Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witam!

Jak na moje, te testy to przegięcie. Kurczę, polski łatwizna aż śmiech, a matma... prawie w ogóle jej nie było. Sama chemia, biologia i geografia. :-/

Q. Które zadanie było najłatwiejsze?

to z tym ochroniarzem co chodził po obwodzie tej figury było łatwe i przyjemne.
to z Olą i wyborami - także (trzeba było uwzględnić 2 odpowiedzi).

szlag.:ziober2:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
LetsRoock
LetsRoock
  28 kwietnia 2010
Bananowaaa
Bananowaaa: ja miałam 35 ale i tak się cieszyłam :P schudnąć to by się przydało ;/ ja niestety jak się stresuję to jem no i efekty też są... a ja głupia myślałam, że w akademiku schudnę no ustny to był największy stres w życiu, ale o tym już kiedyś gadaliśmy ;P oj Ty niedobry, jedynki dajesz ciekawe ile istnień przez Ciebie zakończyło swój żywot :D

34 to ja z humana miałem :cozagopek:
ale za to moje oceny nie były za ciekawe :mrgreen:
to widocznie za słabo się stresujesz :jezyk: masz taki kawałeczek do Gdańska i chce Ci się mieszkać w Akademiku? ja mam 499km i wolę dojeżdżać :ziober2:
rozmawialiśmy, masz rację nie ma do czego wracać
gdyby brać pod uwagę każdą to w parę dni i mielibyśmy niż demograficzny :crylol:
Bananowaaa
Bananowaaa
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 34 to ja z humana miałem ale za to moje oceny nie były za ciekawe to widocznie za słabo się stresujesz masz taki kawałeczek do Gdańska i chce Ci się mieszkać w Akademiku? ja mam 499km i wolę dojeżdżać rozmawialiśmy, masz rację nie ma do czego wracać gdyby brać pod uwagę każdą to w parę dni i mielibyśmy niż demograficzny

z humana to ja o dziwo 42 miałam :D w sumie nie ważne, grunt, że się dostałam do tego liceum do którego chciałam :D
w sumie to się teraz już w ogóle nie stresuję, bo mi nie zależy :ninja: i tak kierunek zmieniam.
no oceny to swoją drogą :D przez wagary miałeś słabe ;>
wiesz, w akademiku jest bogate życie towarzyskie :D na moim zadupiu jedynym 'ciekawym' zajęciem był spacer, tutaj to co innego :) i chce Ci się tyle czasu jechać? ;D ja do domu rzadko wracam, bo dla mnie godzinka autobusem to za długo :D

niż niżem, ale o ile mniejsza konkurencja jeśli o facetów chodzi :pavarotti: :D
Misia
Misia
  28 kwietnia 2010

Mówiłam że ten będzie trudniejszy. Nie ma tak łatwo :ziober2:

ymymymym
ymymymym
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zad. 22. Paweł uchylił drzwi z ciepłego pokoju do zimnego korytarza. Wzdłuż pionowej szczeliny powstałej miedzy drzwiami i framugą przesuwał zapaloną świeczkę. W którym fragmencie szczeliny płomień świeczki powinien odchylić się od pionu najmniej? w środkowym


dlaczego? ja dałam że wszedzie tak samo ... :and:
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  28 kwietnia 2010
Misia
Misia: Mówiłam że ten będzie trudniejszy. Nie ma tak łatwo

Wykrakałaś... wiecie co z Nią zrobić :crylol:
Trzeba było się pouczyć ...
goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego? ja dałam że wszedzie tak samo ...

no ja tez, zdawalo mi sie, ze nie ma znaczenia w jakim miejscu
ymymymym
ymymymym
  28 kwietnia 2010

pozdrawiam radioaktywne biedronki i mszyce ;x

goodgirlgonebad15
goodgirlgonebad15
  28 kwietnia 2010

Krawędź czworościanu foremnego ma długość 4 cm. Pole powierzchni całkowitej tego czworościanu jest równe
jak to zrobiliscie

Misia
Misia
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wykrakałaś... wiecie co z Nią zrobić

:ucieka:
ymymymym
ymymymym
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Krawędź czworościanu foremnego ma długość 4 cm. Pole powierzchni całkowitej tego czworościanu jest równe jak to zrobiliscie


cztery pierwiaski z trzech. ale nie wiem czy dobrze
ymymymym
ymymymym
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cztery pierwiaski z trzech. ale nie wiem czy dobrze

k.u.r.w.a kolejne źle
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cztery pierwiaski z trzech. ale nie wiem czy dobrze

miało byc 16 pierwiatkow z trzech
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  28 kwietnia 2010

No i zamkniętych 19 albo 20... jaka żenada :S

LetsRoock
LetsRoock
  28 kwietnia 2010
Bananowaaa
Bananowaaa: z humana to ja o dziwo 42 miałam :D w sumie nie ważne, grunt, że się dostałam do tego liceum do którego chciałam :D w sumie to się teraz już w ogóle nie stresuję, bo mi nie zależy i tak kierunek zmieniam. no oceny to swoją drogą :D przez wagary miałeś słabe ;> wiesz, w akademiku jest bogate życie towarzyskie :D na moim zadupiu jedynym 'ciekawym' zajęciem był spacer, tutaj to co innego :) i chce Ci się tyle czasu jechać? ;D ja do domu rzadko wracam, bo dla mnie godzinka autobusem to za długo :D niż niżem, ale o ile mniejsza konkurencja jeśli o facetów chodzi :D

to Ty taka dobra z humana jesteś? :ninja: może powołania pomyliłaś
ja właśnie się nie dostałem tam gdzie chciałem.
hahaha to tak samo jak mi, koło z matmy ,a ja wybane dopiero dzień przed się uczę
oceny miałem słabe, bo nauczyciele mnie nie lubili w gim. nie wagarowałem :jezyk:
bo nie miałem po co, lubiłem tam chodzić.
no w Akademiku tak, imprezy, grille, wypad na miasto :ninja:
ja jadę 8h, chce mi się bo tam, praktycznie nikogo nie znam, a jak znam to pracują i co ja bym tam sam miał robić ? tzn. mógłbym pracować ale u was chyba ciężko z pracą. Godzina czasu za długo ? Kobieto co ja bym dał żeby tyle mój pociąg jechał :ziober2:
LetsRoock
LetsRoock
  28 kwietnia 2010
Bananowaaa
Bananowaaa:

nie odpiszę już tutaj, bo trochę spamujemy łepkom :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.