Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

REKRUTACJA
Wyniki ostatniej rekrutacji http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/11960,Nasi_Plotkarze_i_Plo/2#post12278
ZADANIA PLOTKARZY
- pomagać w konkursach , gdzie wymagana jest ocena kierująca się gustem publiczności,
- reklamować w sposób użyteczny nowości ze sklepiku,
- obserwować i ustosunkowywać się do różnych zmian na MF-ie,
- aktywnie uczestniczyć w Imprezach, przygarniać zagubione duszyczki,
- prezentacja gwiazdy światowe, znać subkultury i specjalizować się w nich,
- wspierać Dziennikarzy.
PLAN REKRUTACJI:
1. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1309359392/Masz_Styl prawidłowa odp. Zmyślny,
2. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308487396/Twoj_awatar_jest prawidłowa odp. Widowiskowy
3. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308241571/Zwierzatko_ktore_do_Ciebie_pasuje prawidłowa odp. Lew
4. NAJWAŻNIEJSZE pochwalić się poniżej wynikami testów (cechami swoimi; sprawdzone). Liczy się pierwszy wynik. Ja wyniki mam.
5. ZAPREZENTOWAĆ jedną z SUBKULTUR w formie reportażu. Wklejenie nie dużych form graficznych mile widziane będzie jako dowód umiejętności technicznych.

Oceniać będą obecni Plotkarze. W przygotowaniu seria testów z wiedzy MF.
Życzę miłej i ciekawej zabawy :mrgreen:

KoCham Was

KasiaG1998
KasiaG1998
  8 lipca 2011

Co bd robic muzyka film ; )
1. Elastyczny ; )
2. Zmysłowy ; )
3. Lew ; )
Myśle ze bd ok ; ]

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  9 lipca 2011

Bardzo dziękuję Xeen i ToxicSoul; naszej spec. subkultur :mrgreen:
NAJWAŻNIEJSZA JEST POLEMIKA !!!

Lista osób, które się zgłosiły wg. kolejności zgoszeń, ale najpierw te, które zaprezentowały SwójStyl:
1. ANIOLAGLOS podjęła temat techno(cyb-:P) party i wywiązała się polemika, miło, ale uważam, ze powinno się pisać TYLKO wjednej osobie np:"ja",
2. FireStarter2 podjęła się tematu "Rock"(muzyka) i zmieniła go na "Punk"(styl)
3. xxx91Gocha91xxx skejci mało polemiki
4. TheMask Metal śmiało pisze, aż za śmiało
5. KisSsKx3 (14lat) Emo! lakonicznie i i porzuciała temat?
6. DaDzIax33 wiem, że za jednym zamachem opisała się wylewnie
7. aneta130a Goci iii porzuciła temat?
8. DuExAsperis Emo iii przestraszyła się Pani Toksycznej.
9. x3MementoMeix3 hip-hop, a test gdzie? :) fajny styl pisania.
10.Ririi Hip-hop ładne, długie jak wykład.
11. NajaranaTobą elegancka i kropka, krócej sie nie da.
12.Dariawr Gorhloli trafiła w gust Pani Toksycznej i już przeszczęśliwa.

Poniższe osoby się TYLKO zgłosiły i pochwaliły wynikiem testów:
1. SecretLovex,
2. LoLaa3, może jakiś wpis umknoł mej uwadze,
3.LadyKokax3PrG dzięki za parę wpisów,
4.Givus,
5.xchodzkotkux,
6.KochamSkarba,
7.KasiaG1998.

Nie chciałam nikogo urazić powyższymi wnioskami.
Gothic :P.
Pamiętacie może; z jakiś lekcji historii opowieści o krynolinach i fryzurach rozbudowanych (latami nie ściąganych)? To jest przykładem dla Gothic; amatorzy DeSadee. Zdarzają się perwersje, ale raczej naszyjniki, ciężka biżuteria, a nie kolczugi. Tak mi się zdaje.

