margotka
margotka
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące matury...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

Powodzenia!!! przecież wszystko wiecie...:mrgreen:

wyzeej
wyzeej
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a mam pytanie w "Chlopach"bylo trzeba odwolywac sie do calosci czy nie???

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: może Ty masz dobrze a my źle :D

nie, nie. Ja mam na pewno dobrze :ninja:
smencik
smencik
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Licze ze zdam, nie sprawdzam teraz by alkohol w czerwcu lepiej smakował.

ja tam już 8 maja piję :mrgreen: a w czerwcu to albo zgon ze szczęścia, albo z rozpaczy.
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  4 maja 2009
MamSwegoAniolka
MamSwegoAniolka: nie było nic wspomniane na ten temat, więc tego nie zrobiłam, ale teraz trochę żałuje

no wlasnie ja tez..;/ale trudno:)
SmallGirls
SmallGirls
  4 maja 2009

Hmm ja już spadam... douczyć się na ustną z polaka... bo mam w środę.
A jutro angol pisemna... Podst. Br

SmallGirls
SmallGirls
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam już 8 maja piję

ja to mogę dopiero 12 xD
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może Ty masz dobrze a my źle :D skad to w ogole wzielas? ;o nie nzam takich rzeczy, ahah :D

ja też, dzisiaj jadac do szkoly otworzylam zeszyt i wyczytalm jakies funkcje jezyka, zwiazki miedzy akapitami: przesłanka-potwierdzenie, bodaj, no i ta teza z argumentem, a mysle sobie kij, chociaż ładnie brzmi, niech nedzie. : D
wyzeej
wyzeej
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie ja tez..;/ale trudno:)

Skoro nie było nic o tym napisane, to po co sobie dokładać pracy, skoro i tak nie będzie brana pod uwagę?
Bez sensu jak dla mnie.
anioleceq
anioleceq
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie. Ja mam na pewno dobrze

trzymam za słowo :jezyk2:
ale mi pewnie i tak nie zaliczą, bo jeszcze do przykladu dalam cytat tego 'sposobu' :mrgreen:
smencik
smencik
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to mogę dopiero 12 xD

Ja jak zdam ustną z polaka, to na angola ustnego mogę nawet na kacu przyjść :mrgreen:
hehaka
hehaka
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 8 maja piję

też bym tak chciała :O
Larusch
Larusch
  4 maja 2009

Czy bledy,w pracy przekreslaja prace?chodzi mi o bledy rzeczowe,typu,ze Telimena byla zlowroga itp.nie jest ich wiecej niz 2-3 zdania.

SmallGirls
SmallGirls
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Per aspera ad astra xD

Przez cierpienie do gwiazd... tak może być w czerwcu hehe xD :D
taka mała metafora xD !
anioleceq
anioleceq
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też, dzisiaj jadac do szkoly otworzylam zeszyt i wyczytalm jakies funkcje jezyka, zwiazki miedzy akapitami: przesłanka-potwierdzenie, bodaj, no i ta teza z argumentem, a mysle sobie kij, chociaż ładnie brzmi, niech nedzie. : D

xd
a we funkcji przywołania tych hindusów co napisaliście?
SmallGirls
SmallGirls
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy bledy,w pracy przekreslaja prace?chodzi mi o bledy rzeczowe,typu,ze Telimena byla zlowroga itp.nie jest ich wiecej niz 2-3 zdania.

Nie martw się.. skreślą i nie bd tego tak mocno pod uwagę...
Larusch
Larusch
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wyzeej: nie, nie. Ja mam na pewno dobrze trzymam za słowo ale mi pewnie i tak nie zaliczą, bo jeszcze do przykladu dalam cytat tego 'sposobu'

mam tak samo jak wy,ze sa tam ujete cytaty hipnotyzerow i historie,o Hindusach i Policji...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.