margotka
margotka
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące matury...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

Powodzenia!!! przecież wszystko wiecie...:mrgreen:

wyzeej
wyzeej
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak masz racje.. to może bedzie ok:) a kiedy bedzie jakis klucz w necie???

Iś wajs niśt :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: No to ja już si utopiłam xD pa :D

cze cze :bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wcześniej czytałam że z Chłopów nie trzeba było odwołać się do całości , to nie prawda , tam wiedza całej lektury była wymagana , nie to co w Panu Tadeuszu, w nim mieliśmy tylko skorzystać z 4 przytoczonych fragmentów. :)


A gdzie było napisane ze na podstawie całej powieści ?
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcześniej czytałam że z Chłopów nie trzeba było odwołać się do całości , to nie prawda , tam wiedza całej lektury była wymagana , nie to co w Panu Tadeuszu, w nim mieliśmy tylko skorzystać z 4 przytoczonych fragmentów. :)

to wreszcie jak???tam nie pisalo odwolaj sie do calowsci..;/
misiunia1919
misiunia1919
  4 maja 2009

Tematy pracy byly banalne zarowno jak ten na bazie chlopow jak i na bazie Tadeusza.. oczywiscie Charakterystyka porownawcza to cos co bylo juz w podstawowce wiec chyba kazdy to potrafii a ze tadek dobrze znany jest to raczej nie bylo problemu :D mam nadzieje ze wynik bedzie zadowalajacy ;]

Larusch
Larusch
  4 maja 2009

wiem,wiem,chodzi mi po prostu oto czy te dwa zdania dyskfalifikuja moja prace??

smencik
smencik
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha! A to coś się takiego zdarza?

Różne są asy :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Napisalem,ze Telimena miala romans stądeuszem,i ze puzniej po tym Tadeusz zalowal i wiedzial,ze Kocha Zosie a przeciestądeusz pomylil Telimene z Zosia to jedno i drugie napisalem ze Telimena byla zlowroga,to wszystko...czy to jest konkretna wtopa i praca oblana??

A tam, jak na moje, to nie jest to taki błąd, żeby skreślić od razu całą pracę :and:
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie było napisane ze na podstawie całej powieści ?

no wlqansie nie bylo:) i git..:P chyba,że moga to uznac za walory:)
pearl188
pearl188
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to wreszcie jak???tam nie pisalo odwolaj sie do calowsci..;/

ale ten fragment był za krótki żeby dokładnie wszystko opisać co prosili w temacie.
Nie było we fragmencie wszystkiego.
MamSwegoAniolka
Posty: 2638 (po ~61 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
MamSwegoAniolka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie było napisane ze na podstawie całej powieści ?

Nie było :mrgreen:

Everest moich marzeń... :zakochany::zakochany::zakochany:

smencik
smencik
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten fragment był za krótki żeby dokładnie wszystko opisać co prosili w temacie. Nie było we fragmencie wszystkiego.

Dokładnie :tak: Jakbym miał napisać charakterystykę tych dwóch postaci na podstawie samych fragmentów, to wątpię, żebym napisał 250 słów :and: A przynajmniej wątpię, żeby ta praca miała jakiś ład i była sensowna.
martusia136
martusia136
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisalem,ze Telimena miala romans stądeuszem,i ze puzniej po tym Tadeusz zalowal i wiedzial,ze Kocha Zosie a przeciestądeusz pomylil Telimene z Zosia to jedno i drugie napisalem ze Telimena byla zlowroga,to wszystko...czy to jest konkretna wtopa i praca oblana??


myślę, że to będzie błąd rzeczowy, a szkoda :)
za taką ortografię powinni Cię oblać :>

Matura była banalnie prosta, czytanie ze zrozumieniem to artykuł z Focusa o hipnozie. Pytania do niego bardzo jasne i łatwe. Tematy prac zarówno na podstawie jak i rozszerzeniu były ciekawe i nie trzeba było mieć za dużo wiedzy ogólniej (epoki, lektury), gdyż fragmenty wystarczały do interpretacji. :)
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: we funkcji przywołania tych hindusów co napisaliście?

wprowadzenie do tematu. : >
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ten fragment był za krótki żeby dokładnie wszystko opisać co prosili w temacie. Nie było we fragmencie wszystkiego.

niby tak..ale i tak mi sporo wyszlo..hi cos 3str i troche:)
wyzeej
wyzeej
  4 maja 2009

Odbijam, powodzenia na angielskim.
Ja dopiero w czwartek niemiecki :ziober2:
:bye:

pearl188
pearl188
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niby tak..ale i tak mi sporo wyszlo..hi cos 3str i troche:)

mi całe 3. Jestem z siebie zadowolona :mrgreen:
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: myślę, że to będzie błąd rzeczowy, a szkoda :)

za błąd rzeczowy ile odejmują? ;>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.