Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 lipca 2011 (pierwszy post)

REKRUTACJA
Wyniki ostatniej rekrutacji http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/11960,Nasi_Plotkarze_i_Plo/2#post12278
ZADANIA PLOTKARZY
- pomagać w konkursach , gdzie wymagana jest ocena kierująca się gustem publiczności,
- reklamować w sposób użyteczny nowości ze sklepiku,
- obserwować i ustosunkowywać się do różnych zmian na MF-ie,
- aktywnie uczestniczyć w Imprezach, przygarniać zagubione duszyczki,
- prezentacja gwiazdy światowe, znać subkultury i specjalizować się w nich,
- wspierać Dziennikarzy.
PLAN REKRUTACJI:
1. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1309359392/Masz_Styl prawidłowa odp. Zmyślny,
2. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308487396/Twoj_awatar_jest prawidłowa odp. Widowiskowy
3. Rozwiązanie testu http://www.fotka.pl/testy/1308241571/Zwierzatko_ktore_do_Ciebie_pasuje prawidłowa odp. Lew
4. NAJWAŻNIEJSZE pochwalić się poniżej wynikami testów (cechami swoimi; sprawdzone). Liczy się pierwszy wynik. Ja wyniki mam.
5. ZAPREZENTOWAĆ jedną z SUBKULTUR w formie reportażu. Wklejenie nie dużych form graficznych mile widziane będzie jako dowód umiejętności technicznych.

Oceniać będą obecni Plotkarze. W przygotowaniu seria testów z wiedzy MF.
Życzę miłej i ciekawej zabawy :mrgreen:

KoCham Was

dariawr
dariawr
  8 lipca 2011

1. Zmyślny
2. Widowiskowy
3. Żółw

Co będę robić na mieście ?
- Podryw

Styl GothLoli
wywodzi się od europejskiego gotyku.
Styl i moda "lolita" krzenie mają w epoce wiktoriańskiej .Młode dziewczęta i chłopcy ubierają się w rzeczy przypominające te z epoki zapinane pod szyją bluzki z bufiastymi rękawami, aksamitki, gorsety, kapelusiki, koronkowe suknie z falbanami. Do wszystkiego dochodzą "stylowe" parasole, torebki, a nawet... podkolanówki. Nastolatkowie wychodzą w nich do miasta, na zakupy, przyjęcia. Swoim wizerunkiem GothLolis chcą przypominać porcelanowe wiktoriańskie laleczkiGothic Lolita ubiera się w rozmaite kombinacje czerni i bieli. Nie zapomina o koronkowym kołnierzyku. wstążkach, kokardkach i wszelkich delikatnych ozdobnikach, oddających pruderię epoki wiktoriańskiej. Nosi podkolanówki, gorsety, bufiaste bluzki, wszędzie pojawia się mnóstwo koronki i tiulu. GothLolis noszą przeważnie stylizowane na epokowe spódnice z dużą ilością falban i dodatków, uzupełnione o turniurę bądź krynolinę. Oprócz tego nie zapominają o nakryciu głowy - stylowych, małych kapelusikach i kapeluszach, po wszelkiej maści woale. Spore znaczenie ma koronkowy parasol która stanowi element szczególny.Loli nie zapomina także o akcentach "małej dziewczynki" - często towarzyszy jej pluszowy miś, laleczka (Super Dollfie) lub inna zabawka. Włosy upina przeważnie w dwa kucyki i wymyślne koki. Niejednokrotnie nawiązuje do fryzur z epoki - chociażby wyrafinowanych loków wiktoriańskich lalek z porcelany. Klasycznym kolorem włosów jest czarny lub blond, bardzo rzadko spotyka się odejście od tej reguły. Makijaż nie jest aż tak istotny - grunt to rzęsy podkreślone tuszem, powieki pociągnięte ciemnym eyelinerem oraz delikatny róż na policzkach. Kontrastem dla idealnie białej cery są wyszminkowane na czerwono lub różowo usta.
Styl Gothic Lolilta zaczął kiełkować w 1998 roku, ale jako szeroko pojęta moda funkcjonował dopiero trzy lata później. Największą sławę zdobył w Tokio - przede wszystkim dzięki obecności na muzycznej scenie. Typowy dla formacji uprawiających visual kei image - szokujące stroje, makijaże i wyzywające zachowania - przykuł uwagę wielu przyszłych fanów GothLoli.

ToxicSoul
ToxicSoul
  8 lipca 2011

O jej ! To mi sie podoba ! Gothic LOlita

ToxicSoul
ToxicSoul
  8 lipca 2011

podoba mii sie ich styl x3

LadyKokax3PrG
LadyKokax3PrG
  8 lipca 2011
Będę na Mf zajmować się Pokoje Stroje... ^^ Łiii xD
1.Elastyczny ;]
2.Prosty.... pf xD a jednak inaczej nad tym myślę ^^
3. żółw :) (słodki skorupiak^^)


