DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008 (pierwszy post)

Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]
Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..
Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie :crylol: ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze :mlotek: To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?
(u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?
a) dać się pobić jej kochasiowi oO
b) olać
c) sama jej doje . bbać ;pp
d) yyy ... ??

PzdR :peace:

DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja ci powiem, ze nic takiego nie zrobi, bo historia z nozem jest wyssana z palca.


a może z du. py?
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ciebie nie ? przecież to okropne

dorosnij.

Konto usunięte
Konto usunięte: z resztą współżycie z osobą nieletnią ,jest karalne chyba co?

jak ma skonczone 15scie lat, to moze nawet sie piep***c z 60 letnim dziadkiem.

Dorqa
Dorqa: Nie ;p najlepiej zeby nikomu nic nie mowila =] co z tego ze moze wydarzyc sie tragedia prawda ?

nie zrozumialas tego, co napisalam - czy uwazasz, ze ta dziewczyna, ktora niby nosi przy sobie noz poszlaby na skarge do nauczyciela, aby doniesc na autorke tematu?
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a może z du. py?

moze, nie wiem co trzymasz w tylku.
moze troche kultury, bo jak na razie zachowujesz sie jak rozwydrzone niewychowane dziecko, ktore tupie nogami, kiedy ktos ma inne zdanie.
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zrozumialas tego, co napisalam - czy uwazasz, ze ta dziewczyna, ktora niby nosi przy sobie noz poszlaby na skarge do nauczyciela, aby doniesc na autorke tematu?


xD tak, już leci ,,helołłł ta szma . ta wydała mnie na forum fotka. peel, że mam nóż w plecaku ;(("
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moze, nie wiem co trzymasz w tylku. moze troche kultury, bo jak na razie zachowujesz sie jak rozwydrzone niewychowane dziecko, ktore tupie nogami, kiedy ktos ma inne zdanie.


Tak ;] jestem bardzo nerwowa. tupie płacze i w dodatku kłamie ;]]] U mnie duzo osób w sql nosi nóż do szkoły (szpann) norma
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: xD tak, już leci ,,helołłł ta szma . ta wydała mnie na forum fotka. peel, że mam nóż w plecaku ;(("

o ja... wez ty czytaj ze zrozumieniem, czy ja tu pisze cos o fotce?
hmm, czyli sytuacja wyglada tak:
kolesiowa lata sobie po szkole z nozem i na wszystkich donosi i wcale nie boi sie, ze ktos doniesie o tym nozu...
moze jeszcze na dwor wychodzi tylko noca, bo jest wampirem??
blondynkaax3
blondynkaax3
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: godziny temuCytuj fragment | Cytuj całośćMam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]] Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp .. Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko . Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?

Ja się z nią zgadzam i wierzę jej, bo osobiście nieraz doświadczam takiego czegoś.
Mimo że jestem w 1 LO i kazdy w klasie ma conajmniej 16 lat (albo więcej) a niektórzy zachowuja się tak jakby mieli z 10 :and:
I też mam w klasie strasznie poryte laski...
Nie chciałabys wiedziec nawet
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dorosnij.

To chyba ty dorosnij dziewczyno..skoro to dla Ciebie normalny obrazek to współczuję.Z resztą niech się inni wypowiedzą,bo mysle ze ich zdanie jest takie samo jak moje...widok 15latki pindrzącej się przed 30 latkiem nie jest normalny, i to absolutnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ma skonczone 15scie lat, to moze nawet sie piep***c z 60 letnim dziadkiem.
jak sma skończone 15 lat,to nie ma kuratora,ale w dalszym ciągu osoba pełnoletnia za współżycie z niepełnoletnią podlega karze.
vig89
vig89
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No niestety ... taki wiek heh ;p że się biją o byle gÓ.wno

no moze , ja mialem zgrana klase i takich rzeczy nie widywalem ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: A no niestety śmiem podejrzewać, że koleś mógłby mnie jednak uderzyc ;] ...

Taki stary i tak glupi ? to chyba koles ma fiu fiu z glowa

nmzc

ps. lol a gdzies czytalem ze gdyby Kobiety rządziły to nie byłoby wojen ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak ;] jestem bardzo nerwowa. tupie płacze i w dodatku kłamie ;]]]

jestes nerwowa - to widze, chociazby po tym, ze zalozylas taki, a nie inny temat.
tupiesz - byc moze, nie widzialam.
placzesz - bo ja wiem...
klamiesz - tego nie powiedzialam, po prostu taka historia to prawie jak telenowela :D

Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie duzo osób w sql nosi nóż do szkoły (szpann) norma

wspolczuje szkoly
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się z nią zgadzam i wierzę jej, bo osobiście nieraz doświadczam takiego czegoś.


komu wierzysz ? i w co
baskas4
baskas4
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]] Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp .. Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

urzekła mnie Twoja historia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ? (u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

moja klasa jest w miarę zgrana.
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki stary i tak glupi ? to chyba koles ma fiu fiu z glowa nmzc


nie każdy jest normalny
XNoAngelaX
XNoAngelaX
  29 października 2008

Ja bym tak nie potrafila... Bo jestem troche bojazliwa ale chcialabym umiec tak komyś wrabać ehe ^^

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba ty dorosnij dziewczyno..skoro to dla Ciebie normalny obrazek to współczuję.Z resztą niech się inni wypowiedzą,bo mysle ze ich zdanie jest takie samo jak moje...widok 15latki pindrzącej się przed 30 latkiem nie jest normalny, i to absolutnie.

no popatrz - od zaraznia dziejow 16 - 17 latki wychodzily za maz za kolesi w wieku 30 lat i to bylo normalne, a teraz nagle stalo sie to wielkim szokiem.
z toba dyskusje juz skoncze, bo nie rozumiesz tego, co pisze.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sma skończone 15 lat,to nie ma kuratora,ale w dalszym ciągu osoba pełnoletnia za współżycie z niepełnoletnią podlega karze.

tylko jesli ja zgwalci, nie wymyslaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: ps. lol a gdzies czytalem ze gdyby Kobiety rządziły to nie byłoby wojen ;)

raczej swiat by juz nie istnial :jezyk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.