Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

REKRUTACJA
Wyniki ostatniej rekrutacji http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/11960,Nasi_Plotkarze_i_Plo/2#post12278
ZADANIA PLOTKARZY
- pomagać w konkursach , gdzie wymagana jest ocena kierująca się gustem publiczności,
- reklamować w sposób użyteczny nowości ze sklepiku,
- obserwować i ustosunkowywać się do różnych zmian na MF-ie,
- aktywnie uczestniczyć w Imprezach, przygarniać zagubione duszyczki,
- prezentacja gwiazdy światowe, znać subkultury i specjalizować się w nich,
- wspierać Dziennikarzy.
PLAN REKRUTACJI:
1. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1309359392/Masz_Styl prawidłowa odp. Zmyślny,
2. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308487396/Twoj_awatar_jest prawidłowa odp. Widowiskowy
3. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308241571/Zwierzatko_ktore_do_Ciebie_pasuje prawidłowa odp. Lew
4. NAJWAŻNIEJSZE pochwalić się poniżej wynikami testów (cechami swoimi; sprawdzone). Liczy się pierwszy wynik. Ja wyniki mam.
5. ZAPREZENTOWAĆ jedną z SUBKULTUR w formie reportażu. Wklejenie nie dużych form graficznych mile widziane będzie jako dowód umiejętności technicznych.

Oceniać będą obecni Plotkarze. W przygotowaniu seria testów z wiedzy MF.
Życzę miłej i ciekawej zabawy :mrgreen:

KoCham Was

Ririi
Ririi
  10 lipca 2011

po co więcej subkultur jak ja tylko jedna lubię :)

ToxicSoul
ToxicSoul
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie kombinują jak koń pod górkę. Współczuję Tobie i Aferze, dokonywania selekcji.


każda plotkara pomaga w selekcji a Ty tak wszyczególniełes Xeena ^.^
Nie ładnie :klaps:
Ririi
Ririi
  10 lipca 2011

Słuchajcie to w końcu mam napisać inna subkulturę bo już sama się pogubiłam

ToxicSoul
ToxicSoul
  10 lipca 2011
Ririi
Ririi: Słuchajcie to w końcu mam napisać inna subkulturę bo już sama się pogubiłam


jedna wystarczy ;x po co byc namolnym i 1000 innych pisac? :P
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  10 lipca 2011
Tścik

1.Zmyślny ;)
2.Widowiskowy
3.żółw

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 lipca 2011

Pozdro dla Riri, DuExAsperis, stvn'a, Xeen'a i Toksi (Cycata wymiata)
sebo155 [zaskoczona] -----> Foto "Metamorfoza na gwiazdę"

" ZADANIA PLOTKARZY
- pomagać w konkursach , gdzie wymagana jest ocena kierująca się gustem publiczności,[" :crylol:
=Każdy Plotarz ma sie orientować w uczestnikach konkursów :crylol:
Konkurs "Metamorfoza na gwiazdę" trwa.
Jasna ho...ra !!!!: czy każdemu wszystkie prace sie podobają ? !!!! :zly:
Bo mi tak :mrgreen: :lol:

KoCham Was

lpuciaRirii
lpuciaRirii
  10 lipca 2011

Dziękuję za pozdrowienia :) tu (ririi) to mój nowy nicek

oxXMalaXxo
oxXMalaXxo
  10 lipca 2011

Co bede robic na MF: Podryw
1.Elastyczność
2.Widowiskowy
3.Lew

stvn
stvn
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: każda plotkara pomaga w selekcji a Ty tak wszyczególniełes Xeena ^.^ Nie ładnie

Nie wiedziałem, myślałem, że tylko Afera i Xeen.:nielapie:
Xeen
Xeen
  10 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Xeena

Wypraszam sobie:> Xeen. :D
LadyKokax3PrG
LadyKokax3PrG
  10 lipca 2011

ei ei napisałam o tej subkulturze co jest -.- pffffffffffff.

LadyKokax3PrG
LadyKokax3PrG
  10 lipca 2011
:martuska:
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  11 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co jest -.- pffffffffffff.

Dobrze jest.
Wspaniale piszesz, screenik rewelka. :zakochany:

KoCham Was

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  11 lipca 2011

1.Rozsądny
2.Prosty
3.Pies -.-

Subkultura Ganguro i Yamamby ;D

Ideał piękna, którego kwintesencją były przez wieki kruczoczarne włosy, czerwone usta i porcelanowa cera, odchodzi w zapomnienie. Młode dziewczęta buntują się przeciwko naturalnemu wyglądowi. Starają się uciec od mundurków, które obowiązują w japońskich szkołach i zaczynają wyglądać jak... Amerykanki. Nie wiadomo dokładnie, co leży u podstaw subkultury ganguro. Wiadomo, że jest to trend w modzie nastolatek istniejący mniej więcej od połowy lat dziewięćdziesiątych. Jego centrum są dwie dzielnice Tokio - Shibuya i Ikebukuro.
Podstawą wizerunku ganguro są tlenione włosy, które u Azjatek przybierają nie kolor blond, lecz brązowo-rudy. Rozjaśnianie włosów to chapatsu. Nieodzowne jest solarium - mocno opalona skóra to podstawa wizerunku. Kolejnym wyznacznikiem są oczy, które rozmaitymi zabiegami kosmetycznymi są optycznie powiększane. Konieczne są buty na platformach, minispódniczki, kolorowe ubrania w jasnych odcieniach, a także mnogość koralików, bransoletek, kolczyków, pierścionków i kwiatów we włosach. Dominuje plastik, neonowe kolory i krzykliwość. Skrajną wersją wizerunku jest yamamba - tutaj słowo "umiar" nie istnieje. Yamamby farbują włosy na jeszcze jaśniejszy, platynowy odcień i opalają się na skrajnie ciemny brąz. Stosują jeszcze więcej trik powiększających oko - malują górne powieki jasnymi, pastelowymi cieniami, dolną krawędź obficie zaznaczając na biało. Czasami naklejają sobie także świecące diamenciki, by połyskujące światło dodało blasku i powiększyło oko. Nie brakuje też wielkich sztucznych rzęs i jasnoniebieskich soczewek kontaktowych. Dla ukoronowania wizerunku biała szminka na ustach.
Yamamba i ganguro to nie tylko wygląd, chociaż ten przyciąga najwięcej uwagi. Dziewczyny z subkultur wypracowały swój własny język - mieszaninę zmodyfikowanego japońskiego z angielskimi słowami. W słowie pisanym używają łacińskich liter i znaków interpunkcyjnych, by ominąć japoński alfabet gyaru moji. Posługują się dużą ilością zdrobnień i skrótów.Chciałabym dodać iż największym gadżetem ich jest telefon komórkowy z naklejkami ;D

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  11 lipca 2011
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.