Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

REKRUTACJA
Wyniki ostatniej rekrutacji http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/11960,Nasi_Plotkarze_i_Plo/2#post12278
ZADANIA PLOTKARZY
- pomagać w konkursach , gdzie wymagana jest ocena kierująca się gustem publiczności,
- reklamować w sposób użyteczny nowości ze sklepiku,
- obserwować i ustosunkowywać się do różnych zmian na MF-ie,
- aktywnie uczestniczyć w Imprezach, przygarniać zagubione duszyczki,
- prezentacja gwiazdy światowe, znać subkultury i specjalizować się w nich,
- wspierać Dziennikarzy.
PLAN REKRUTACJI:
1. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1309359392/Masz_Styl prawidłowa odp. Zmyślny,
2. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308487396/Twoj_awatar_jest prawidłowa odp. Widowiskowy
3. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308241571/Zwierzatko_ktore_do_Ciebie_pasuje prawidłowa odp. Lew
4. NAJWAŻNIEJSZE pochwalić się poniżej wynikami testów (cechami swoimi; sprawdzone). Liczy się pierwszy wynik. Ja wyniki mam.
5. ZAPREZENTOWAĆ jedną z SUBKULTUR w formie reportażu. Wklejenie nie dużych form graficznych mile widziane będzie jako dowód umiejętności technicznych.

Oceniać będą obecni Plotkarze. W przygotowaniu seria testów z wiedzy MF.
Życzę miłej i ciekawej zabawy :mrgreen:

KoCham Was

motywacjaa
motywacjaa
  19 lipca 2011

No ja myślę że nie o mnie ^^ :box:, ale mniejsza o to ;D

motywacjaa
motywacjaa
  19 lipca 2011

Czyli nie mówisz o mnie, ale między innymi o mnie? :zonk:
Moim zdaniem większość reportaży jest pisana samodzielnie, ale każdy ma prawo do swojej opinii. :mrgreen: I tak uważam że nie powinnaś wypowiadać się ogólnikowo. Tyle.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  19 lipca 2011

Zgadzam się z powyższym. Chociaż sam pomysł wampiryzmu nie zły.
Wampir jako symbol pijawki emocjonalnej i nocnego trybu życia, co nie którym na MF sie zdarza :mrgreen: :lol: Najlepszą pożywkę znajdują w Świątyni Rocka :zakochany:

KoCham Was

njeee
njeee
  21 lipca 2011
Wyniki testów:
Elastyczny ;]
Prosty
Panda

Co będziesz robił w mieście fotki?
Podryw



Subkultura, którą chciałabym opisać emo. Do emo należy młodzież najczęściej od 12 do 20 roku życia. Jest to subkultura łącząca się z gotykiem i punkiem. Posiadają bardzo charakterystyczny wygląd:
-ubierają się na czarno,
-malują paznokcie najczęściej na czarno,
-posiadają bardzo ostry makijaż,
-abstrakcyjne fryzury z grzywką na pół głowy,
Dziewczyny emo posiadają różowe dodatki, czaszki oraz serduszka. Nawet w Polsce istnieją sklepy z ubraniami oraz dodatkami w stylu emo. Ulubioną rozrywką emo jest cięcie się żyletką. Wycinają sobie napisy na skórze, albo podcinają żyły. Choć nie wiadomo czy jest to prawdą, bo niektórzy emo temu zaprzeczają. Muzyka, którą słuchają to hardcore i pop punk. Często są smutni, chodź można zobaczyć uśmiech na ich twarzy. Spowodowane jest to najczęściej problemami typu złamane serce, brak akceptacji wśród rówieśników, rodziny itp. Często użalają się nad swoją osobą uważając, że życie nie ma sensu. Emo źle są traktowani w społeczeństwie z powodu wyglądu. Często są obrażani i wyśmiewani. Mają niewielu przyjaciół, którymi najczęściej też są emo lub ludźmi tolerancyjnymi. Sama interesowałam się tą subkulturą w wieku 13 lat, dlatego też wybrałam ją do opisu. Chciałam upodobnić się do nich poprzez fryzurę oraz ostry makijaż

RiO95
Posty: 3 (po ~524 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
RiO95
  22 lipca 2011

Wyniki:
2 test: Zmysłowy
3 test: Żółw
1 test: .

