BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
marcin130419
marcin130419
  5 maja 2010

Szukam dziewczyny na wesele w Białymstoku, Chętne pisać do mnie.

DziQ
DziQ
  7 maja 2010

Napisanie na forum typu " zapraszam na wesele" , " zapraszam kulturalną dziewczynę na impreze" w 90% zakończy się niczym. Taki prost, tekst ma zaciekawić kobietę ? nie sądzę.... no chyba że jesteście bardzo przystojni to macie przewagę ponieważ jakiś % młodych kobiet poleci na to, ale tu trzeba pokazać trochę osobowości pisząc takiego posta z zaproszeniem, ponieważ on ma zaciekawić kobietę i spowodować to żeby zaczęła myśleć, że jeżeli nie pójdzie z wami na tą imprezę to straci pełen atrakcji wieczór. Panowie trochę inwencji twórczej nie musicie zaraz pisać wypracowania i poematów, najlepiej zagrajcie na emocjach.

Podam 2 przykłady jak ja bym zaprosił dziewczynę na wesele:

- Jesteś ładną i sympatyczną kobietą? Nie masz faceta ? Gwarantuje Ci rozrywkową noc przy tańcu i muzyce, nie zastanawiaj się czytając tego posta, ponieważ tracisz czas na internet i na siedzenie w domu a możesz zyskać ciekawą historie w swoim życiu " Wesele z nieznajomym ".

- Czy jesteś interesującą dziewczyną? Dla której warto poświęcić czas i zaprosić na wesele?. Życie jest piękne i trwa tylko chwile... ta weselna noc, która czeka na Ciebie będzie przełomem Twoich dotychczasowych dyskotekowych nocy, i o 24 wypijemy szampana razem z parą młodą. Czeka na Ciebie wesele jak z bajki

TooNiejestMilosc
Posty: 1 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TooNiejestMilosc
  11 maja 2010

Hej;p
ja tez bym sobie poszła z kims na jekies wesele lub stodniowke pisaac!!!

Ona1988rok
Ona1988rok
  12 maja 2010

cześć biorę udział w konkursie zagłosujesz???możesz mi pomóc klikając i oddająć głos pozdrawiam
http://wizaz.pl/akcje/moj_styl_moja_gwiazda/oddajglos.php?id=454210

Marcinek126126
Posty: 1 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Marcinek126126
  14 maja 2010
Jak w temacie ja również szukam dziewczyny na wesele, które odbędzie się w okolicach Chrzanowa. Chętne zapraszam na pw.
PSTRYK4X
Posty: 2 (po ~197 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
PSTRYK4X
  15 maja 2010
::martuska:: ::s_male:: z chęcią sie wybiore na impreze-kolacje wekeend we dwoje z ełku-grajewa odpowiedzi na e-meil kryss48@ wp.pl zapraszam

KRYSSSSSSSSSSS .

Outsider211984
Outsider211984
  16 maja 2010

helo helo co ja tu robię :]

a teraz do rzeczy ... są chętne na wesele 29 maja Lubelskie
Pozdrawiam :)

justin1985
justin1985
  16 maja 2010

Ja też szukam chłopaka na wesele z okolic Wawy 03 lipca...Mama 24 lata jestem spokojną a zarazem energiczną dziewczyną lubiącą się bawić...Proszę o poważne propozycje tylko:)

Tress1990
Tress1990
  16 maja 2010

Jak coś, to chętnie komuś potowarzyszę ;]

tobias1991
tobias1991
  16 maja 2010

Ja również chętnie potowarzyszę :))

Adi92
Posty: 1 (po ~39 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Adi92
  16 maja 2010

jak jakaś z cżęstochowy czemu nie ;)

gunnerzary
gunnerzary
  19 maja 2010

A ja bym szukał kogoś na 24 lipca na wesele, jak wiadomo kobietę;) lubię tańczyć, bawić się więc nie powinno być nudno ;) z resztą na weselach nigdy nie jest :P pozdrawiam :P

Karen88
Karen88
  21 maja 2010

Hejka, szukam partnerki na wesele 5 Czerwca, woj : podlaskie , Prosze o chetne dziewczyny na priv w celu uzgodnienia szczegółow :)

cosicosi1
cosicosi1
  22 maja 2010

pobawiłbym się na weselichu :D hej wesele hej:D która mnie zabierze?:D

DziQ
DziQ
  23 maja 2010

Taaa interesujące propozycje piszecie !! ludzie trochę inwencji !! poczytajcie to co wyżej napisałem może wam się przyda.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.