DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008 (pierwszy post)

Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]
Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..
Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie :crylol: ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze :mlotek: To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?
(u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?
a) dać się pobić jej kochasiowi oO
b) olać
c) sama jej doje . bbać ;pp
d) yyy ... ??

PzdR :peace:

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jeśli czegoś z tym się nie zrobi , to może za daleko zabrnąć. Wiem coś o tym, bo jak im pozwalasz na wszystko to ci wkońcu na głowę wejdą

Albo przestaną wcale gadać,skoro zobaczą ,że Ciebie ich zdanie nie obchodzi...
ja teraz nie mam problemu,bo żadna dziewczyna nie zwraca na mnie uwagi, choć czasem naprawdę trudno mi,to jest lepiej niż miałbym wysłuchiwać docienk w stylu : pedalska koszula,t-shirt,torba itd..
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam problemu z odpowiedzialnością za to, ale z "koleżanką", która zwaliła na mnie ;/ Nie "zwalili" tylko "zwaliła" napisałam.

napisalas 'zwalaja na jedna osobe' we fragmencie, ktory cytowalam.
zreszta chyba ciebie sie tez pytali co sie dzialo.
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehh tego właśnie nienawidze.Kreww mnie zalewa gdy widzę ładną,i fajną 15,16 nastolatkę w ramionach jakiegoś łysego karka lat 20 kilka...i co one w nim widzą?No co ?


No tak ;] Ona mówi, że jest ,,taki dojrzały i odpowiedzialny" xDD
hęę... tak tak , ostatnio widziałam go zapitego pod blokiem ;]]] ...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ci powiem co widza - moga byc pewne, ze koles nie bedzie plakal na fotce o tym, ze jesli pomiedzy chlopakiem a dziewczyna jest dosc duza roznica wieku, to jedno z nich musi od razu byc puszczalskim

nie powiedzialem ze WSZYSTKIE,tylko powiedzialem ze strasznie mnie to dobija gdy widzę taki obrazek..sorry,ale dziewczyna prowadzajaca sie za takim typem nie cieszy sie moja dobra opinią...i nawet nie chodzi tu o puszczanie się,tylko o to,że taki chamski typ sprawił,że dziewczyna chce z nim być.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ;] Ona mówi, że jest ,,taki dojrzały i odpowiedzialny" xDD hęę... tak tak , ostatnio widziałam go zapitego pod blokiem ;]]] ...

wiesz, nie zeby cos, ale jak sama napisalas, masz dopiero 15scie lat, nie uwazasz, ze moze kiedys tez sie zakochasz w kims starszym od siebie o byc moze i 10 lat, a teraz ja krytykujesz tylko dlatego, ze cos tam powiedziala nauczycielce/nauczycielowi...
co do picia - kazdy pije, to ze raz go widzialas pijanego nie znaczy wcale, ze jest zly.
znasz go??
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo przestaną wcale gadać,skoro zobaczą ,że Ciebie ich zdanie nie obchodzi... ja teraz nie mam problemu,bo żadna dziewczyna nie zwraca na mnie uwagi, choć czasem naprawdę trudno mi,to jest lepiej niż miałbym wysłuchiwać docienk w stylu : pedalska koszula,t-shirt,torba itd..


Nie obchodzi ale co z tego? Ostatnio podeszła do mnie laska i powiedziała coś że Za bardzo się panosze i rzucam się w oczy oO ... Bo na tej wsiii to tak ludzie mają ;/ .. Ale głupie docinki to też co innego ...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: hęę... tak tak , ostatnio widziałam go zapitego pod blokiem ;]]] ...

I to mnie dobija,że żeby zaimponować TAKIM dziewczynom trzeba się zacząć staczać i zmieniać na gorsze ( w moim przypadku ) .Dla mnie to naprawdę trudne do zrozumienia,bo myślałem że czymś innym można zaimponować drugiej osobie,a nie tym,że jest się chamem,prostakiem czy żulem.
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: napisalas 'zwalaja na jedna osobe' we fragmencie, ktory cytowalam. zreszta chyba ciebie sie tez pytali co sie dzialo.


