DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008 (pierwszy post)

Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]
Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..
Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie :crylol: ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze :mlotek: To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?
(u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?
a) dać się pobić jej kochasiowi oO
b) olać
c) sama jej doje . bbać ;pp
d) yyy ... ??

PzdR :peace:

baskas4
baskas4
  29 października 2008

a tu jak zwykle kłótnie na poziomie.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy normalny rodzic, jesli mysli glowa i widzi, ze chlopak jest porzadny, to co z tego, ze jest jakas roznica wieku?

watpie..zaden rodzic nie zaakceptuje tego,ze jego nastoletnia corka prowadza sie z doroslym facetem,ktory od kobiety oczekuje czegos wiecej niz przytulania sie.

Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy normalny rodzic, jesli mysli glowa i widzi, ze chlopak jest porzadny, to co z tego, ze jest jakas roznica wieku?

Dziewczyno,czy Ty jesteś na tyle ograniczona,że nie rozumiesz tego co piszę?Pisałem o tym,że taka sytuacja irytuje mnie kiedy dziewczyna ma naście..14,15lat a chłopak blisko 30... , różnica pomiędzy 40 letnim facetem a 30 letnią kobieta nie jest taka dziwna,niespotykana tylko calkiem normalna,za to widok 15 latki z 30 budzi mój niepokój.

Konto usunięte
Konto usunięte: i te pytania powinienes skierowac do siebie

Nie mam do tego podstaw, w odróżnieniu od Ciebie,ponieważ po Twoim zdaniu wyżej wnioskuję,że nie rozumiesz w ogóle o co mi chodzi.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja odpowiedź tylko mnie zaniepokoiła ,ponieważ to nie jest normalna sytuacja,a jeśli Ty uważasz,że to jest na porządku dziennym to coś z Tobą nie tak,naprawdę .

naprawde spojrz na siebie albo moze inaczej - zacznij myslec, swiat stanie sie bardziej zrozumialy.

Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie zdecydowana większość jest mojego zdania, i ma rację więc coś musi być na rzeczy.Tylko trudno Ci to zrozumieć nie ?

udowodnij ta zdecydowana wiekszosc. no prosze. na swiecie jest 6 miliardow ludzi - pokaz mi te 3000000001 osob, ktore sa tego samego zdania, co ty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo..ciekawi mnie tylko jak to wydedukowałaś?Chyba sobie zmyśliłaś,bo nic takiego nie mówiłem,to Twoje wnioski z resztą niesłuszne.Mówię tylko ,że akurat w tej kwestii mam rację ponieważ to moje zdanie popiera większość ,a nie Twoje.

tak, twoje zdanie popiera wiekszosc :crylol:
czekaj, zaraz przyprowadze tutaj znajmych mojego brata (akurat do niego przyszli - maja 13scie lat). popra mnie i nagle to ja bede wiekszoscia.
twoje teksty sa co najmniej idiotyczne, tyle ci powiem.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Cyganie ;) u nich to jest normalne

Wiem,że Cyganie,ale to inna kultura,nie polska.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: watpie..zaden rodzic nie zaakceptuje tego,ze jego nastoletnia corka prowadza sie z doroslym facetem,ktory od kobiety oczekuje czegos wiecej niz przytulania sie.

przeciez w polsce 90% osob to katolicy, moga dopiero po slubie, wiec w czym problem?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyno,czy Ty jesteś na tyle ograniczona,że nie rozumiesz tego co piszę?Pisałem o tym,że taka sytuacja irytuje mnie kiedy dziewczyna ma naście..14,15lat a chłopak blisko 30... , różnica pomiędzy 40 letnim facetem a 30 letnią kobieta nie jest taka dziwna,niespotykana tylko calkiem normalna,za to widok 15 latki z 30 budzi mój niepokój.

wez sie stuknij butem w glowe, moze pomoze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam do tego podstaw, w odróżnieniu od Ciebie,ponieważ po Twoim zdaniu wyżej wnioskuję,że nie rozumiesz w ogóle o co mi chodzi.

twoje wnioski sa irracjonalne i w dodatku nie wiem, jak mozesz wnioskowac cokolwiek, nie rozumiejac, co druga osoba do ciebie mowi.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: udowodnij ta zdecydowana wiekszosc. no prosze. na swiecie jest 6 miliardow ludzi - pokaz mi te 3000000001 osob, ktore sa tego samego zdania, co ty.

Mam Ci udowadniać coś co jest oczywiste?Nie kompromituj się.
To ,że Ty masz 10 lat starszego faceta w pełni akceptuje - Twój wybór,ale nie gadaj głupot,że widok 14,15 latki z 10-15lat starszym facetem jest normalny bo zwyczajnie w swiecie tak nie jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, twoje zdanie popiera wiekszosc czekaj, zaraz przyprowadze tutaj znajmych mojego brata (akurat do niego przyszli - maja 13scie lat). popra mnie i nagle to ja bede wiekszoscia. twoje teksty sa co najmniej idiotyczne, tyle ci powiem.