Co bede robic na MF: pokoje stroje

RiO95
Posty: 3 (po ~524 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
RiO95
  22 lipca 2011
Grunge

Modę na „grunge” zapoczątkowała w latach 80-tych kapela z Seatle o nazwie NIRVANA. Jej lider oraz idol ogromnej masy młodzieży – Kurt Cobain sprawił, że grunge stał się nie tylko gatunkiem muzycznym, ale również stylem w ubiorze, który przetrwał do dziś.

Moda grungowa charakteryzuje się noszeniem spranych, obdartych spodni, najlepiej czarnych, bądź niebieskich dżinsów, rozpiętej flanelowej koszuli założonej na podkoszulkę, oraz u mężczyzn długie włosy, dwudniowy zarost i kolczyki w uszach [ mój ideał…] Buty : albo trampki, albo martensy.

Moda została jak najbardziej zaakceptowana przez fanów grupy oraz inne zespoły grungowe, które propagowały dość oryginalny styl ubioru. Alice In Chains, czy Perl Jam, które propagują modę na grunge aż do dzisiaj. Wielu fanów, ale i fanek [ do których się zaliczam] chcąc się utożsamić z wykonawcami muzyki grunge narzuca sobie właśnie ich styl garderoby.

Nie wiedzieć czemu, ale istnieją jeszcze mężczyźni, których strasznie pociąga kobieta w podartych dżinsach, białym męskim podkoszulku, rozpiętej koszuli w kratę i nieśmiertelniku na szyi, z rzemykami na nadgarstku i rozwianym bujnym włosem…no cóż, jest w tym stylu pewien rodzaj magicznego erotyzmu…





edek234567
edek234567
  26 lipca 2011
http://www.swiatowezycie.pl/gwiazdy/506
krollSkorpion1334
Posty: 1 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
krollSkorpion1334
  28 lipca 2011

1. Zmyślny
2. Prosty
3. Panda
takie miałem odpowiedzi

asia010696
asia010696
  28 lipca 2011

Co bede robic na MF: Podryw
1.Zmyślony
2.Prosty
3.Żółw
:/

LoLaa3
LoLaa3
  30 lipca 2011
Siemka..
Wybrałam Subkulturę Emo.
Ale nie chodzi mi o Te przemądrzałe Buzie.
Tylko Na ich styl Ubierania się.
Stwierdziłam tez coś dziwnego Na Miasto Fotce.
Ze Gdy ktoś Zobaczy Kogoś Z ubraniem Emmo.
Mówi o tej Osobie Np. -Fake-Fejk.
Ale tak nie powinno Być.. Ich uczesanie..
mają normalne polskie dziewczyny!
I dla tego Ja LoLaa3 Chcę zostać Plotka Miasta fotki.
Bo W każdym Momencie w Miasto Fotce
Jestem Tam Gdzie się coś Dzieje
Ciekawego-Nieciekawego


Wasza Przyszła Plotka MF -LoLaa3 ;D
Pozdrawiam:*
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  31 lipca 2011

Wybrane osoby do odznaki:
Teraz już na MUR BETON !!!

1.FireStarter2,
2.dariawr,
3.Redziunia,
4.DuExAsperius,
5.RiO95,
6.xxx91Gocha91xxx.

Bardzo bardzo mi zależy na dobrej współpracy.
Powodzenia

KoCham Was

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  31 lipca 2011

Gratuluje :D

FireStarter2
FireStarter2
  31 lipca 2011

Dziękujemy:DD

Xeen
Xeen
  1 sierpnia 2011
http://www.dom-mody.pl/ rio kopiowala z internetu!
moniagil1
moniagil1
  1 sierpnia 2011

Prosze mnie wybrac na plotkarza bardzo potrzebuje a co do tesyu wyszło mi:
1)Zmyślny
2)Widowiskowy
3)Lew
Bardzo prosze:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.