Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witam!

Jak na moje, te testy to przegięcie. Kurczę, polski łatwizna aż śmiech, a matma... prawie w ogóle jej nie było. Sama chemia, biologia i geografia. :-/

Q. Które zadanie było najłatwiejsze?

to z tym ochroniarzem co chodził po obwodzie tej figury było łatwe i przyjemne.
to z Olą i wyborami - także (trzeba było uwzględnić 2 odpowiedzi).

szlag.:ziober2:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  30 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie powinny byc oba na odpowiednim poziomie ? !

według mnie powinien ale chyba oni uwazaja inaczej..
BeastlyWitch
Posty: 3 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BeastlyWitch
  1 maja 2010

Jestem dobra z matmy, ale te testy to masakra..
Kto by pomyślał ze wymyślą sobie czworościan foremny.. ;/ O tym przecież na lekcjach się wspomina tylko, a nie uczy, bo nie ma tego w podstawie... ;/
Powymyślali takie zadnia, że się chyba do żadnej szkoły przez nich nie dostanę.. ;/

BeastlyWitch
Posty: 3 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BeastlyWitch
  1 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na moje, to obszedł to raz i skończył na tym na przeciw pierwszego. 13 i 12, te odległości. Twierdzeniem Talesa, albo podobieństwem trójkątów.


Twierdzenie Talesa to jest właśnie podobieństwo trójkątów ;p Było jeszcze twierdzenia Pitagorasa.. Każdy może się pomylić :)
wrtq
wrtq
  3 maja 2010

nom niestety , zastanawiam się czym sugerowali się układając taki trudny test, hah gdy otworzyłam ten test to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać ,nom ale cóż zapewne do bardzo dobrego LO się nie dostane więc pozostanie technikum ekonomiczne ;))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.