margotka
margotka
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące matury...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

Powodzenia!!! przecież wszystko wiecie...:mrgreen:

smencik
smencik
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6567853,Maturzysci_juz_po_jezyku_polskim___Banalne__choc_lektur.html

ten drugi co się wypowiada dobry jest :mrgreen: dżolero :ninja:
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no, ale i tak jestem optymistą, zresztą ja na ogół piszę wypracowania nie mając pojęcia o całości utworu i zwykle dobrze na tym wychodzę ;)

bo dobra ściema nie jest zła:ziober2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tyle, ze mylacy mogl byc brak polecenia, by odwolac sie do calosci utworu.


tak, ale w Chłopach wiadome było, że odwołać się można co najwyżej do pierwszego tomu, bo ten był obowiązkowy w spisie lektur. Poza tym jeśli opisujemy jakąś społeczność to moim zdaniem nie musimy podawać konkretnych przykładów. Tak jak pisząc np. o zachowaniu forumowiczów nie musimy wskazywać, że ten robił tak, a ta tak.
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No a ja stwierdziłem, że jakiemuś wolnoruchającemu się pajacowi nie poświęcę 2 godzin na wypracowanie :D


no ja się śmiałem na głos jak przeczytałem, że on nie rucha :rotfl:
champion
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale w Chłopach wiadome było, że odwołać się można co najwyżej do pierwszego tomu, bo ten był obowiązkowy w spisie lektur. Poza tym jeśli opisujemy jakąś społeczność to moim zdaniem nie musimy podawać konkretnych przykładów. Tak jak pisząc np. o zachowaniu forumowiczów nie musimy wskazywać, że ten robił tak, a ta tak.

ja tam bym kogoś podala ze pokemoni na fotkowym forum :rotfl:
chodziło mi o to, ze nie odwolujac sie do tresci nalezy [pewnie bedzie to uwzglednione w kulczu] szczegolowo zanalizowac podane fragmenty, niemalze jak wiersze, linijka po linijce.
a we wszytkich pracach jakie pisałam w temacie było polecnie o odwolanie sie do calosci. wtedy tylko konkretnie fragment i siegasz do utworu. a dzisiaj nie wiadomo. :
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam bym kogoś podala ze pokemoni na fotkowym forum chodziło mi o to, ze nie odwolujac sie do tresci nalezy [pewnie bedzie to uwzglednione w kulczu] szczegolowo zanalizowac podane fragmenty, niemalze jak wiersze, linijka po linijce. a we wszytkich pracach jakie pisałam w temacie było polecnie o odwolanie sie do calosci. wtedy tylko konkretnie fragment i siegasz do utworu. a dzisiaj nie wiadomo. :


dzisiaj w panu tadku na sto procent tylko z tego fragmentu, w chłopach trzeba się było odwołać do całości, ale to jest takie odwołanie luźne moim zdaniem, no bo jak oni mogli traktować tych ludzi.
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj w panu tadku na sto procent tylko z tego fragmentu, w chłopach trzeba się było odwołać do całości, ale to jest takie odwołanie luźne moim zdaniem, no bo jak oni mogli traktować tych ludzi.

pozyjemy, zobaczymy, policzymy, poplaczemy. ;-)
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w chłopach trzeba się było odwołać do całości, ale to jest takie odwołanie luźne moim zdaniem, no bo jak oni mogli traktować tych ludzi.

mi tam sie przypomniala jakas babaka ktora poszla na zebry bo jo rodzina wygonila ale nie bylam pewna czy to w tej lekurze:ziober2: w kazdym razie takie tam odwolanie do calosci to nie problem, po prostu praktycznie to samo co z tym Bylica
4Pure
4Pure
  4 maja 2009

Matura pisemna z polskiego była dziecinnie łatwa :-)
Wyszłam po godzinie i 10 minutach :-p

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi tam sie przypomniala jakas babaka ktora poszla na zebry bo jo rodzina wygonila ale nie bylam pewna czy to w tej lekurze

Tak to Agata- ogromny masz powód do radości :and: .

Konto usunięte
Konto usunięte: jo

Matko Boska .
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: babaka

babka* :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: zebry

żebry*

Konto usunięte
Konto usunięte: jo

ją*
:woot:
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyszłam po godzinie i 10 minutach :-p

ja wtedy zrobiłam sobie 10minutowa przerwe. :rotfl:
4Pure
4Pure
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja się śmiałem na głos jak przeczytałem, że on nie rucha

Że się ledwo rucha.
Chyba każdy się z tego śmiał ;-D
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Że się ledwo rucha.

Typowo archaiczny język chłopów :lol: .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.