margotka
margotka
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące matury...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

Powodzenia!!! przecież wszystko wiecie...:mrgreen:

WszystkoMiZajeli
WszystkoMiZajeli
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po godz 15. oczywiście :)

po 16tej.

Matura rozszerzona była jakoś "dziwnie" łatwiejsza niz rok temu.
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009

a tekst ktory byl mozna tutaj poczytac:D
http://www.gabinet-hipnozy.pl/articles/10/n/16

Tangensoida
Tangensoida
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie może tak być. bo nie napisali w zadaniu odwołaj się do całości utworu..

Być może to, co teraz napiszę będzie zwyczajnym piełdoleniem głupot, ale rok temu w wypracowaniu na temat Lalki było polecenie 'zanalizuj i zinterpretuj', przy czym polecenie 'zinterpretuj' nie może być wymagane na poziome podstawowym. Cały klucz musiał ulec zmianie. (tak słyszałem, ptaszki mi wyćwierkały)
Więc nie zdziwię się, jeśli teraz taki numer odwalą.
Qva, potrafię dobrze napisać wypracowanie, a jak mam je spieprzyć przez głupi klucz, to dziękuję za takie coś. Piełdoliłem się z takimi bzdetami jak porównanie Zosi do ptaka, który jest biały, przy czym ogromnie ważne jest zarówno porównanie do ptaka, jak i jego kolor. A o całości utwory - niemalże zero.
Dobra, trza być względnie dobrej myśli :and:
martusia136
martusia136
  4 maja 2009

Nauczyciele często podkreślają, by pisać dużo, bo punktów ujemnych nie ma, jednak trzeba trochę pohamować naszą fantazję, bo obróci się to przeciwko nam :P

Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009

jak za duzo sie napisze to osoba sprawdzajaca sie bardziej meczy

Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
:ziober2::ziober2::ziober2:
Tangensoida
Tangensoida
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak za duzo sie napisze to osoba sprawdzajaca sie bardziej meczy

Osoba sprawdzająca i tak zamknięta jest na klucz i sprawdza to po 12 godzin. Tak czy siak się zmęczy.
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak za duzo sie napisze to osoba sprawdzajaca sie bardziej meczy

a idźta w chorere! moje bazgroły sprawdza -to juz bedzie cos :ziober2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009

Mam dziwne wrażenie, że tą podstawę z polskiego bym zdał w 6 klasie podstawówki :ninja:

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Maturzysto nie słuchaj mózgu, pisz pod klucz!"

to jest prawda;/debilizm...;/
smencik
smencik
  4 maja 2009

Jak dla mnie, to nawet jak na podstawę, to 170 minet, to o wiele za mało. Jak ja piszę taką pracę, to muszę sobie najpierw przemyśleć na spokojnie, a nie... Jakbym miał pisać najpierw całą tą pracę w brudnopisie i potem przepisać na czysto, to bym się nie wyrobił :zonk: Nie jestem Mickiewicz, żeby po wciągnięciu krechy epopeje narodowe pisać :ninja:

WszystkoMiZajeli
WszystkoMiZajeli
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że tą podstawę z polskiego bym zdał w 6 klasie podstawówki

Pana Tadeusza miałeś w podstawówce;d? współczuję; f

Pisać można dużo, aczkolwiek tak żeby trafić w klucz, ale.."weź i traf"
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dziwne wrażenie, że tą podstawę z polskiego bym zdał w 6 klasie podstawówki

jesli klucz bedzie "normalny" to faktycznie trudno by bylo nie zdac
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pana Tadeusza miałeś w podstawówce;d? współczuję; f Pisać można dużo, aczkolwiek tak żeby trafić w klucz, ale.."weź i traf"


jakiego Pana Tadeusza, pisałem Chłopów, niemal wszystko było w podanym fragmencie.
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dziwne wrażenie, że tą podstawę z polskiego bym zdał w 6 klasie podstawówki

szkoda tylko, ze po 3klasie liceum sie nie udalo, co? :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.