TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich. Niedawno u mnie w szkole na przerwie siedziałam na kolanach u mojego chłopaka i zobaczyła to pani pedagog, która miała "ale" i do mnie tak jak też do mojego Denisa, bo jesteśmy w szkole i mamy się zachywać jak na uczniów przystało i takie tam...wkurza mnie to choć już trochę upłynęło czasau ale nikt nie będzie mi odbierać tego przywileju chyba,że mój facet sam to zrobi. Poczułam się trochę jakby osoby na wózkach miały narzucony regulamin a w nim punkt "Osobą niepełnodprawnym zakazane jest siadanie na kolanach itp itd" a Wy drodzy czytelnicy co uważacie o tej sytuacji? Czy może w Waszych szkołash też zdażały się lub nadal zdażają jakieś rozterki?

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: na niedzielnym obiedzie z rodzicami też by wypadało troche uczuć pookazywać nieprawdaż?

ależ oczywiście :D tylko wiesz,obiad jest w gronie już zupełnie najbliższych osób,to może jakoś ostrzej co?:DDD
TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008
RexMundi
RexMundi: trzeba było czasami wyjśc z domu

wyobraź sobie, że wychodziłam z domu

RexMundi
RexMundi: najwyraźniej zapominasz kto jakie miejsce zajmuje w łańcuchu pokarmowym szkoły

istnieje równouprawnienie

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubisz się obnosić ze swoją prywatnością w taki sposób?

miliony osób się kochają i pokazują to nie ważne gdzie są i nikt nie ma pretensji

RexMundi
RexMundi: czyli jakbyś się masturbowała to...

co to masturbacja?

Konto usunięte
Konto usunięte: yyy,widzę,że brak Ci podstawowych zasad jeśli idzie o wychowanie .. nie mówiąc już o szacunku do Boga i innych wiernych ..

Uwierz mi, że rodzice włożyli wiele wkładu w moje wychowanie i nie poszło to na marne
lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: istnieje równouprawnienie

Równouprawnienie nie ma tu nic do rzeczy, są osoby położone na wyższym szczeblu niż Ty. Zrozum to.

Konto usunięte
Konto usunięte: miliony osób się kochają i pokazują to nie ważne gdzie są i nikt nie ma pretensji

Nie każdy ma ochotę patrzeć na to jak ktoś się publicznie obściskuje.
A tym bardziej w szkole!
No sorry, liceum - szkoła średnia, dorośli ludzie, wiec powinni się znajomością jakichś zasad funkcjonowania w społeczeństwie wykazać.
A że multum osób tak robi - nie jest to żadne usprawiedliwienie.

Konto usunięte
Konto usunięte: co to masturbacja?

:szok2:
Udajesz, że nie wiesz? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie poszło to na marne

oj chyba jednak poszło:

Konto usunięte
Konto usunięte: Odp, jest prosta, że tak. Tymbardziej, że w kościele zimno to fajnie się tak przytulić i rozgrzać zmarznięte ciałko.


Konto usunięte
Konto usunięte: co to masturbacja?
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Udajesz, że nie wiesz?

NIe, nie udaje. Nie wiem.
denatka
denatka
  16 grudnia 2008

Czułości powinniście zachować dla siebie.

thomas893
thomas893
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czułości powinniście zachować dla siebie.

j.w. :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: co to masturbacja?

ciastko, karmel, czekolaaada...
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ciastko, karmel, czekolaaada...

nadal nie kapuję

Konto usunięte
Konto usunięte: oj chyba jednak poszło:

Nie, nie poszło na marne
baskas4
baskas4
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: . Poczułam się trochę jakby osoby na wózkach miały narzucony regulamin a w nim punkt "Osobą niepełnodprawnym zakazane jest siadanie na kolanach itp itd"

nie jest również nigdzie napisane, że osoby na wózku mogą siadać komuś na kolanach :zonk:

co za różnica czy ktoś jest na wózku, jest Jehową czy czarnym. każdego obowiązuje taki sam regulamin.
lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte:

Proszę bardzo:

Jest wiele definicji masturbacji. Prawie każdy daję swoją definicje masturbacji. Pisząc restrykcyjne definicje. Robocza definicja masturbacji w ogólnym znaczeniem w neutralnej drodze mogłaby brzmieć tak:

"Inspirujące dotykanie genitali, albo innych stref erogennych, w sposób dostarczenia największej przyjemności".