Mam pytanie:
Dlaczego Emo, bikini i moja spódniczka mini :P nie jest subkulturą (stylem życia)?

KoCham Was

NajaranaToba
NajaranaToba
  9 lipca 2011

[quote=NajaranaToba]Co będę robić na MF ? Podryw :)1.Rozsądny 2.Widowiskowy3.Lew Moją ulubioną subkulturą jest subkultura elegancka XD Lubię wyglądać elegancko a zarazem seksownie ;) Więcej ludzi zwraca na mnie uwagę na mieście. I często jestem obsypywana różami . Takie stroje przyciągają uwagę .
Pozdrawiam ; d

NajaranaToba
NajaranaToba
  9 lipca 2011

Sorki za to /\ wgrało sie niepotrzebnie xd wcześniej już dodałam post ; d

Xeen
Xeen
  9 lipca 2011
NajaranaToba
NajaranaToba: Więcej ludzi zwraca na mnie uwagę na mieście

Nie tylko na Ciebie:)
xXAniusiaax3
xXAniusiaax3
  9 lipca 2011

Co będziesz robił w mieście fotki : Podryw
Elastyczny, widowiskowy, lew

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  9 lipca 2011
Ririi
Ririi: dziej znane polskie zespoły to Kaliber44,Paktofonika,Molesta.Subkultura jaką są hiphopowcy (h-h) to ludzie jak sama nazwa wskazuje słuchający Hip-Hopu


Widzę, że faktycznie własnymi słowami napisane :mrgreen:
Przyciągające wzrok foto. Ciekawy styl.

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: duże aż za słodkie dziecko dużo koralików bransoletek kolczyków i kwiatki we włosach w ubiorze przeważają Jasne i jaskrawe kolory najważniejszym gadżetem jest telefon

Tak wiele ludzików na MF wygląda.

Konto usunięte
Konto usunięte: ubierają się ci wszyscy ludzie No cóż, to lajcik ;
i spoko

Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie jedynie podobają te jaskrawe kolory O_O :D:D

a tych włosów z pasemkami jak nie ma tak nie ma na MF
Dobra jesteś :P Przydasz się do petycji różnych

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  9 lipca 2011
NajaranaToba
NajaranaToba: XD Lubię wyglądać elegancko a zarazem seksownie ;) Więcej ludzi zwraca na mnie uwagę na mieście. I często jestem obsypywana różami . Takie stroje przyciągają uwagę .

:lol: :lol: życzę miłego sypania różami

99 koma 9 procent mieszkańców MF uprawia róże !!!!!!
Podryw to tu standart i rzecz osobista.
Mogłoby to mieć jakieś znaczenie w funkcji Dr Randka, ale tu.... ?
Trudno się oderwać od miziania !!!! ??
Zapraszam jak się to znudzi !!!!!!!

KoCham Was

xXAniusiaax3
xXAniusiaax3
  9 lipca 2011
Rastafarianie !

Ruch Rastafari powstał w latach 30 na Jamajce zapoczątkowany przez Marcusa Garveya. W tamtych czasach toczyły się tam walki o równouprawnienie rasowe. Nazwa ruchu pochodzi od imienia chrzestnego cesarza Ras Tafari Makonnena, który w 1928 r. został cesarzem Etiopii i przybrał imię Haile Sellasje ( potęga trójcy ). Ras Tafari w języku Amharskim znaczy "Książę Nieustraszony".

Z ludźmi Rasta często kojarzona jest tzw. ganja. Zwyczaj rytualnego palenia świętego ziela jest rodzajem aktu duchowego. Marihuana wykorzystywana jest do rozumowania i służy jako sakrament, który oczyszcza ciało i umysł, powiększa świadomość, ułatwia pokojowe współistnienie i przybliża do Jah czyli Boga.

