TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich. Niedawno u mnie w szkole na przerwie siedziałam na kolanach u mojego chłopaka i zobaczyła to pani pedagog, która miała "ale" i do mnie tak jak też do mojego Denisa, bo jesteśmy w szkole i mamy się zachywać jak na uczniów przystało i takie tam...wkurza mnie to choć już trochę upłynęło czasau ale nikt nie będzie mi odbierać tego przywileju chyba,że mój facet sam to zrobi. Poczułam się trochę jakby osoby na wózkach miały narzucony regulamin a w nim punkt "Osobą niepełnodprawnym zakazane jest siadanie na kolanach itp itd" a Wy drodzy czytelnicy co uważacie o tej sytuacji? Czy może w Waszych szkołash też zdażały się lub nadal zdażają jakieś rozterki?

lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Szkoła to szkoła.
I jeśli Twoja szkoła posiada takie zasady i się ich przestrzega to NA PEWNO nie dotyczą one tylko i wyłącznie osób na wózkach, ale każdego ucznia.

Poza tym - ja takich rozterek nie mam, szkoła jest od czegoś innego.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedawno u mnie w szkole na przerwie siedziałam na kolanach u mojego chłopaka i zobaczyła to pani pedagog, która miała "ale" i do mnie tak jak też do mojego Denisa, bo jesteśmy w szkole i mamy się zachywać jak na uczniów przystało i takie tam.

no i prawidłowo

Konto usunięte
Konto usunięte: a Wy drodzy czytelnicy co uważacie o tej sytuacji?

a co ma wózek do tego? szkoła to szkoła,jak chcecie się pomiziać to wyjazd na chatę
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam wszystkich. Niedawno u mnie w szkole na przerwie siedziałam na kolanach u mojego chłopaka i zobaczyła to pani pedagog, która miała "ale" i do mnie tak jak też do mojego Denisa, bo jesteśmy w szkole i mamy się zachywać jak na uczniów przystało i takie tam...wkurza mnie to choć już trochę upłynęło czasau ale nikt nie będzie mi odbierać tego przywileju chyba,że mój facet sam to zrobi. Poczułam się trochę jakby osoby na wózkach miały narzucony regulamin a w nim punkt "Osobą niepełnodprawnym zakazane jest siadanie na kolanach itp itd" a Wy drodzy czytelnicy co uważacie o tej sytuacji? Czy może w Waszych szkołash też zdażały się lub nadal zdażają jakieś rozterki?

na pewno to, czy jestes na wozku czy nie nie ma nic do rzeczy.
jeszcze troche i bedziesz za wszystko swoj wozek obwiniac.
odlot
odlot
  16 grudnia 2008
:zonk: . sory ale szkoła to szkoła.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy może w Waszych szkołash też zdażały się lub nadal zdażają jakieś rozterki?

nie mam
szkoła to nie burdel
...Ignorance is bliss...
TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a co ma wózek do tego? szkoła to szkoła,jak chcecie się pomiziać to wyjazd na chatę

Ja tylko siedziałam na jego kolanach i nic poza tym, nawet się nie tuliliśmy i nie całowaliśmy. Inni mogą a ja z Denisem nie?

Konto usunięte
Konto usunięte: no i prawidłowo

Dlaczego?

odlot
odlot: sory ale szkoła to szkoła.

sory, ale kochać się mamy prawo czy to w szkole czy gdzierkolwiek jesteśmy. To żaden wstyd.
lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: sory, ale kochać się mamy prawo czy to w szkole czy gdzierkolwiek jesteśmy. To żaden wstyd.

Nie chodzi o wstyd.
Są normy do których się dostosować.
Trzeba wiedzieć kiedy coś wolno a kiedy nie, zachowanie adekwatne do miejsca i sytuacji.
TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: szkoła to nie burdel

1. Miłość to żaden wstyd
2.W burdelu to nawet nie bywamy i bywać nie będziemy
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Inni mogą a ja z Denisem nie?

sądzę,że innym też zwracają uwagę ..

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego?

dlatego,że jak już ktoś napisał : szkoła to nie burdel,idziesz tam,żeby się uczyć,no chyba,że wliczasz w to też anatomię człowieka,której uczysz się na przerwach to ok..

Konto usunięte
Konto usunięte: Są normy do których się dostosować.

właśnie ... przecież w kościele np. niby też macie prawo się kochać tak? ale czy w kościele usiądziesz mu na kolanach ? chyba odp. jest prosta,że nie,więc podobnie jest ze szkołą.
TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba wiedzieć kiedy coś wolno a kiedy nie, zachowanie adekwatne do miejsca i sytuacji.

Ok, ale my sexu nie uprawialiśmy. Jak już mówiłam ja mu dosłownie tylko siedziałam na kolanach i gadaliśmy. Gadać nie można?
lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, ale my sexu nie uprawialiśmy.

Nie interesuje mnie co robiliście.
:zonk:

Napisałam Ci o pewnych normach jakich powinno się przestrzegasz, masz 19 lat i uważasz sie za osobę rozumną (na modzie i urodzie) więc takie rzeczy mamy Ci tlumaczyć? :woot:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Miłość to żaden wstyd

miłość nie..sposób okazywanie jej czasami jest nie taktowny i nie adekwatny do miejsca :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, ale my sexu nie uprawialiśmy. Jak już mówiłam ja mu dosłownie tylko siedziałam na kolanach i gadaliśmy. Gadać nie można?

nie masz jakiś większych zmartwień ?

umrzesz jak nie usiądziesz na przerwie mu na kolanach ?
...Ignorance is bliss...
TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba,że wliczasz w to też anatomię człowieka,której uczysz się na przerwach to ok..

Biologii już nie mam, a poza tym seksu nie uprawialiśmy

Konto usunięte
Konto usunięte: czy w kościele usiądziesz mu na kolanach ? chyba odp. jest prosta,że nie,więc podobnie jest ze szkołą.

Odp, jest prosta, że tak. Tymbardziej, że w kościele zimno to fajnie się tak przytulić i rozgrzać zmarznięte ciałko.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Odp, jest prosta, że tak. Tymbardziej, że w kościele zimno to fajnie się tak przytulić i rozgrzać zmarznięte ciałko.

:zonk:

dla mnie koniec tematu
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.