Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witam!

Jak na moje, te testy to przegięcie. Kurczę, polski łatwizna aż śmiech, a matma... prawie w ogóle jej nie było. Sama chemia, biologia i geografia. :-/

Q. Które zadanie było najłatwiejsze?

to z tym ochroniarzem co chodził po obwodzie tej figury było łatwe i przyjemne.
to z Olą i wyborami - także (trzeba było uwzględnić 2 odpowiedzi).

szlag.:ziober2:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010

prócz testów są jeszcze oceny i dodatkowe punkty, nie musimy się martwic. (Ja przynajmniej).

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
staszkins
staszkins
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na poziomie liceum..

Pójdziesz do liceum, to wyplujesz te słowa :P Nie przesadzajcie, jak przeglądałem ten wasz arkusz, to wcale testy nie były aż tak straszne.
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010

cicho, 7/7 :ziober2:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż to czułam się jak w liceum albo w technikum . . ;/


ja osobiscie chemi nie lubie i te pytania takie jak z kosmosu.. nie no sory ale to mi sie nie podoba.. w zesżłym roku owszem byl trudny ale to dzisiaj to przegięcie..

Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, ale wiesz. Polski - dla każdego był inny. Niektórzy mówią, że też był trudny. Podchwytliwe i niejasne były niektóre pytania.

ok, było podchwytliwe ale wszystko było w tekście i wiedzy tylko do dwóch pytan trzeba było..
LetsRoock
LetsRoock
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszyscy.

niech Ci będzie, ja i tak wiem swoje.
Bez znajomości humanista sobie nie poradzi.
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 kwietnia 2010


Konto usunięte
Konto usunięte: cicho, 7/7


Ja mam 5/7 ; / .. poległam totalnie -.-

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ok, było podchwytliwe ale wszystko było w tekście i wiedzy tylko do dwóch pytan trzeba było..

te streszczenie nie pod tym tekstem co trzeba było, wielu ludzi zgubiło. Nie dziwię się, sama się zastanawiałam. :ziober2:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
happysadowaxD
happysadowaxD
  28 kwietnia 2010

pomyliłam sięw najprostszym pytaniu o odnawialne źródła energii... nie wiem co ten stres ze mną robi :<

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam 5/7 ; / .. poległam totalnie -.-

trzymaj kciuki za polski, a nie się martwisz!
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pójdziesz do liceum, to wyplujesz te słowa :P Nie przesadzajcie, jak przeglądałem ten wasz arkusz, to wcale testy nie były aż tak straszne.


dla mnie chemia to czarna magia... wiesz dla ciebie łatwe bo juz to masz za sobą ^^ i jestes napenwo bardziej inteligentny niz ja ;p
happysadowaxD
happysadowaxD
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niech Ci będzie, ja i tak wiem swoje. Bez znajomości humanista sobie nie poradzi.

no okej ,koniec dyskusji .
KochamCieParis
KochamCieParis
  28 kwietnia 2010

test był zajebiście trudny
u mnie to wyglądało tak:
zadania zamknięte - nic nie wiedziałem, praktycznie każda odpowiedź była strzałem
zadania otwarte - niby coś tam policzyłem pare zadanek, ale nie wiem czy dobrze bo wyniki jakieś z kosmosu mi powychodziły

przegięcie. Bedę zadowolony jak uzyskam dwadzieścia pare punkcików ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Q. Które zadanie było najłatwiejsze?

chyba to przedostatnie z dopasowanie odpowiedniej nazwy do strzałek :lol:
Bananowaaa
Bananowaaa
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: naprawdę miałaś stres ? ja Ci powiem że miałem na nie lekko wyebane. Matura to bzdura, mogę teraz oficjalnie tak mówić. Banik

noo myślałam, że z mat-przyru 30 nie uzbieram :D zawsze się stresuję wynikami, maturę też myślałam, że oblałam :)
matura to naprawdę bzdura, a jak mi mówili, że sesja jest tysiąc razy gorsza od matury to nie wierzyłam.
a tak z ciekawości, ile Ci już kont zablokowali od kiedy wróciłeś? ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszyscy.

teraz to i ludzie po politechnikach w biedronce pracują, humaniści tym bardziej ;]
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  28 kwietnia 2010

Ja na razie 6/7 lub 7/7 ... nie pamiętam co dokładnie zaznaczyłem w jednym zadaniu :)

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pomyliłam sięw najprostszym pytaniu o odnawialne źródła energii... nie wiem co ten stres ze mną robi :<

powiem Wam, że się nie stresowałam. Przed polskim - kompletny luz.
zdaję sobie sprawę o wadze tych testów, ale... moje postrzeganie chyba się wypaczyło przez ilość tych testów próbnych. W sumie, teraz się cieszę, że one były.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.