XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008 (pierwszy post)

Nie myślcie że jestem psychiczna xDD po prostu mam dosyć szkoły i tych nienormalnych nauczycieli którzy ciągle się tylko drą. Nieważne czy mają powód czy nie. Chcę zachorować. Na środę. Tydzien temu próbowałam coś zrobić ale mi się nie udało :/ A na wagary nie chcę chodzić bo w tamtym roku miałam problemy ze zdaniem własnie przez wagary :/ A tydzien temu robiłam dużo rzeczy które przeczytałam na różnych forach i nic nie pomogło. Najgorsze było to że caaalutką godzinę leżałam w lodowatej wodzie. Nic nie dało. Siedziałam z mokra głową przy otwartym oknie, biegałam spocona po dworzu ubrana w cienką bluzkę i jestem zdrowsza niż byłam :) Albo jak zmusić się do wymiotów. Wsadzałam sobie palce do gardła i nic :/ nie mogłam się zmusić :/ Nie chcę jeść ziemniaków i proszku do pieczenia bo to jest straszne :/ Chce mieć gorączkę. Pomóżcie.!

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  3 listopada 2008

wykomp sie i wyjdz rano na dwor (nie susz włosow) ;]

cukierkowezycie
cukierkowezycie
  3 listopada 2008

No,ale jeśli zachorujesz będziesz mieć więcej do odpisania a ci nienormalni nauczyciele będą sie czepiać ciebie jeszcze bardziej !

XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008

Ale jak się wykompałam w tej zimnej wodzie to siedziałam chyba z pół godziny z mokrą głową przy otwartym oknie. A było tak zimno że aż mną trząchało :/

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  3 listopada 2008

ale przynajmniej sie odpocznie a i odpisac mozna spokojnie. i ponizej nie wiem jak u was ale u mnie jest tak ze przez 3 dni nie pyta sie delikwenta.

cukierkowezycie
cukierkowezycie
  3 listopada 2008

nigdy nie zachorujesz na żądanie :D ja mam zawsze tak że kiedy nie chce mi sie iść od szkoły to jestem zdrowa a kiedy mam fajne lekcje i chce iść to jestem chora :P

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  3 listopada 2008

to własnie polega na tym zeby w cieplej sie wykompac wtedy jak jestes rozgrzana organizm pod wpywem zimna oziębia sie i sie przeziembiasz.

dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie zachorujesz na żądanie :D

dla chcącego nic trudnego :)
DYNAMI3
Posty: 5505 (po ~204 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
DYNAMI3
  3 listopada 2008

na ch:cenzura: chcesz być chora

:zonk:

termometr wsadź do herbaty (ciepłej, nie gorącej, bo pęknie!), nagrzej sobie czoło termoforem, cokolwiek

ewentualnie idź do szkoły, pójdź do pielęgniarki i ściemniaj ile wlezie, moze Cie zwolni ;)

XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008

NO u mnie też. Z matmy nie musze odrabiać lekcji xDD wystarczy że pokażę zwolnienie od lekarza a potem idę na wyrównawcze i wiem wszystko. A nauczyciele się nie drą że nie było mnie w szkole bo każdemu może się zdażyć że zachoruje ;PP

XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008

Ale mi chodzi o tydzien... Nie o jeden dzień. Jeden dzień to bym mogła zjeść ser zółty i bym była na następny chora bo mam alergię a przeciez codziennie nie bd jadła sera bo go nie lubię xDD

cukierkowezycie
cukierkowezycie
  3 listopada 2008

To zjedz dużo tego sera starczy na tydzień :D powiedz mamie żeby ci kupiła po 20 dag z różnych rodzajów :P

XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To zjedz dużo tego sera starczy na tydzień :D powiedz mamie żeby ci kupiła po 20 dag z różnych rodzajów :P

Taaa xDD Chociaż gdybym się najadła tego sera bardzo dużo to może i by trzymało ze 3 dni... Ale wezme tabletke i bd oke :// Zawsze po tabletce od alergii mi przechodzi :/
cukierkowezycie
cukierkowezycie
  3 listopada 2008

ale czy ta grypa jest ci tak bardzo potrzebna do szczęścia ?;D

XNikeyX
Posty: 210 (po ~148 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XNikeyX
  3 listopada 2008

Tak bo już mam dosyc szkoły :/ Prują się o kolczyka o to jak sie ubieram czeszę :// Jak zrobiłam sobie dziurę w nosie to przeciez nie wyjmę kolczyka :// Nie bd się inaczej ubierała bo nie mam innych ubrań a włosy mam takie bo takie są :// A prostować nie przestanę. I chcę sobie od tego meksyku trochę odpocząc bo powoli nie wyrabiam ://

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.