XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008 (pierwszy post)

Nie myślcie że jestem psychiczna xDD po prostu mam dosyć szkoły i tych nienormalnych nauczycieli którzy ciągle się tylko drą. Nieważne czy mają powód czy nie. Chcę zachorować. Na środę. Tydzien temu próbowałam coś zrobić ale mi się nie udało :/ A na wagary nie chcę chodzić bo w tamtym roku miałam problemy ze zdaniem własnie przez wagary :/ A tydzien temu robiłam dużo rzeczy które przeczytałam na różnych forach i nic nie pomogło. Najgorsze było to że caaalutką godzinę leżałam w lodowatej wodzie. Nic nie dało. Siedziałam z mokra głową przy otwartym oknie, biegałam spocona po dworzu ubrana w cienką bluzkę i jestem zdrowsza niż byłam :) Albo jak zmusić się do wymiotów. Wsadzałam sobie palce do gardła i nic :/ nie mogłam się zmusić :/ Nie chcę jeść ziemniaków i proszku do pieczenia bo to jest straszne :/ Chce mieć gorączkę. Pomóżcie.!

cukierkowezycie
cukierkowezycie
  3 listopada 2008

nie wierzę że jest taka szkoła żeby byli sami normalni nauczyciele :D

XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008

No to żebym miała na przyszłość :) Jak mi się nie bd chciało iśc do szkoły. Ale dobra spadam już bo chyba niczego mądrego się nie dowiem ://

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
XNikeyX
XNikeyX: Jaki z ciebie patriota

nie bardzo widzę związek?

nie wiąże mnie nic szczególnie emocjonalnego z Polską, biorąc pod uwagę że etnicznie jestem bardziej Ukraińskim Żydem, choć z obywatelstwem polskim w paszporcie, ale związku pomiędzy miejscem w którym się studiuje a patriotyzmem (czy też jego brakiem) absolutnie dostrzec nie potrafię :woot:
NatalCia7412
NatalCia7412
  3 listopada 2008

kulka w łeb. :rock:

tak poważnie. :ninja:

lepiej chodź do szkoły, nie rób sobie zaległości.

XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wierzę że jest taka szkoła żeby byli sami normalni nauczyciele :D

No ja też wątpię... Chociaż szczerze mówiąć nie chciałabym być nauczycielką. Moja klasę bym całą wybiła xDD
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
XNikeyX
XNikeyX: Moja klasę bym całą wybiła xDD

ja bym z Tobą uprawiał seks na lekcjach :napalony: :crazysex:
cukierkowezycie
cukierkowezycie
  3 listopada 2008

Ale ty sie uczysz dla siebie a nie dla jakieś wariatek :P jeżeli się czegoś w tej szkole nauczysz to możesz coś zdobyć w przyszłości :P

cukierkowezycie
cukierkowezycie
  3 listopada 2008

dobra ja idę :)na pewno wymyślisz jakiś sposób na chorobę :P ja na twoim miejscu bym miała wszystko gdzieś że się mnie czepiają jakieś nauczycielki że mam kolczyk czy coś niech patrzą na swój okropny wygląd :D

yelus
yelus
  3 listopada 2008
XNikeyX
XNikeyX: Wsadzałam sobie palce do gardła i nic


XNikeyX
XNikeyX: Chce mieć gorączkę.


koleżanko idź do psychologa, zapewne z nim o tym porozmawiasz.
i o tym jak wyleczyć Twoją głupotę.
7Luker7
7Luker7
  3 listopada 2008
XNikeyX
XNikeyX: Nie myślcie że jestem psychiczna xDD

Za późno.

XNikeyX
XNikeyX: Na środę.

Coś jeszcze?

XNikeyX
XNikeyX: Tydzien temu próbowałam coś zrobić ale mi się nie udało :/

A to pech.

XNikeyX
XNikeyX: A tydzien temu robiłam dużo rzeczy które przeczytałam na różnych forach i nic nie pomogło. Najgorsze było to że caaalutką godzinę leżałam w lodowatej wodzie. Nic nie dało. Siedziałam z mokra głową przy otwartym oknie, biegałam spocona po dworzu ubrana w cienką bluzkę i jestem zdrowsza niż byłam :) Albo jak zmusić się do wymiotów. Wsadzałam sobie palce do gardła i nic :/ nie mogłam się zmusić :/ Nie chcę jeść ziemniaków i proszku do pieczenia bo to jest straszne :/ Chce mieć gorączkę. Pomóżcie.!

Do zobaczenia na położniczym.

Peace.
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: o tym jak wyleczyć Twoją głupotę.

już za późno, to do$$$konały materiał na prostytutke .

:ziober2:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  3 listopada 2008

surowego ziemnaka zjedz

Ja tu zrobię Meksyk.

KrEjZiSeXi69
KrEjZiSeXi69
  3 listopada 2008

Hmm...co zrobić żeby zachorować... to nie jest takie łatwe. Powiedz że idziesz spać do kumpeli i śpij na dworze najlepiej bez kurtki i oczywiście przykrycia od ziemi jest wystarczająco zimno żeby zachorować... Inną sprawą jest to że to beznadziejny pomysł żeby na siłę chorować bo będziesz się czuła fatalnie i narobisz sobie zaległości w szkole...ja radziłbym nie opuszczać zajęć:)
A zawsze znajdzie się jakiś fajny nauczyciel w końcu to też ludzie.

DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: surowego ziemnaka zjedz

po co, porzyga sie i nic z tego nie będzie

na jej miejscu pobiegałbym z gołą kuciapą po dworze, przynajmniej osiedlowe chłopaki miałyby podjarę, a laska zrobiłaby lokalną hecę

:mrgreen:
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedz że idziesz spać do kumpeli i śpij na dworze najlepiej bez kurtki i oczywiście przykrycia od ziemi jest wystarczająco zimno żeby zachorować...

ciebie chyba Chrystus opuścił, nie wiem ile macie stopni w Polsce teraz, ale z doświadczenia wiem, że pi razy oko listopad to generalnie sezon na bezdomnych zamieniających się w sople lodu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.