TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich. Niedawno u mnie w szkole na przerwie siedziałam na kolanach u mojego chłopaka i zobaczyła to pani pedagog, która miała "ale" i do mnie tak jak też do mojego Denisa, bo jesteśmy w szkole i mamy się zachywać jak na uczniów przystało i takie tam...wkurza mnie to choć już trochę upłynęło czasau ale nikt nie będzie mi odbierać tego przywileju chyba,że mój facet sam to zrobi. Poczułam się trochę jakby osoby na wózkach miały narzucony regulamin a w nim punkt "Osobą niepełnodprawnym zakazane jest siadanie na kolanach itp itd" a Wy drodzy czytelnicy co uważacie o tej sytuacji? Czy może w Waszych szkołash też zdażały się lub nadal zdażają jakieś rozterki?

bajerka20
bajerka20
  16 grudnia 2008
Dorqa
Dorqa: tak - czytalas regulamin?

ona zgodę na publikację wyraziła :)

Dorqa
Dorqa
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ona zgodę na publikację wyraziła :)

o tym zadecyduje fotka
bajerka20
bajerka20
  16 grudnia 2008
Dorqa
Dorqa: o tym zadecyduje fotka

o tym zadecydowała ona sama gdyż przy zakładaniu profilu na nk wyraża się zgodę na publikowanie tych zdjęć w sieci... więc jej pretensje są nieuzasadnione :)
Dorqa
Dorqa
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o tym zadecydowała ona sama gdyż przy zakładaniu profilu na nk wyraża się zgodę na publikowanie tych zdjęć w sieci... więc jej pretensje są nieuzasadnione :)

ale i tak zlamałas regulamin
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.