TakaJednaX
TakaJednaX
  16 grudnia 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich. Niedawno u mnie w szkole na przerwie siedziałam na kolanach u mojego chłopaka i zobaczyła to pani pedagog, która miała "ale" i do mnie tak jak też do mojego Denisa, bo jesteśmy w szkole i mamy się zachywać jak na uczniów przystało i takie tam...wkurza mnie to choć już trochę upłynęło czasau ale nikt nie będzie mi odbierać tego przywileju chyba,że mój facet sam to zrobi. Poczułam się trochę jakby osoby na wózkach miały narzucony regulamin a w nim punkt "Osobą niepełnodprawnym zakazane jest siadanie na kolanach itp itd" a Wy drodzy czytelnicy co uważacie o tej sytuacji? Czy może w Waszych szkołash też zdażały się lub nadal zdażają jakieś rozterki?

lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: niby czemu miałabym mieć cokolwiek zablokowane?

Tak, chyba jednak masz, ale już wolę Cię nie obrażać. :nie:
sebackk
sebackk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsze słyszę, żę tylko wózek ma nam do tego służyć. No jeśęli tak to co ze sprawnymi osobami? Wnioskuję, że wam tylko kerzesła do tego mogą służyć.

Klękajta narody -,-'
baskas4
baskas4
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet jeśli - 19 lat i nie znać takiego pojęcia?

może rodzice jej grozili, że oślepnie jeśli będzie się tamdotykać
dobra, nie nabijam się już.
Konto usunięte
Konto usunięte: No jeśęli tak to co ze sprawnymi osobami? Wnioskuję, że wam tylko kerzesła do tego mogą służyć.

weź zastanów się dwa razy nad tym co napisałaś.
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
sebackk
sebackk: No to powiem Ci ,że mnie zaskoczyłaś... Zwykle osoby niepełnosprawne są dojrzalsze od reszty równieśników ,bo z reguły cierpią ,ale Ty jesteś wyjątek. Wyobraź sobie ,że w każdej szkole ,ze względu na to czy jest to technikum , czy liceum , nauczyciele niezbyt chętnie podchodzą do obściskiwań zakochanych par. Szkoła to nie miejsce na takie rzeczy. Po co przychodzisz do szkoły? Całować się ,czy uczyć ? A co do równouprawnienia ,to twierdzisz ,że każdy jest równy ,a sama chcesz być traktowana lepiej... Zajeżdża mi to hipokryzją...


Ja się po prostu nie ażalam nad sobą, a żyję tym co mam. A my się nie obściskiwaliśmy bo jak powiedziałam siedziałam mu na kolanach i gadaliśmy. Może na przerwach też zamiast wypoczynku mam wlepiać nos w książkę czy zeszyt?
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: weź zastanów się dwa razy nad tym co napisałaś.

Nie zastanawiam się nawet raz.

Konto usunięte
Konto usunięte: może rodzice jej grozili, że oślepnie jeśli będzie się tamdotykać

rodzice mi niczym nigdy nie grożą, a ostatnio nawet zaczęłam z mamą gadać na temat sexu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, chyba jednak masz, ale już wolę Cię nie obrażać.

Co miałabym mieć zablokowane? Wal.
baskas4
baskas4
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Może na przerwach też zamiast wypoczynku mam wlepiać nos w książkę czy zeszyt?

ale skoro pełnosprawni nie mogą się obściskiwać na przerwach, to dlaczego niby Ty możesz masz takie prawo?
sebackk
sebackk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A my się nie obściskiwaliśmy bo jak powiedziałam siedziałam mu na kolanach i gadaliśmy.


To mogłaś siąść obok niego i złapać go za rękę.
Nauczyciel jako osoba starsza od swoich uczniów ,postrzega siadanie na kolana dwuznacznie, więc mogliście się powstrzymać...
Na kolanach to możesz mu siedzieć w domu.
Jakbyś złapała go za rękę to byś nie miała kłopotu , a przecież to też gest ,który świadczy o jakichkolwiek uczuciach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może na przerwach też zamiast wypoczynku mam wlepiać nos w książkę czy zeszyt?

Sugerujesz ,że 'wypoczynek' to siadanie na kolanach ?
Zaiste ciekawe ,bo ja inaczej spędzam przerwy.
sebackk
sebackk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: rodzice mi niczym nigdy nie grożą, a ostatnio nawet zaczęłam z mamą gadać na temat sexu.

i nie wiesz czym jest masturbacja? o.O

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zastanawiam się nawet raz.

widać. :zonk:
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: to dlaczego niby Ty możesz masz takie prawo?

Bo niby nie wolno, a jednak to robią i nikt nic nie mówi.
Dorqa
Dorqa
  16 grudnia 2008

Osobiscie mi sie nie podoba tulenie sie i calowanie w szkole. Na takie rzeczy to po szkole maja czas. I tu sie zgadzam z dyrka, ma prawo upomniec. A siadania na kolanach? to nie musi byc objaw milosci ;p ja kolegom tak siadam a wcale nas nic nie laczy ;p

18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
sebackk
sebackk: złapać go za rękę.

kiedyś tak zrobiłam i dyra wyszła z sekretariatu akurat i "Maaaagdaaaa!"

sebackk
sebackk: i nie wiesz czym jest masturbacja? o.O

NIe wszystko odrazu człowiek wie
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
Dorqa
Dorqa: A siadania na kolanach? to nie musi byc objaw milosci ;p ja kolegom tak siadam a wcale nas nic nie laczy ;p

i miał ktoś do Ciebie ale, że siadasz kumplom na kolana?
lulumk
lulumk
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Co miałabym mieć zablokowane? Wal.

Nie chciałabyś. :]
Dorqa
Dorqa
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: i miał ktoś do Ciebie ale, że siadasz kumplom na kolana?


U nas siadanie na kolanach to normalka..tak zawsze bylo. Z zadnego konkretnego powodu, po prostu nie ma miejsca to siadasz kumplowi na kolanach. Nauczyciele o tym wiedza i nie robia o to halo. jak sie ktos pocaluje tez nic nie mowia ale na wywiadowce potem rodzicom takie referaty wykladaja o tym ;d
18magdalena1989
18magdalena1989
  16 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ie chciałabyś. :]

Chcę, więc moc. Co wg Ciebie mam zablokowane?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.