BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
CiachoOOO
CiachoOOO
  28 grudnia 2009

Jestem w Polsce i szukam kobiety chętnej na dobrą imprezkę sylwestrową...
Gwarantowana dobra zabawa... Czekam na PRIV!

sponsoringfotka
sponsoringfotka
  31 grudnia 2009
fedur89
fedur89
  1 stycznia 2010

Jezeli poszukujesz partnera na studniówkę z Trojmiasta to zapraszam do kontaktu :) Fotki przesle na maila :)

DawidPog
Posty: 1 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DawidPog
  2 stycznia 2010
Fobia
Fobia: niech mnie ktoś pokocha

no nie mów że masz problem z tym że cię nikt nie kocha wydaje mi się że powinna być kolejka chętnych
LostScene
LostScene
  2 stycznia 2010

nie wiem dlaczego ale wszyscy zawsze uważają że żartuje ^^ wiec tym razem to nie jest żart
no to tak poszukuje partnerki na studniówkę z Dolnegośląska na początek lutego
jeśli by był ktoś zainteresowany to priv :]

Madziulek456
Madziulek456
  2 stycznia 2010

Poszukuję partnera na studniówkę z Częstochowy lub okolic....jak coś to priv:):):)

adam1053
adam1053
  4 stycznia 2010

Witajcie poszukuję fajnej zabawnej dziewczyny na studniówkę woj.podlaskie.Chętnie z nią właśnie pójdę na 100.Proszę pisać na Priv.Pozdrawiam Adam.

Marcin19Poznan
Posty: 3 (po ~831 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Marcin19Poznan
  4 stycznia 2010

Witam serdecznie , zajdzie się może sympatyczna dziewczyna z okolic Poznania która przeszłaby się ze mną na studniówkę za miesiąc ? A pózniej może coś więcej jeśli się polubimy ;* proszę o ewentualny kontakt na priv , pozdrawiam:)

michu1991
michu1991
  4 stycznia 2010

4 dni do studniówki a moja partnerka zrezygnowala z powodu waznego wyjazdu, ratujcie heh;D masakra!

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  5 stycznia 2010

ja mogę z jakąś iść z wlkp :D

andrrrej
Posty: 13 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
andrrrej
  5 stycznia 2010
http://www.prisonwars.pl/69694/ -> kliknijcie pls jeśli mozecie ! z góry dziękuje
marekmlody2
marekmlody2
  7 stycznia 2010

tak czytam i czytam ..i znalazl ktos tu tego partnerr/partnerke na wesele studniowke???

xXSaNdRoXx
Posty: 2 (po ~103 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
xXSaNdRoXx
  7 stycznia 2010

Szukam dziewczyny ;> na romantyczne wieczory kolacje itd ......

grzesiekkv
grzesiekkv
  7 stycznia 2010

poznam dziewczyne z zakopanego lub okolic

endrju10
endrju10
  10 stycznia 2010

NIE UMIEM TANCZYC.

JESTEM SMIECIEM:(((

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.