Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witam!

Jak na moje, te testy to przegięcie. Kurczę, polski łatwizna aż śmiech, a matma... prawie w ogóle jej nie było. Sama chemia, biologia i geografia. :-/

Q. Które zadanie było najłatwiejsze?

to z tym ochroniarzem co chodził po obwodzie tej figury było łatwe i przyjemne.
to z Olą i wyborami - także (trzeba było uwzględnić 2 odpowiedzi).

szlag.:ziober2:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: graatulacje . ale ci zazdroszczę ^^

ja jestem typowo humanistyczny umysł, więc się cholernie cieszę...
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja 8 albo 9 :) Z zamkniętych nie jest na razie tak źle ;] Ale są jeszcze 3-4 które strzelałem, ze tak powiem xd

ja strzelałam większość... :rotfl:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 kwietnia 2010
mam 3 błędy z 10 ; / tragednia -.-

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To prawda, jak by nie patrzeć to uczyłem się wszystkich przedmiotów o 3 lata dłużej niż ty. Jednakże, pamiętam moje testy gimnazjalne i jestem przekonany, że jeżeli ktoś uczy się systematycznie to na pewno sobie poradzi, gdyż większość zadań sprawdza elementarną wiedzę ucznia :)

ja sie zawsze systematycznie ucze, ogolnie nie jestem najgorszym uczniem a w I gim miałam 5 z chemi a tak to mam 4 a z tych pytan to nic nie wiedizałam.. wiec nie wiem czy systematycznosc cos daje, zaczynam w to wątpic..

wszyscy nas do tych testów przygotowywali, wzory z fizyki i z matematyki musiałam sie nauczyc i po co> jak nie było praktycznie nic z tego
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja strzelałam większość...

No to dziś miałaś szczęście ;]
Ja z moim to na pieńku mam od /x/ czasu ^^
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010

dobiłam do 10/10 dalej nie sprawdzam. :rotfl:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No to dziś miałaś szczęście ;] Ja z moim to na pieńku mam od /x/ czasu ^^

raczej wiesz, eliminowałam nieprawdopodobne odpowiedzi i tak wyszło.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
happysadowaxD
happysadowaxD
  28 kwietnia 2010

tak sobie sprawdzam te odpowiedzi i wiecie co ... ? nie pamiętam co pozaznaczałam xD

LetsRoock
LetsRoock
  28 kwietnia 2010
Bananowaaa
Bananowaaa: noo myślałam, że z mat-przyru 30 nie uzbieram :D zawsze się stresuję wynikami, maturę też myślałam, że oblałam :) matura to naprawdę bzdura, a jak mi mówili, że sesja jest tysiąc razy gorsza od matury to nie wierzyłam. a tak z ciekawości, ile Ci już kont zablokowali od kiedy wróciłeś? ;P

ja byłem pewien swoich 43pkt :ziober2:
to niedobrze ze stresu schudniesz 40kg biorąc pod uwagę ilości kołów, egzaminów itp :D
jedynie do polskiego mogę przyznać rację (ustny), było okropnie.
niewiele 4konta zablokowane, ale to przez te laski którym dawałem jedyneczki :ziober2:
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sobie sprawdzam te odpowiedzi i wiecie co ... ? nie pamiętam co pozaznaczałam xD

hahahahaha :rotfl:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 kwietnia 2010

Mnie wystarczy jakieś 100 pkt i się dostane do mojej szkoły :mrgreen: z ocen mam jakieś 70 więc też nie muszę się bać :D będę mieć ponad 100 nawet :skok:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jej nigdy nie polubię :))

ja tez ^^ chemi to mój najwiekszy wróg ;D
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 70

70? masz średnią 6.0?
70 to max.:-O
100- testy
70 - oceny
30 - konkursy
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Cutie
Cutie
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie wystarczy jakieś 100 pkt i się dostane do mojej szkoły

do mojej trzeba 60 -.- a z ocen mam 98pkt albo 102 coś takiego :] dojdą testy i ponad 150 będzie :D
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 70 to max.:-O

Max to chyba 76 :)
4x19 :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.