Twoje sa za to na poziomie intelgentej inaczej..niby sie starasz ale Ci nie wychodzi.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: wez sie stuknij butem w glowe, moze pomoze

A Ty się ogarnij,bo naprawdę się ośmieszasz.Dopiero teraz zajarzyła o co mi chodzi ...to trzeba być naprawdę inteligentnym...gratuluje.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiejac, co druga osoba do ciebie mowi.

smieszne jest to ze mowi to osoba ktora takze nie slucha drugiej osoby.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam Ci udowadniać coś co jest oczywiste?Nie kompromituj się.

i tu sie wlasnie skompromitowales.
gratuluje :brawo:

Konto usunięte
Konto usunięte: To ,że Ty masz 10 lat starszego faceta w pełni akceptuje - Twój wybór,ale nie gadaj głupot,że widok 14,15 latki z 10-15lat starszym facetem jest normalny bo zwyczajnie w swiecie tak nie jest.

moze wizyta u okulisty??

Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje sa za to na poziomie intelgentej inaczej..niby sie starasz ale Ci nie wychodzi.

to, ze nie rozumiesz moich slow, nie znaczy, ze sa glupie.
polecam slownik.
vig89
vig89
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem,że Cyganie,ale to inna kultura,nie polska.

hmm jezeli mieszkaja w naszym kraju to podlega ich takie same prawo jak wszyskich nas
a cygan ktory urodzil sie w polsce to juz nie jest polakiem ?
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty się ogarnij,bo naprawdę się ośmieszasz.Dopiero teraz zajarzyła o co mi chodzi ...to trzeba być naprawdę inteligentnym...gratuluje.

:ziew: i to jest twoje linia obrany? fajnie :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: smieszne jest to ze mowi to osoba ktora takze nie slucha drugiej osoby.

jak cie to smieszy to sie smiej, a nie pisz glupot.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: tu sie wlasnie skompromitowales. gratuluje

Ty za to nie poraz pierwszy się tu skompromitowałaś.Straciłem rachubę i już Ci nie liczę,ale jak na 'inteligentną' 18 nastkę to dyskusja z Tobą nie ma dalej sensu,dlattego kończę ją definitywnie jakie kolwiek polemiki z Toba,bo i tak nic ciekawego nie masz do powiedzenia w tej sprawie.

Konto usunięte
Konto usunięte: to, ze nie rozumiesz moich slow, nie znaczy, ze sa glupie. polecam slownik.

Twoje slowa sa zrozumiale tylko dla Ciebie,bo chcialabys zeby tak byla
zyj dalej w swoim swiecie ,tylko nie pisz tu takich glupot juz
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty za to nie poraz pierwszy się tu skompromitowałaś.Straciłem rachubę i już Ci nie liczę,ale jak na 'inteligentną' 18 nastkę to dyskusja z Tobą nie ma dalej sensu,dlattego kończę ją definitywnie jakie kolwiek polemiki z Toba,bo i tak nic ciekawego nie masz do powiedzenia w tej sprawie.

masz racje, nie ma sensu, idz poplacz w poduszke, bo ktos sie z toba nie zgadza ...

Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje slowa sa zrozumiale tylko dla Ciebie,bo chcialabys zeby tak byla zyj dalej w swoim swiecie ,tylko nie pisz tu takich glupot juz

i po raz kolejny ci napisze - jakbys rozumial co do ciebie pisze, moze bralabym to co piszesz pod uwage, niestety, nie posiadasz tej umiejetnosci i wciaz wypisujesz swoje brednie starajac sie zatuszowac swoje bledy, a tak naprawde wkopujac sie coraz bardziej.
Ellusiive
Ellusiive
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]] Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp .. Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko . Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ? (u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. ) Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ? a) dać się pobić jej kochasiowi oO b) olać c) sama jej doje . bbać ;pp d) yyy ... ?? PzdR :peace:


Poziom Gimnazjalisty :zonk:
Są ludzie i taboretu ja osobiście mam zraz do moherów :zly:
jak nie wyrabiasz to weź zmień klasę proste...
thomas893
thomas893
  29 października 2008
:ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ? a) dać się pobić jej kochasiowi oO b) olać c) sama jej doje . bbać ;pp d) yyy ... ??

all in one najlepiej...

a tak trochę bardziej serio... po co się zniżać do takiego poziomu :woot:
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozwolisz ze oddam wam moja siostre ?

zawsze chciałam mieć rodzeństwo xD ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.