BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
skim
skim
  23 maja 2010

nie masz z kim iść na imprezę? może poszukaj na http://www.niemamzkim.pl/

Kwadrat89
Kwadrat89
  23 maja 2010

Hmm... mogę powiedzieć tylko tyle, liczy się zabawa i dobre towarzystwo a razem zawsze można iść na imprezę, wesele czy inne zabawy :P

AmRoZ
AmRoZ
  26 maja 2010

AmRoZ 12 Czerwca tańcuje, i coś czuje jak go po powrocie nogi będą boleć. Dlaczego zacząłem od bolących nóg ? Ano dlatego, że bardzo lubię weselne biesiady i potańcówki a że nie zdarzają się one zbyt często jak dopadnę to jak wygłodzony lew do swej zdobyczy, ale życie różne historie nam piszę tak się stało że moja jakiś czas temu się zakończyła i wyszło na to że nie mam z kim iść na wesele studentki w tym czasie mają sesję egzaminy obrony więc czas nie jest zbyt komfortowy zdaję sobie z tego sprawę, ale może znajdzie się skromna miła odważna urodziwa dziewczyna która zechciała by spędzić troszkę inaczej swój wolny weekend, ktoś kiedyś powiedział że " do odważnych świat należy" pokaż mi i udowodnij że to prawda i zgódź się na przyjemny weekend we dwoje z nieznajomym miłym sympatycznym kulturalnym facetem, dobra zabawa miłe towarzystwo gwarantowane :).

Pozdrawiam serdecznie i czekam właśnie na Ciebie ! ;) wiem ze chcesz nie bój się napisz odezwij się możesz naprawdę tylko stracić kilka zbędnych kg :) po tym weselu :D:D:D:D hihihi

Bella12345
Bella12345
  26 maja 2010

ja tez chetnie na jakas studniowke lub wesele sie wybiore ;)

Fuksja
Fuksja
  27 maja 2010
Szukam partnera na wesele ;)
marunia007
marunia007
  29 maja 2010
Fuksja
Fuksja: Szukam partnera na wesele ;)

szkoda ze tak daleko bo z mila chęcią bym przeszedł się :)
Adereb4
Adereb4
  30 maja 2010

W związku z tym że osoba z którą miałem pójśC na wesele zrezygnowała,a pójście samemu nie jest zbyt dobrze odbierane przez otoczenie (pewnie sami wiecie jak to jest;) jestem zmuszony poprosić jakąś dziewczyne o potowarzyszenie mi.
Jestem z Warszawy,wesele odbędzie się pod koniec czerwca.mam 21 lat.
więcej info na PW.mam jeszcze jedno konto na fotce to jakby co to będzie wgląd do moich zdjęć.

PS:Ze mną sie nie wynudzicie...;) to moge obiecać.

BADKRZYSBOY
Posty: 5 (po ~371 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BADKRZYSBOY
  3 czerwca 2010

Było by na pewno ekscytująco ale Kraków to trochę dale ko od łodzi :-(

BADKRZYSBOY
Posty: 5 (po ~371 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BADKRZYSBOY
  3 czerwca 2010

Cześć wam

Szukam nietuzinkową koleżankę na zabawę weselna która odbędzie się w sali OSP w Kalinku 10-go lipca . wiek miedzy 18 a 26 lat najlepiej łódź, Rzgów, Zgierz , Aleksandrów łódzki

głównie chodzi zęby dziewczyna umiała się zachować , chciała się pobawić / potańczyć , mam już dość drętwych dziewczyn

proszę chętne koleżanki o zgłaszanie się na PW

oborro
oborro
  4 czerwca 2010

jak jakies na mazowszu to moge isc ;p

sucz56
sucz56
  4 czerwca 2010

ja tez z Mazowsza to może razem pójdziemy ...:)

BeatMajsteR
BeatMajsteR
  4 czerwca 2010

Jak w temacie :) Zaprosze kobiete na Sunrise Festival który odbedzie sie w kołobrzegu w ostatni weekend lipca. Nocleg oraz karnet wstępu na wszystkie trzy dni imprezy GWARANTUJE :) Przejazd do Kołobrzegu oraz powrót również. WIec wybranka nie bedzie ponosic kosztów :) Karnety mam dwa, nocleg załatwiony na tydzien (ile zostaniemy to od nas zalezy) wiek? 14 latki nie chce :P no i babci też nie :) Kontakt PW. Pozdrawiam. Bartek

Lukasz252015
Posty: 1 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Lukasz252015
  7 czerwca 2010

Witam wszystkich:) Z mila checia spotkam sie z kobieta z pomorskiego okolic trojmiasta leborka i slupska na mile spedzenie wieczoru,mspacer po plazy przy zachodzie slosna kolacja w milym nastroju a moze i nawet dluzsza znajomosc chetne pisac na priv Pozdrawiam

bially88
bially88
  9 czerwca 2010

Hmmm... Ja też bardzo chętnie wybiorę się na każda imprezkę ;D

DJMiksuj
DJMiksuj
  11 czerwca 2010
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: wesela, i tym podobnych uroczystości?


Podczas wesela to można się ewentualnie zdrowo nawalić. Co potem dziecku powiesz, że poznałem mamę na weselu cioci Helenki???

.......................................
http://www.czekamtu.pl/najpopularniejsze/
.......................................
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.