BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
maly89nm
maly89nm
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam bym sie wybrał na jakies wesele studniówke :)


no no w sumie i ja też
FrozenLust19
FrozenLust19
  12 grudnia 2009

Hej:).
Jestem zaproszona na wesele do znajomych-drugi weekend lutego. Jeśli ktoś jest chętny-zapraszam.
P.s Szukam partnera dobrze wychowanego, a nie takiego który szybko się upije i będzie tylko problem.

Mant1s
Mant1s
  14 grudnia 2009

Chętnie potowarzyszę podczas wesela/studniówki ;] Jakieś propozycje to zapraszam na Priv ;]

lady1x
lady1x
  14 grudnia 2009

Szukam partnera na studniówkę z okolic Wrocławia.
Chciałabym, aby miał poczucie humoru, był towarzyski, kulturalny, przystojny i lubiący tańczyć ;)
Studniówka przewidywana na połowę lutego 2010.

mail: lady-1x@02.pl

poprAniolek
poprAniolek
  14 grudnia 2009
szukam towarzystwa na sylwestra :)
zapraszam na priv.
Cinek236
Cinek236
  15 grudnia 2009

Szukam partnerki na studniówke okolice Brzozowa:brawo:

PrzEmeK16ZiomeK
PrzEmeK16ZiomeK
  16 grudnia 2009

ja również moge poszukiwac jakiejś miłej partnerki na studniówkę :))
zapraszam na profil :)) [priv]

sOber23
sOber23
  17 grudnia 2009

Partnera na studniówkę szukam ... KUJ POM

robert8501
Posty: 219 (po ~147 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
robert8501
  18 grudnia 2009

ja jak na razie nie mam żadnej ciekawej kandydatki na studniówkę;-)
jeżeli jakaś kobietka uważa się za sympatyczną i ciekawa:P :-) może napisać na priv;) zapraszam;)

WLKP ;)

wiki666
wiki666
  18 grudnia 2009

szukam milego z wygladu i kulturalnego partnera na studniowke z częstochowy pilne :) moje gg 18162212

xXPaola19Xx
xXPaola19Xx
  18 grudnia 2009

Witam Szukam Miłego Partnera Na Sylwestra Z Gliwic ;P

duchnaznaczony
duchnaznaczony
  18 grudnia 2009

Która nie ma pary??

cocoChanelle
cocoChanelle
  20 grudnia 2009

szukam towarzystwa na sylwestra ....a potem nawet na stodniówke;)

TexasRanger
TexasRanger
  20 grudnia 2009

Witam

4 lutego mam wesele brata ciotecznego, a z racji tego, że niedawno rozstałem się ze swoją "Merry", nie za bardzo mam z kim pójść - a koleżanek nie będę prosił, bo sobie jeszcze coś pomyślą :ssh:

Wesela z ogółu są nudne, więc z chęcią widziałbym tam jakąś nową osobę, z którą mógłbym spędzić czas na poznawaniu się.

W zamian za partnerstwo mogę odwdzięczyć się tym samym (czyli pójść z kimś na jego imprezkę - jeśli będzie taka potrzeba).

Siebie opisać mogę jako kulturalną osobę. Osoby chętne do współpracy zapraszam do napisania prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam
Damian W.

kamiloskrakow
kamiloskrakow
  20 grudnia 2009

witam :) szukam partnerki na sylwestra :D kraków i okolice wiek 18-22 lata
gwarantowana dobra zabawa:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.