Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

REKRUTACJA
Wyniki ostatniej rekrutacji http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/11960,Nasi_Plotkarze_i_Plo/2#post12278
ZADANIA PLOTKARZY
- pomagać w konkursach , gdzie wymagana jest ocena kierująca się gustem publiczności,
- reklamować w sposób użyteczny nowości ze sklepiku,
- obserwować i ustosunkowywać się do różnych zmian na MF-ie,
- aktywnie uczestniczyć w Imprezach, przygarniać zagubione duszyczki,
- prezentacja gwiazdy światowe, znać subkultury i specjalizować się w nich,
- wspierać Dziennikarzy.
PLAN REKRUTACJI:
1. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1309359392/Masz_Styl prawidłowa odp. Zmyślny,
2. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308487396/Twoj_awatar_jest prawidłowa odp. Widowiskowy
3. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308241571/Zwierzatko_ktore_do_Ciebie_pasuje prawidłowa odp. Lew
4. NAJWAŻNIEJSZE pochwalić się poniżej wynikami testów (cechami swoimi; sprawdzone). Liczy się pierwszy wynik. Ja wyniki mam.
5. ZAPREZENTOWAĆ jedną z SUBKULTUR w formie reportażu. Wklejenie nie dużych form graficznych mile widziane będzie jako dowód umiejętności technicznych.

Oceniać będą obecni Plotkarze. W przygotowaniu seria testów z wiedzy MF.
Życzę miłej i ciekawej zabawy :mrgreen:

KoCham Was

Gh0st
Gh0st
  14 lipca 2011

nieźle naprawdę nieźle wymyślają te subkultury. Widać, że bardzo zależy im na Plotkarzu. (czy aby nie macie trochę zbyt mocnej wyobraźni?)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  14 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo się fochne zaraz xDe

Jasne, że proponowałam ciebie.
:zakochany:
Chciałabym innych Plotkarzy. Ale ty przesłaniasz mi chyba tu świat.

KoCham Was

Gh0st
Gh0st
  14 lipca 2011

milionowe stadium uzależnienia od fotki: uzależniony awansował na króla w piekle i dostał od lucyfera laptopa z netem i telefon na abonament, dzięki, któremu może kupować sobie miliony coins. Uzależniony powraca do Miasta Fotki i wszystkie stadia uzależnienia zaczynają się od nowa :gora:

Gh0st
Gh0st
  14 lipca 2011

jakbym nie był takim kretynem rok temu, to bym teraz miał 9 bluzgometru a nie 4000 nabite specjalnie poprzez wysyłanie na swoje stare konto samych przekleństw

Ale teraz nie jestem kretynem... :and: :crylol:

bezcennax33
bezcennax33
  15 lipca 2011

1 . Elastyczna ;d
2. Widowiskowa ;p
3. Lew ;p

Sreb3rkO
Sreb3rkO
  18 lipca 2011

1.Elastyczny :]
2.prosty
3.Lew

motywacjaa
motywacjaa
  19 lipca 2011
1. Pokoje stroje
2. Lew
3. Prosty
4. Zmyślny

Hime Gyaru

Każda z dziewczynek kiedyś marzyła o ślicznej sukni, starannie przygotowanym makijażu, perfekcyjnie ułożonym włosom. W Japonii stworzono subkulturę Hime Gyaru co oznacza kobietę charakteryzującą się na księżniczkę. Używa się słowa „kobieta”, ponieważ zazwyczaj jej przedstawicielkami są dojrzałe (ok.30 roku życia) panie, oczywiście nie jest to żadną regułą. Spowodowane jest to bardzo dużym wkładem finansowym, gdyż suknie osiągają horrendalne ceny. Inspiracje stylu zaciągnięte są z mody Wiktoriańskiej. Włosy upięte w kok, lub rozpuszczone bujne loki z wplecionym diademem symbolizują typową dla nich fryzurę. Makijaż składa się z mocno podkreślonego eyeliner’em i wytuszowanego oka. Cera jak na księżniczkę przystało powinna być nieskazitelna. Ubierają się przede wszystkim w suknie balowe, które delikatnie opinają sylwetkę wdzięcznie ukazując kobiece kształty. Kreacje są raczej w naturalnych kolorach. Z uwagi na nietypową charakterystykę ubioru zaczęto produkować specjalne linie ciuchów dla Hime Gyaru. Jednym ze sklepów w których można je znaleźć jest Jesus Diamante. Kultura ta wykształciła nie tylko swój ruch w modzie, ale także język zwany potocznie gyaru-moji, który ma charakter slangowy i najczęściej używany jest do wysyłania wiadomości sms. Księżniczki mają swoje pałace, (nie ważne czy to mieszkanie w bloku czy ogromny dom) całe ozdobione wymyślnymi pastelowymi meblami i gadżetami wyglądają jak domki dla lalek Barbie. Ich ulubionymi dodatkami do wszystkiego są serduszka, kokardki i piórka.


Ririii
Ririii
  19 lipca 2011

''WAMPIRY''
Prawdziwe wampiry to doskonały przykład tego, jak cienka granica jest pomiędzy fascynacją jakimś tematem a niezbyt zdrową obsesją. Osoby dumnie noszące miano wampirów to najczęściej zagorzali fani gry RPG „Wampir: Maskarada”, a także miłośnicy literatury Ann Rice. Subkultura ta zawiera elementy punka, sceny glam oraz mody typowej dla gotów i fanów steampunka.


To co odróżnia wampirzą subkulturę od wyżej wspomnianych, to inicjowanie przedziwnych sadomasochistycznych happeningów oraz najprawdziwszy fetysz krwi.

motywacjaa
motywacjaa
  19 lipca 2011

Bezczelne. ;o
Słowo słowo przepisane z internetu. ::zonk::

Ririii
Ririii: Prawdziwe wampiry to doskonały przykład tego, jak cienka granica jest pomiędzy fascynacją jakimś tematem a niezbyt zdrową obsesją. Osoby dumnie noszące miano wampirów to najczęściej zagorzali fani gry RPG „Wampir: Maskarada”, a także miłośnicy literatury Ann Rice. Subkultura ta zawiera elementy punka, sceny glam oraz mody typowej dla gotów i fanów steampunka.
Ririii
Ririii
  19 lipca 2011

to moja druga subkultura..plotkary będą oceniały jak uważają...

motywacjaa
motywacjaa
  19 lipca 2011

Jak dla mnie może być i 10, co nie zmienia faktu że jest skopiowana z internetu :klaps:

Ririii
Ririii
  19 lipca 2011

tak,ale druga nie..inni wszystkie subkultury kopiują i nikt się nie czepia..

motywacjaa
motywacjaa
  19 lipca 2011

Nie wypowiadaj się ogólnikowo, bo ja swoją pisałam sama. Poza tym czytaj forum - kilkakrotnie została zwrócona uwaga za skopiowanie tekstu z internetu ;D ::zonk::

Ririii
Ririii
  19 lipca 2011

nie mówie akurat o tobie ale między innymi..

LadyHardElectro
LadyHardElectro
  19 lipca 2011

Nie każdy kopiuje O.o J

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.