Zauważ, że żadna wzmianka "jak" albo dokładnie "gdzie" nie jest zakończona iż masturbacja musi być zakończona orgazmem.

Masturbacja jest pojęciem szerokim i nawet pocieranie miejsc intymnych w sposób nie umyślnym może nazywać się "masturbacją". Lecz ten zasięg pojęcia jest zbyt szeroki. Lepiej jest powiedzieć iż onanizm jest to umyślne pieszczenie, pobudzanie stref erogennych swojego ciała bezpośrednio przez siebie bądź też nie koniecznie przez siebie...

Aktu masturbacji dokonują w sposób mimowolny (w śnie, lub na granicy snu) bardzo małe dzieci (w wieku ok. 3-5 lat). Następnie następuje przerwa, aż do okresu pokwitania młodzieży, który jest głównym okresem uprawiania masturbacji przez człowieka, a który kończy się zazwyczaj wraz z rozpoczęciem regularnego życia płciowego z partnerem. Jednak masturbacja, z różnych powodów, towarzyszy również ludziom dorosłym.

U mężczyzn masturbacja polega niemal wyłącznie na ręcznej stymulacji penisa, która ma imitować kopulację. Część mężczyzn stosuje również specjalne przyrządy (sztuczne pochwy, fantomy itp.) lub ociera członek o pościel lub poduszkę itd.

U kobiet masturbacja polega najczęściej na ręcznej stymulacji łechtaczki lub pochwy. Podobnie jak mężczyźni, kobiety stosują też czasami specjalne przyrządy do masturbacji - sztuczny penis, wibrator i inne. Niektóre kobiety potrafią doprowadzić się do orgazmu stymulując inne części ciała, a nawet dokonując aktu masturbacji jedynie grą wyobraźni.Zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, aktowi masturbacji towarzyszą najczęściej marzenia erotyczne.

W podobny sposób do masturbacji (tymi samymi technikami naśladującymi elementy kopulacji) mogą również pieścić się nawzajem partnerzy, czyli uprawiać petting.
lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ciastko, karmel, czekolaaada...

hehehe to jest genialne :D

Konto usunięte
Konto usunięte:

a tak btw wujek google nie gryzie
baskas4
baskas4
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Udajesz, że nie wiesz?

może ma zablokowane strony, w których wyjasnione by było to pojęcie.
lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może ma zablokowane strony, w których wyjasnione by było to pojęcie.

wikipedię ma zablokowaną?
Nawet jeśli - 19 lat i nie znać takiego pojęcia? :woot:
thomas893
thomas893
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę bardzo:

fotka óczy i wyhowóje :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: hehehe to jest genialne :D

też mi się podoba :mrgreen:
sebackk
sebackk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczułam się trochę jakby osoby na wózkach miały narzucony regulamin a w nim punkt "Osobą niepełnodprawnym zakazane jest siadanie na kolanach itp itd"

No to powiem Ci ,że mnie zaskoczyłaś...
Zwykle osoby niepełnosprawne są dojrzalsze od reszty równieśników ,bo z reguły cierpią ,ale Ty jesteś wyjątek.
Wyobraź sobie ,że w każdej szkole ,ze względu na to czy jest to technikum , czy liceum , nauczyciele niezbyt chętnie podchodzą do obściskiwań zakochanych par.
Szkoła to nie miejsce na takie rzeczy.
Po co przychodzisz do szkoły?
Całować się ,czy uczyć ?
A co do równouprawnienia ,to twierdzisz ,że każdy jest równy ,a sama chcesz być traktowana lepiej...
Zajeżdża mi to hipokryzją...
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: może ma zablokowane strony, w których wyjasnione by było to pojęcie.

niby czemu miałabym mieć cokolwiek zablokowane?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest również nigdzie napisane, że osoby na wózku mogą siadać komuś na kolanach

A nie mogą? Pierwsze słyszę, żę tylko wózek ma nam do tego służyć. No jeśęli tak to co ze sprawnymi osobami? Wnioskuję, że wam tylko kerzesła do tego mogą służyć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.