Subkultura Ganguro

Pochodzenie Stylu
Ganguro zaczęło być znane około w 2000 roku Największa popularność jest u młodych kobiet w Japonii. Ta subkultura Ganguro jest jest efektem izolacji i ograniczeń w Japonii Styl ten jest formą buntu złamanie reguł i ucieczka od szarej codzienności. Chcą pokazać tym ze są wolni i niezależni wyrażają siebie. Ich wizerunek jest fascynacją młodych Japończyków kulturą USA i Zachodniej Europy. Pochodzenie tego stylu nie jest pewne Może być to inspirowane nowojorską kultura Guido(malowani chłopcy) a nawet mogło się ten styl wziąć od Amuro Namie sławnej Japońskiej piosenkarki która śpiewała po Angielsku z lat dziewięćdziesiątych. Gwiazda Farbowała włosy na blond i miała kilka tatuaży

wygląd :
Najważniejsze są Farbowane Blond włosy oraz Opalona skóra.Druga ważna rzecz w wizerunku są oczy optycznie powiększone za pomocą różnych technik kosmetycznych czarny tusz do rzęst służy jako eyeliner a korektor został użyty zamias cieni do powiek cały makijaż uzupełnia się sztucznymi rzęsami do tego rozświetlający puder i perłowa szminka na ustach Wszystko to maskuje Cechy Azjatek.

Ubiór:
strój składa się z mini spódniczek butach na platformach do tego wile maskotek wygląda troche jak duże aż za słodkie dziecko dużo koralików bransoletek kolczyków i kwiatki we włosach w ubiorze przeważają Jasne i jaskrawe kolory najważniejszym gadżetem jest telefon komórkowy cały ozdobiony w wszelkie kolorowe naklejki smyczki ze specjalnych automatów

Ganguro to nie tylko ubiór ubiór to tylko ich cecha szczególna ale Członkowie subkultury opracowali swój własny język zmieszali Japoński ze słówkami Angielskimi. W piśmie używają łacińskich liter znaków interpunkcji po to by ominąć japoński alfabet. Często są uważne zdrobnienia i skrót. Japonii istnieją także różne magazyny z poradnikami dotyczącymi makijażu zdjęciami ciekawostki i i sondaż na temat najnowszych trendów oraz przewodnikami po modnych akcesoriach


tu zdjęcie z awatarem ubranym
http://zapodaj.net/e1e40d76af30.jpg.html

kamil1515
kamil1515
  8 lipca 2011

Co będziesz robić na MF : muzyka filmy
1.Elastyczny
2.Widowiskowy
3.Lew

ToxicSoul
ToxicSoul
  8 lipca 2011

Ganguro ten styl w Japonii zawsze mnie przerażał ! Dla mnie to są puste panienki.. blehh.. totalne plastiki :P

Redziunia
Posty: 10 (po ~232 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Redziunia
  8 lipca 2011

kule nie umiem dodac posta :(

Bo Trzeba Się Śmiać, Wariatkę Grać, Szczęśliwym Być I Z Życia DrwićxD

Ririi
Ririi
  8 lipca 2011

a co myślicie o moim stylu ? :)

LadyKokax3PrG
LadyKokax3PrG
  8 lipca 2011

hihihi a nie lubię tego ich stylu ale ciekawe są XDDD więc jakoś tak wybrałam ^^ ;)

Ririi
Ririi
  8 lipca 2011

nie lubisz a ciekawy jest to się zdecyduj :D

DuExAsperis
DuExAsperis
  8 lipca 2011

Hyh skoro EMO to nie subkultura to ja nie wiem na jaki styl ubierają się ci wszyscy ludzie :lol: No cóż, to lajcik ;D
Pozdro

ToxicSoul
ToxicSoul
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hyh skoro EMO to nie subkultura to ja nie wiem na jaki styl ubierają się ci wszyscy ludzie No cóż, to lajcik ;D Pozdro


Hhahaah kłania się czytanie ze zrozumieniem ! ;) Napisałam iż SCENE TO JEST STYL UBIORU ! A konkretnie SCENE CORE ! :crylol: :crylol: :crylol:

no cóż na styl scene mówią emo -.- widac iż albo mylą go z pozerstwem.
ToxicSoul
ToxicSoul
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hihihi a nie lubię tego ich stylu ale ciekawe są XDDD więc jakoś tak wybrałam ^^ ;)


w PL rzadko są spotykanie.. Szczerze.. to wątpie, że znajdzie się chociaż jedna osoba z tego stylu ;-)
LadyKokax3PrG
LadyKokax3PrG
  8 lipca 2011

No ale coś o nich wiedzieć warto :D i nawet mnie ciekawiło jacy są hehe ;) mam nadzieje ze nie spotkam takiej lalki na ulicy ^^ ale fajnie ze w ogolę takie coś jest xD aaa i mi sie jedynie podobają te jaskrawe kolory O_O :D:D

XZakazWjazduFakeX
XZakazWjazduFakeX
  8 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale coś o nich wiedzieć warto :D i nawet mnie ciekawiło jacy są hehe ;) mam nadzieje ze nie spotkam takiej lalki na ulicy ^^ ale fajnie ze w ogolę takie coś jest xD aaa i mi sie jedynie podobają te jaskrawe kolory O_O :D:D


hm...szczerze to każdy styl ma coś w sobie co może inną osobe zainteresowac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.