BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
saimon199003
saimon199003
  10 stycznia 2010

Szukam miłej dziewczyny z podkarpacia na studniówkę... Jeśli znajdzie się jakaś zainteresowana osoba to czekam na wiadomość:)

krzychukaskader
Posty: 6 (po ~125 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
krzychukaskader
  11 stycznia 2010

Poszukuję dziewczyny z okolic Rawicza woj wlk i okolic jak jesteś zainteresowana napisz .

EVRA
EVRA
  11 stycznia 2010

a ja poznam dziewczyne SLASK moze na cale zycie:)

zakochanyojj
zakochanyojj
  12 stycznia 2010

rzeszow na studniowke, szybkie zgloszenia potrzeba :S

maffimm99
maffimm99
  12 stycznia 2010

dziewczyny jesli potrzebujecie partnera na studniówke welele lub bale z innych okazji
i nie macie z kim isc piszcie. Umiem tanczyc. Jesli trzeba dojade. chetne zapraszam

PannaBlue69
PannaBlue69
  13 stycznia 2010

Ja też z chęcią mogę komuś potowarzyszyć na studniówce itp :mrgreen:

Yushan85
Yushan85
  14 stycznia 2010

A też się dopiszę ;). Szukam partnerki na Bal w Poznaniu 24 kwietnia. Atrakcyjna, miła, mająca coś do powiedzenia i PRZEDE WSZYSTKIM dobrze wychowana.
"listy motywacyjne" na priv ;).
PS. Koniecznie trzeba się będzie spotkać przed eventem
Pozdrawiam :D

Your00Husband
Posty: 23 (po ~198 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Your00Husband
  17 stycznia 2010

Szukam partnerki na Studniówkę ...Częstochowa 29 stycznia ;]
Jak coś zapraszam na priv ;]

michalekxP
michalekxP
  17 stycznia 2010

Mam mały problem mojej partnerce na studniówkę wypadła pilna sprawa i nie może pójść ze mną. Jeśli jesteś chętna , pisz. Czekam...

karolwfotka
Posty: 2 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
karolwfotka
  18 stycznia 2010

Chętnie pójdę z kimś na studniówkę lub wesele

machu221
machu221
  18 stycznia 2010

a ja chętnie pójdę z dziewczyną do kina jak kupi bilety i coś do jedzenia mile widziane piwo piast :D pisać na priv

radek198800
radek198800
  18 stycznia 2010

Chetnie pójdę z jakąs fajną dziewczyna na wesele lub studniówkę :)))

xXxOlusia99xXx
xXxOlusia99xXx
  19 stycznia 2010

witam:) kto pyta o spotkanie???

Cesque
Cesque
  20 stycznia 2010

Szukam ślicznej i fajnej partnerki na studniówkę w tą sobotę. Mazowieckie Małkinia Górna. Może być do 150 km. Dojadę.

matey91
matey91
  20 stycznia 2010

dziewczyna, lubiąca się świetnie bawić... :) studniówka, Lubelskie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.