To mogłaś przeczytać początek co pisałam . Zwalają mówię ogólnie że nie lubie takich ludzi
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: taki chamski typ sprawił,że dziewczyna chce z nim być.

ale powiedz mi szczerze - czy znasz charakter tych kolesi? jak mozesz oceniac kogos, ze jest chamski po wygladzie? i ty sie dziwisz, ze cie np. ktos po wygladzie okresli geyem, jesli sam innych okreslasz po wygladzie??
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, nie zeby cos, ale jak sama napisalas, masz dopiero 15scie lat, nie uwazasz, ze moze kiedys tez sie zakochasz w kims starszym od siebie o byc moze i 10 lat,

no właśnie..kiedyś taka różnica może nic nie znaczyć,ale dziś pomiędzy 15 latką a jej partnerem 10 lat to naprawdę dużo i taka różnica jest dla mnie nie do zaakceptowania

Konto usunięte
Konto usunięte: co do picia - kazdy pije

nie mow ze kazdy,mnie to nie jara czy bawi.
jesli mowimy o widoku naprutego ,ponizajacego sie goscia.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: To mogłaś przeczytać początek co pisałam . Zwalają mówię ogólnie że nie lubie takich ludzi

przeciez nigdzie nie napisalam, ze nie czytalam :zonk:
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, nie zeby cos, ale jak sama napisalas, masz dopiero 15scie lat, nie uwazasz, ze moze kiedys tez sie zakochasz w kims starszym od siebie o byc moze i 10 lat, a teraz ja krytykujesz tylko dlatego, ze cos tam powiedziala nauczycielce/nauczycielowi... co do picia - kazdy pije, to ze raz go widzialas pijanego nie znaczy wcale, ze jest zly. znasz go??


Tak tak ... krytykuje bo coś tam powiedziała nauczycielce ... Po pierwsze widziałam go zaje.banego w trzy du. py leżącego zarzyganego na klatce (i to ma być odpowiedzialny koleś?) Pozatym koleś jest do wyroku i niedawno wyszedł z więzienia ;]] ahhh super towar ;]]
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I to mnie dobija,że żeby zaimponować TAKIM dziewczynom trzeba się zacząć staczać i zmieniać na gorsze ( w moim przypadku ) .Dla mnie to naprawdę trudne do zrozumienia,bo myślałem że czymś innym można zaimponować drugiej osobie,a nie tym,że jest się chamem,prostakiem czy żulem.


dokładnie... ale takim gów. niarą to jeszcze imponuje
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie..kiedyś taka różnica może nic nie znaczyć,ale dziś pomiędzy 15 latką a jej partnerem 10 lat to naprawdę dużo i taka różnica jest dla mnie nie do zaakceptowani

pomiedzy mna i moim chlopakiem jest 10 lat roznicy, a nie mam o wiele wiecej. :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mow ze kazdy,mnie to nie jara czy bawi. jesli mowimy o widoku naprutego ,ponizajacego sie goscia.

ja nie mowie, o alkoholikach - np. znajomy mial urodziny, wiec moze troche wypili, zauwaz, ze osoba, ktora zalozyla temat okresla tego kolesia po tym, ze nie lubi jego dziewczyny, bo na nia doniosla, wiec nie mozesz w 100% powiedziec, ze koles jest taki, a nie inny.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ale powiedz mi szczerze - czy znasz charakter tych kolesi?

przepraszam Cię,ale jak widzę łysego kolesia , w beemce ,lat 20 pare,z browarem i szlugiem w reku oraz z bardzo dobra znajomoscia slow na k,h i innych tekstow nadajacych sie na wiejski podryw, to watpie aby taki czlowiek mial cos ambitnego do zaoferowania.

Konto usunięte
Konto usunięte: ze cie np. ktos po wygladzie okresli geyem

dziwie sie,ze niektorzy sa tak zacofani by uwazac ze facet w fioletowej koszuli moze byc 'pedalem'.
a ja oceniajac takiego czlowieka jak opisalem wyzej chyba sie nie myle,bo przeciez on pokazuje to co w nim 'najlepsze'.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.