DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008 (pierwszy post)

Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]
Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..
Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie :crylol: ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze :mlotek: To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?
(u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?
a) dać się pobić jej kochasiowi oO
b) olać
c) sama jej doje . bbać ;pp
d) yyy ... ??

PzdR :peace:

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak tak ... krytykuje bo coś tam powiedziała nauczycielce ... Po pierwsze widziałam go zaje.banego w trzy du. py leżącego zarzyganego na klatce (i to ma być odpowiedzialny koleś?) Pozatym koleś jest do wyroku i niedawno wyszedł z więzienia ;]] ahhh super towar ;]]

jak na to, ze z kolezanka sie nie zadajesz a kolesia raczej nie znasz to masz dosyc ciekawe informacje...
ta bajka nabiera nowych kolorow...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ? (u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

tłuki bez szkoły z dzisiejszej młodzieży i tyle

Konto usunięte
Konto usunięte: b) olać
...Ignorance is bliss...
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie mowie, o alkoholikach - np. znajomy mial urodziny, wiec moze troche wypili, zauwaz, ze osoba, ktora zalozyla temat okresla tego kolesia po tym, ze nie lubi jego dziewczyny, bo na nia doniosla, wiec nie mozesz w 100% powiedziec, ze koles jest taki, a nie inny.


Nie określam go dlatego że nie lubie jego dziewczyny ... Ale że koleś jest żulem - to fakt , że siedział 5 lat - to fakt, i że "wykorzystuje" nieletnią (15 lat to chyba jest nie dozwolone jeszcze) - też fakt . Tylko mówie co widze. I wcale nie uważam takich kolesi za "fajnych"
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: przepraszam Cię,ale jak widzę łysego kolesia , w beemce ,lat 20 pare,z browarem i szlugiem w reku oraz z bardzo dobra znajomoscia slow na k,h i innych tekstow nadajacych sie na wiejski podryw, to watpie aby taki czlowiek mial cos ambitnego do zaoferowania.

no ale popatrz - oni widza ciebie i mysla ze jestes geyem (powtarzam tylko to, do czego sam sie przyznales) - a teraz sobie wyobraz, ze ty nie ocenialbys ich po tym, jak oni wygladaja, a oni nie ocenialiby ciebie - nie latwiej by ci sie zylo? a tak masz pretensje do innych, ze oceniaja cie tak, a nie inaczej, samemu robiac to samo - pomysl o tym.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja oceniajac takiego czlowieka jak opisalem wyzej chyba sie nie myle,bo przeciez on pokazuje to co w nim 'najlepsze'.

i widzisz, dla ciebie tacy kolesie to kretyni, a dla nich ty to pedal... takie juz jest zycie - jak chcesz byc inaczej ocenianym przez innych, nie oceniaj tez ich po pozorach.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: pomiedzy mna i moim chlopakiem jest 10 lat roznicy, a nie mam o wiele wiecej.

Ale Ty masz 18 lat,jesteś pełnoletnia i odpowiadasz za to,czy dasz się zbajerować 28 letniemu kolesiowi,czy się w nim zakochasz.
Ja mówię o sytuacji kiedy dziewczynka 15,16lat prowadza się z facetem który może mieć już żonę i dzieci.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie mowie, o alkoholikach

ja tez nie ,bo kto sie zgodzi by powiedziec po nim alkoholik ? a prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach mlodziesz uwaza ze nayebanie sie do nieprzytomnosci jest fajne i kól.
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jak na to, ze z kolezanka sie nie zadajesz a kolesia raczej nie znasz to masz dosyc ciekawe informacje... ta bajka nabiera nowych kolorow...


hehe tak się składa, że koleś jest w (mojej wsi) całkiem znany ;] Np z pobić, kradzierzy itp ...
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie określam go dlatego że nie lubie jego dziewczyny ...

znasz go?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale że koleś jest żulem - to fakt

bardzo precyzyjne informacje masz :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: e siedział 5 lat - to fakt,

co z tego, ze siedzial? moze napisz za co? znasz wszystkie szczegoly?

