DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008 (pierwszy post)

Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]
Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..
Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie :crylol: ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze :mlotek: To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?
(u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?
a) dać się pobić jej kochasiowi oO
b) olać
c) sama jej doje . bbać ;pp
d) yyy ... ??

PzdR :peace:

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Dorqa
Dorqa: w temacie wyraznie pisze ze autorka ma problem ze swoja klasa wiec dajcie spokoj jej kolezankom. Jest jak jest a wy sobie mozecie mowic co chcecie ale trzymajcie sie tematu

caly czas nawiazujemy do tematu - dyskusja sie rozwija.
nie jestes tu modem, wiec nie probuj nikogo pouczac.
Dorqa
Dorqa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dyskusja sie rozwija.

to niech sie rozwija nie o zyciu prywatnym tamtej dziewczyyny
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech nie myśli ze jej wszystko wolno!! tez bądź taka wobec niej...moze wtedy zrozumie ze zle robila gdy juz bedzie za późno....


Ale laska jest nie bazpieczna ;] po szkole z nożem chodzi ;ppp
Dorqa
Dorqa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/

olej ja =] i trzymaj siue leiej tego co pisalam wczesniej ;d
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech nie myśli ze jej wszystko wolno!! tez bądź taka wobec niej...moze wtedy zrozumie ze zle robila gdy juz bedzie za późno....

powinnas pracowac w bravo - idealnie nadawalabys sie do odpisywania na listy czytelniczek !

Konto usunięte
Konto usunięte: no nie powiedziałbym dla mnie on i jego panienka są mało warci a jeszcze bardziej chyba ona,skoro zadaje sie z takim kims.

jak juz powiedzialam - nie znam ani jej, ani jego, slysze tylko jedna strone, wiec nie bede ich okreslac, bo ta cala historia o tym, jak to siedzial w wiezieniu i jak go widziala zapitego moze byc rownie dobrze wyssana z palca, byle tylko autorke tematu przedstawic jako 'swieta'

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem za co, wsumie z tą "koleżanką" nie zawsze miałam takie złe stosunki. I mi mówiła, że siedział. Co z tego że siedział? hmm.. bardzo imponujące xD..

ja nie mowie, ze to w czymkolwiek imponuje. nie wiem skad wyciagasz takie wnioski, wiec moze mi to wyjasnisz??

Konto usunięte
Konto usunięte: ale sam fakt 15 z 26 latkiem ;/ .. fuj

nie doroslas jeszcze do rozmow o seksie widocznie, skoro cie to brzydzi :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam takich głupich przyjaciółek, które pakowały by się w "takie" związki

aha... :zonk:
i jestes jasnowidzem i wiesz, ze nigdy sie w taki zwiazek nie wpakuja prawda??
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Dorqa
Dorqa: to niech sie rozwija nie o zyciu prywatnym tamtej dziewczyyny

ty mnie wkurzasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale laska jest nie bazpieczna ;] po szkole z nożem chodzi ;ppp

a podczas pelni zamienia sie w wilkolaka.
barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a) dać się pobić jej kochasiowi oO

To chyba nie damski bokser (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?

NIE .! Moja klasa jest cOOl :) i wogóle odjazd na max... najgorsza klasa w szkole :) Pod wzgledem zachowania.. Ale tak to superr ekipa

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]] Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp .. Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Żeczywiście wielki problem :ziew:
Dorqa
Dorqa
  29 października 2008

vice versa

Konto usunięte
Konto usunięte: ty mnie wkurzasz.


Konto usunięte
Konto usunięte: Ale laska jest nie bazpieczna ;] po szkole z nożem chodzi ;ppp

zabierz jej noz ;d my raz tak zrobilismy ;p ale wyyłaaaaa
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: DarUsia156: Nie mam takich głupich przyjaciółek, które pakowały by się w "takie" związki aha... i jestes jasnowidzem i wiesz, ze nigdy sie w taki zwiazek nie wpakuja prawda??


hah no jesne, że nie jestem. Ale pewnie bym tego nie popierała ;]
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeczywiście wielki problem


small nie umiesz czytooć ! :P
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Dorqa
Dorqa: zabierz jej noz ;d my raz tak zrobilismy ;p ale wyyłaaaaa


jeszcze mnie zabije ;pp
barbieprostytutkas
barbieprostytutkas
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: small nie umiesz czytooć ! :P

Łoj.. chyba nie :and:
Jeśli mały to po co go ogłaszasz?
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE .! Moja klasa jest cOOl :) i wogóle odjazd na max... najgorsza klasa w szkole :) Pod wzgledem zachowania.. Ale tak to superr ekipa


Zazdroszczę ;]] xD
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Łoj.. chyba nie Jeśli mały to po co go ogłaszasz?


żebyś się pytała
bomigoraco
Posty: 4669 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
bomigoraco
  29 października 2008
olej ją.

24.XII.2010 :zakochany:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.