inicjatywy, zainteresowania i założyć ten profil. Spróbować d83dde09
Napisałaś to tak jakby kobiety nie kierowały się wyglądem fizycznymd83dde02 Jesteśmy na portalu "FOTKA.pl" heloł!?!d83dde02 Tu każdy się nim kieruje, co nie znaczy że nie ma nic więcej d83dde09

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
PanKret
PanKret: Nie liczy się treść wiadomości, ale kto ją pisze.

Treść się właśnie liczy. Jednak tak samo jak to kto wiadomość pisze, bo tak jak już gdzieś to pisałam.. Ludzie są różni, mają różne gusta i preferencje. No, ale tak samo ważne jest to po co jest na portalu druga strona. Jeśli nie szuka znajomości i niczego podobnego to może zwyczajnie nie odpisywać. I to nie jest powód do tego by się o to wściekać.
A co do tego co pisać to to zależy od każdego indywidualnie. Jedni oczekują, że ktoś np wypowie się na temat zdjecia(np tła oo byłaś w Egipcie, ja też! Co zwiedziłaś? I już jest temat do rozmowy). A innym wystarczy np "Hej, jak minął Ci dzień?".Trochę pomyślunku, to nie boli.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
Chris285
Chris285: "Wystarczy wykazać trochę inicjatywy,zainteresowania innego niż jej tyłkiem" No i tu wracamy do punktu wyjścia.. nie masz pojęcia jak to jest prowadzić męski profil. Może wystarczy wykazać trochę inicjatywy, zainteresowania i założyć ten profil. Spróbować Napisałaś to tak jakby kobiety nie kierowały się wyglądem fizycznym Jesteśmy na portalu "FOTKA.pl" heloł!?! Tu każdy się nim kieruje, co nie znaczy że nie ma nic więcej


Nigdzie nie napisałam, że kobiety się nie kierują wyglądem fizycznym tylko, że gusta ludzi są różne. To tak apropo
Chris285
Posty: 24 (po ~431 znaków)
Reputacja: -26 | BluzgometrTM: 0
Chris285
  16 maja 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: PanKret: Nie liczy się treść wiadomości, ale kto ją pisze. Treść się właśnie liczy. Jednak tak samo jak to kto wiadomość pisze, bo tak jak już gdzieś to pisałam.. Ludzie są różni, mają różne gusta i preferencje. No, ale tak samo ważne jest to po co jest na portalu druga strona. Jeśli nie szuka znajomości i niczego podobnego to może zwyczajnie nie odpisywać. I to nie jest powód do tego by się o to wściekać. A co do tego co pisać to to zależy od każdego indywidualnie. Jedni oczekują, że ktoś np wypowie się na temat zdjecia(np tła oo byłaś w Egipcie, ja też! Co zwiedziłaś? I już jest temat do rozmowy). A innym wystarczy np "Hej, jak minął Ci dzień?".Trochę pomyślunku, to nie boli.

"Treść się właśnie liczy" Dlatego zostawmy wygląd fizyczny. I powiedzcie co was zadowala w tej treści bo jak Kocurro napisała wcześniej... żeby ten kto pisze był chamem, żeby nie tracił czasu na przywitanie ale jednocześnie nie był zbyt chamski żeby nie pisał "ale bym cię..." d83dde02
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
Chris285
Chris285: "Wystarczy wykazać trochę inicjatywy,zainteresowania innego niż jej tyłkiem" No i tu wracamy do punktu wyjścia.. nie masz pojęcia jak to jest prowadzić męski profil. Może wystarczy wykazać trochę inicjatywy, zainteresowania i założyć ten profil. Spróbować Napisałaś to tak jakby kobiety nie kierowały się wyglądem fizycznym Jesteśmy na portalu "FOTKA.pl" heloł!?! Tu każdy się nim kieruje, co nie znaczy że nie ma nic więcej


Druga sprawa. Prowadziłam męski profil. Także no przykro mi, nie trafiłeś. :)
To wy narzekacie w kółko na to samo. 🤦🏻‍♀️ Jak dzieci. A może pora dorosnąć i zrozumieć, że każdy człowiek jest inny i nic nie musi tylko ewentualnie MOŻE. A jeżeli zależy Ci na kontakcie z jakąś konkretną osobą i to Ty piszesz pierwszy to przykro mi, ale to Ty powinieneś tę inicjatywę wykazać. Jak ja do kogoś pisze pierwsza to jakoś nie mam problemu z tym by poprowadzić rozmowe i nie wymagam od kogoś, że zaraz się dostosuje. Daje możliwości wykazania się. Np pytam o ZAINTERESOWANIA żeby jakoś ją ukierunkować, ale jak ktoś mi pisze, że nie ma żadnych no to przykro mi bardzo, ale jaki sens w takiej rozmowie? O czym z taką osobą rozmawiać?
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  16 maja 2020
Chris285
Chris285: "Treść się właśnie liczy" Dlatego zostawmy wygląd fizyczny. I powiedzcie co was zadowala w tej treści bo jak Kocurro napisała wcześniej... żeby ten kto pisze był chamem, żeby nie tracił czasu na przywitanie ale jednocześnie nie był zbyt chamski żeby nie pisał "ale bym cię..."

Umiesz Ty czytać ze zrozumieniem? Bo znów coś przeoczyłeś odnosząc się do mojej wypowiedzi.
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Treść się właśnie liczy. Jednak tak samo jak to kto wiadomość pisze, bo tak jak już gdzieś to pisałam.. Ludzie są różni, mają różne gusta i preferencje.
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  16 maja 2020

I o treści też się wypowiedziałam. Podałam Ci conajmniej trzy sposoby na poprowadzenie rozmowy, ale widać widzisz tylko to co chcesz widzieć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.