Konto usunięte
Konto usunięte: "wykorzystuje" nieletnią (15 lat to chyba jest nie dozwolone jeszcze) - też fakt

seks od 15stki jest w polsce dozwolony.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mówie co widze.

to moze zacznij do tego jeszcze troche myslec.
ciekawi mnie, czy to samo napisalabys o tym kolesiu, gdyby byl to chlopak twojej najlepszej przyjaciolki :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: I wcale nie uważam takich kolesi za "fajnych"

ja nigdzie nie pisze, ze sa fajni, bo ich nie znam.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ty nie ocenialbys ich po tym, jak oni wygladaja

Nie oceniam ich po WYGLĄDZIE tylko po ZACHOWANIU..jesli czlowiek ma dobre serce i pomaga innym - to po jego zachowaniu moge powiedziec ze jest dobrym czlowiekiem
jesli ktos zachowuje sie jak cham,prostak itd - to moge powiedziec o nim ze jest chamem..
nie oceniam nikogo po wyglądzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie oceniaj tez ich po pozorach

Dla mnie nie są to pozory tylko zwyczajne zachowania,które ludziom kulturalnym czy inteligentnym nie przystoją.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mówię o sytuacji kiedy dziewczynka 15,16lat prowadza się z facetem który może mieć już żonę i dzieci.

zone i dzieci mozna miec praktycznie w kazdym wieku. zwlaszcza dzieci.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez nie ,bo kto sie zgodzi by powiedziec po nim alkoholik ? a prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach mlodziesz uwaza ze nayebanie sie do nieprzytomnosci jest fajne i kól.

nie znam dzisiejszej mlodziezy, widocznie naleze juz do tego starego pokolenia, ktore takie zachowanie uwaza za idiotyczne.

Konto usunięte
Konto usunięte: hehe tak się składa, że koleś jest w (mojej wsi) całkiem znany ;] Np z pobić, kradzierzy itp ...

fajnie.
kasiaf15
kasiaf15
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: c) sama jej doje . bbać ;pp


Niech nie myśli ze jej wszystko wolno!!
tez bądź taka wobec niej...moze wtedy zrozumie ze zle robila gdy juz bedzie za późno....
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli ktos zachowuje sie jak cham,prostak itd - to moge powiedziec o nim ze jest chamem.. nie oceniam nikogo po wyglądzie.

ale twoim pierwszym tekstem bylo to, ze nie lubisz widoku dziewczyn, ktore prowadza sie z LYSYM kolesiem, wiec powinienes myslec, zanim cos napiszesz, bo bycie lysym nie jest okresleniem zachowania, prawda??
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam dzisiejszej mlodziezy, widocznie naleze juz do tego starego pokolenia, ktore takie zachowanie uwaza za idiotyczne

no najwyrazniej i ja tak samo,bo dla mnie to nie sa zadne priorytety.

Konto usunięte
Konto usunięte: fajnie.

no nie powiedziałbym
dla mnie on i jego panienka są mało warci
a jeszcze bardziej chyba ona,skoro zadaje sie z takim kims.
Dorqa
Dorqa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oceniam ich po WYGLĄDZIE tylko po ZACHOWANIU..jesli czlowiek ma dobre serce i pomaga innym - to po jego zachowaniu moge powiedziec ze jest dobrym czlowiekiem jesli ktos zachowuje sie jak cham,prostak itd - to moge powiedziec o nim ze jest chamem.. nie oceniam nikogo po wyglądzie.

w temacie wyraznie pisze ze autorka ma problem ze swoja klasa
wiec dajcie spokoj jej kolezankom. Jest jak jest a wy sobie mozecie mowic co chcecie ale trzymajcie sie tematu
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech nie myśli ze jej wszystko wolno!! tez bądź taka wobec niej...moze wtedy zrozumie ze zle robila gdy juz bedzie za późno....

wszystko bys przemoca zwalczalaa?a jak by to Tobie mialo sie dostac ? ;/
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008

[quote=agoosiaaa]DarUsia156:
Nie określam go dlatego że nie lubie jego dziewczyny ...

znasz go?

Mała wieś, wszyscy wiedzą i znają np miejscowych złodziei? ..

DarUsia156:
Ale że koleś jest żulem - to fakt

bardzo precyzyjne informacje masz

Sama widziałam, leżącego na klatce, zarzyganego .. supper koleś

DarUsia156:
e siedział 5 lat - to fakt,

co z tego, ze siedzial? moze napisz za co? znasz wszystkie szczegoly?

Nie wiem za co, wsumie z tą "koleżanką" nie zawsze miałam takie złe stosunki. I mi mówiła, że siedział. Co z tego że siedział? hmm.. bardzo imponujące xD..

DarUsia156:
"wykorzystuje" nieletnią (15 lat to chyba jest nie dozwolone jeszcze) - też fakt

seks od 15stki jest w polsce dozwolony.

ale sam fakt 15 z 26 latkiem ;/ .. fuj
DarUsia156:
Tylko mówie co widze.

to moze zacznij do tego jeszcze troche myslec.
ciekawi mnie, czy to samo napisalabys o tym kolesiu, gdyby byl to chlopak twojej najlepszej przyjaciolki

Nie mam takich głupich przyjaciółek, które pakowały by się w "takie" związki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.