margotka
margotka
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące matury...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

Powodzenia!!! przecież wszystko wiecie...:mrgreen:

xxKamilusia18xx
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przynajmniej tekst byl interesujacy i nie trzeba bylo sie zmuszac do czytania:) zawsze mogli dac cos nudnego. w sumie na probnej tez byl ciekawy tekst


no ja chyba tylko zawaliłem z tą metaforą, bo zinterpretowałem to tak, że trzeba sobie wyrzucić z pamięci złe wspomnienia, a nie że je sobie przypomnieć :ninja:

w sumie jeden punkt w tą czy w tą. najważniejsze i tak będą punkty za styl, zapis i kompozycję w wypracowaniu.
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też :-) Najbardziej fascynuje mnie zjawisko OOBE. Czytałaś o tym? Żeby nie było offtopa... Co piszesz jako następne i kiedy? ;-)

o tym nie czytałam:D ale na pewno przeczytam;)
jutro angielski pisze a w srode mam polski ustny... w sumie powinnam sie zaczac chyba tej prezentacji troszke uczyc:D a Ty z jakich przedmiotow jeszcze piszesz?
4Pure
4Pure
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,6568467,Jezyk_polski_poziom_podstawowy__odpowiedzi.html

Dziękuję ślicznie :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam dopiero w środę następny egzamin i mam zamiar się pouczyć właśnie do rozszerzonego wosu, bo bardzo zależy mi na bardzo dobrym wyniku, w czwartek mam niemiecki, którego w zasadzie powinienem obawiać się najbardziej.

Stres zabiera połowę wiedzy, pojawia się blokada w psychice. Nie dopuść do takiego stanu tylko ;-/
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a w srode mam polski ustny.


ha ja mam dopiero 15 :lol2: jeszcze nawet pracy nie zrobiłem :ninja:
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Stres zabiera połowę wiedzy, pojawia się blokada w psychice. Nie dopuść do takiego stanu tylko ;-/


no w sumie to po dzisiejszej maturze jestem dziwnie rozluźniony, oby wszystkie były na tym poziomie trudności i nie będzie źle ;)
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  4 maja 2009
Wiecie kiedy będą odpowiedzi z rozszerzenia ???
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie kiedy będą odpowiedzi z rozszerzenia ???

pewnie jak je ktoś napisze w sumie to ja wolę poczekać na oficjalne klucze odpowiedzi.
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ha ja mam dopiero 15

ja juz wtedy bede po maturze bo ostatni egzamin pisze 13:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: oby wszystkie były na tym poziomie trudności i nie będzie źle ;)

tez mam taka nadzieje:)
mam nadzieje ze nagrania na jezykach beda porzadne i da sie je zrozumiec
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie jak je ktoś napisze w sumie to ja wolę poczekać na oficjalne klucze odpowiedzi.

Właśnie, a te to kto pisał ??
Ktoś kompetentny czy jakiś uczeń ?
4Pure
4Pure
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jutro angielski pisze a w srode mam polski ustny... w sumie powinnam sie zaczac chyba tej prezentacji troszke uczyc:D a Ty z jakich przedmiotow jeszcze piszesz?

Też jutro piszę angielski, 7 maja polski ustny, 11 biologia pisemna no i 14 maja polski ustny :-)

http://cdn.gazeta.pl/bi.gazeta.pl/im/8/6568/m6568588.jpg
Czy tutaj zad. 13 jest prawidłowo? :-)
Bo napisałam identycznie, a większość klasy twierdziła, że mam źle.
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja juz wtedy bede po maturze bo ostatni egzamin pisze 13


ja mam z niemca ustną 22 dopiero i w sumie dobrze, bo się zdążę do wszystkiego przygotować, a nie tak na szybko ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: tez mam taka nadzieje:) mam nadzieje ze nagrania na jezykach beda porzadne i da sie je zrozumiec


no ja mam z językiem akurat problem i liczę na spore szczęście, 60 procent na podstawie to dla mnie szczyt marzeń :lol2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie, a te to kto pisał ?? Ktoś kompetentny czy jakiś uczeń ?


pewnie jakiś specjalista ;)
Jammi1990
Jammi1990
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tutaj zad. 13 jest prawidłowo? :-)

ja mialam tak samo, cala moja klasa tez:))
hydeparkowy
hydeparkowy
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://cdn.gazeta.pl/bi.gazeta.pl/im/8/6568/m6568588.jpg Czy tutaj zad. 13 jest prawidłowo? :-) Bo napisałam identycznie, a większość klasy twierdziła, że mam źle.


moim zdaniem prawidłowo, ja tak napisałem i większość osób, które pytałem też. W sumie to jedno z łatwiejszych zadań było.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.