Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010 (pierwszy post)

Witam!

Jak na moje, te testy to przegięcie. Kurczę, polski łatwizna aż śmiech, a matma... prawie w ogóle jej nie było. Sama chemia, biologia i geografia. :-/

Q. Które zadanie było najłatwiejsze?

to z tym ochroniarzem co chodził po obwodzie tej figury było łatwe i przyjemne.
to z Olą i wyborami - także (trzeba było uwzględnić 2 odpowiedzi).

szlag.:ziober2:

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010

będzie co ma być!

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
happysadowaxD
happysadowaxD
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: za trzy lata zacznie

Niekoniecznie. To , że źle poszedł mi test matematyczno przyrodniczy nie oznacza , że będę pracować w biedronce.
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie co ma być!

Ja się przyznaje bez bólu, że poległam jak nigdy . I na pewno sporo pkt mi poleci za otwarte..

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

ITakCieZnajdeKotQu
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się przyznaje bez bólu, że poległam jak nigdy . I na pewno sporo pkt mi poleci za otwarte..

cóż... nie wiem kto to układał, ale przesadził i to ostro. Kurka, żeby nie było geometrii?
miałam wszystkie przybory, a użyłam raz ołówka, by narysować wysokość w zadaniu o tym ochroniarzu. :-|
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 kwietnia 2010
Noo to teraz się okaże -.- ! ehh masakra ..

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Bananowaaa
Bananowaaa
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pocieszaj ich, Biedronka tak blisko jest i codziennie takie niskie ceny

a tam, pamiętam ten stres po testach, pocieszę ich trochę :ziober2:
po maturze też bez przerwy trzeba mnie było pocieszać :D

nowe konto? ;P
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,7823255,Egzamin_gimnazjalny_2010___czesc_matematyczno_przyrodnicza_.html

jeszcze nie ma wszystkich, póki co mam 5/5 :ziober2:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
xXxslodka94xXx
xXxslodka94xXx
  28 kwietnia 2010

to było bezndziejne...porazka totalna.. głupszego nigdy nie pisałam.. pojeb@ło ich całkiem.. polski na poziomie podstawówki a mat(tzn chemia) na poziomie liceum..

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 kwietnia 2010

Ja mam zpolskiego 20/20 a z tego mi z 10 pkt poleci -.-

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

LetsRoock
LetsRoock
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Niekoniecznie. To , że źle poszedł mi test matematyczno przyrodniczy nie oznacza , że będę pracować w biedronce.

koniecznie, humaniści pracują w Sklepach, Biedronkach itp.
Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chemia) na poziomie liceum..


Otóż to czułam się jak w liceum albo w technikum . . ;/

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to było bezndziejne...porazka totalna.. głupszego nigdy nie pisałam.. pojeb@ło ich całkiem.. polski na poziomie podstawówki a mat(tzn chemia) na poziomie liceum..

fakt, ale wiesz. Polski - dla każdego był inny. Niektórzy mówią, że też był trudny. Podchwytliwe i niejasne były niektóre pytania.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
happysadowaxD
happysadowaxD
  28 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: koniecznie, humaniści pracują w Sklepach, Biedronkach itp.

Nie wszyscy.
LetsRoock
LetsRoock
  28 kwietnia 2010
Bananowaaa
Bananowaaa: a tam, pamiętam ten stres po testach, pocieszę ich trochę po maturze też bez przerwy trzeba mnie było pocieszać :D nowe konto? ;P

naprawdę miałaś stres ?
ja Ci powiem że miałem na nie lekko wyebane.
Matura to bzdura, mogę teraz oficjalnie tak mówić.
Banik :w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.