Ważnym pojęciem dla Rastafarian jest Babilon. Czyli określenie wszelkiego zła. Władze, grzesznicy i ludzie goniący za pieniądzem są według nich Babilonem. Rasta wierzą, że cesarz doprowadzi ich do Ziemi Obiecanej którą jest Etiopia często nazywana również Syjonem, czyli przeciwieństwem Babilonu, Rajem.

Nośnikiem ideologii rastafarian stała się muzyka reggae. Pozostała ona z połączenia brzmień jamajskich z amerykańskimi, murzyńskim soulem i elementami bluesa. Piosenki reggae mówią o walce, miłości i nawiązują do początków biblijnych. Ruch ten zastał rozpropagowany i zdobył ogromną rzeszę sympatyków m.in. za sprawą słynnego muzyka reggae i poety - Boba Marleya.

Każdy Rasta jest zachęcany do samodzielnej wędrówki w poszukiwaniu prawdy i drogi życia. Głównymi wartościami jakie wyznają Rastafarianie jest : życie w miłości, pokoju, jedności i harmonii. Głoszą równość wszystkich ludzi. Ich zdaniem powinny zostać zniesione wszelkie różnice klasowe i rasowe, protestują przeciwko wszelkim formom zniewolenia człowieka.



Głównym elementem który wyróżnia Rastafarian są dredy. Symbolizują one Lwa Judah, czyli nieustraszonego mesjasza, oraz są wyrazem protestu przeciw siłom Babilonu i znakiem powrotu do natury.

Najczęściej Rastafarianie w swoim ubiorze eksponują trzy kolory : zielony , żółty i czerwony. Nie są one używane tak po prostu. Mają określoną symbolikę.
Zielony - ziemia, ląd Afrykański ,którego spokój zniszczyła kolonizacja.
Żółty - oznacza złoto zagarnięte przez kolonistów.
Czerwony - krew która została przelana podczas walk z najeźdźcą.
Kolory te tworzą flagę Etiopii, która jest kolebką Rastafarianizmu.
Inne znaczenie to liczba trzy - trzy siły - woda, powietrze i ziemia. Z nich jesteśmy stworzeni - siła umysłowa, duchowa i fizyczna. Trzy siły istnienia to mężczyzna, kobieta i dziecko. Wszystkie one są specyficznie zależne od siebie.

aneta130a
aneta130a
  9 lipca 2011

Kigurumin
Kigurumin jest to subkultura mająca krótki żywot, Która została zapoczątkowana w Japonii przez nastoletnie dziewczęta pragnące orginalnie wyglądać.
W tym celu zaczęły przyodziewać dziwne kostiumy zwierząt czy też postaci z bajek Disneya, które prędzej sprawdziły by się na balach przebierańców niż na ulicach Tokio.
Ubiór tej subkultury jest bardzo charakterystyczny. Są to kostiumy zakrywające ciało (dopuszczone są w nim maski, kaptury jak i inne nakrycia głowy) Kostiumy te najczęściej są wykonane z cienkiego materiału.
Kigurumin nie należy jednak mylić z tzw. futrzakami, czyli dużą grupą ludzi identyfikujących się ze zwierzątkami futerkowymi.

ToxicSoul
ToxicSoul
  10 lipca 2011

wydaje mi się ze mylicie style ze subkulturami.

Xeen
Xeen
  10 lipca 2011

OPISUJCIE JEDEN STYL CHYBA, ŻE JEST NAPISANE O WIĘCEJ, TO NIE ZWIĘKSZA
WASZYCH SZANS JAK NAPISZECIE 2,3 SUBKULTURY.

stvn
stvn
  10 lipca 2011

Ludzie kombinują jak koń pod górkę. Współczuję Tobie i Aferze, dokonywania selekcji.

ToxicSoul
ToxicSoul
  10 lipca 2011

Ah jakbym nie znała ludzi.. Chcą pozakazac jak najwiecej.. ale po co ? Jeden styl czy subkultura wystarczy.. Bo wiecej moze odrzucic :crylol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.