DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008 (pierwszy post)

Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]
Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..
Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie :crylol: ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze :mlotek: To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?
(u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?
a) dać się pobić jej kochasiowi oO
b) olać
c) sama jej doje . bbać ;pp
d) yyy ... ??

PzdR :peace:

blondynkaax3
blondynkaax3
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]

ja też mam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..

noo... ja też tak mam ;p :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy są mega sztywni

ehh... ;/ znowu się zgadza ... Życie... też tak mam :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?

No akurat nie o takie coś ale są a ja uwielbiam się kłócić XD

Konto usunięte
Konto usunięte: c) sama jej doje . bbać ;pp

ja bym tak zrobiła xD
| Ciu.laj jej!! =D |

Konto usunięte
Konto usunięte: d) yyy ... ??

Nasłać kogoś na tego jej kolesia ale ja bym wolała nie odbierać sobie tej przyjemności i sama jej wpier*dolić :]

Konto usunięte
Konto usunięte: lat 27 ona lat 16 xD


żal :and: kurestwo sie szerzy ;]
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ?

nie musisz. w razie potrzeby moge ci wyslac paczke zyletek...

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

straszne...
wiesz, moze napisz o tym do bravo, tam ci dobrze poradza...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?

uderz sie czyms twardym w glowe, a odpowiedz sama przyjdzie...

:ziew:
:zonk:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze .. mam lat 15 .

a nie 11 ;)
fakt nie wiem jakie to odpały,ale wiem do czego są zdolni np moi rówieśnicy czy osoby młodszę, i mówię że takie formy żartu poprzez np poniżanie innych czy nauczyciela mnie nie bawi
generalnie przez odpały mojej klasy ciagle mamy przypał :/ nauczyciele sie na NAS skarza ,ze jako klasa jestesmy nieznosni,nawet gdy staramy sie byc ok,w domysle chodzi o to ze 2 czy 3 osoby odpierdzielaja,a cala klasa ponosi odpowiedzialnosc - dzieki za takie odpały.
Dorqa
Dorqa
  29 października 2008

jestem jak najbardziej ZA odpalami ;p mam na mysli nabijanie sie [niegrozne] z nauczycieli i wszystkiego. A nie wyzywanie i rzucanie w nauczycielkie nozami :woot:
trzeba sie wysmiac w mlodosci ;p watpie czy w wieku 40 lat bede sie nabijac z kogos tak jak teraz ;d

DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tez mam problem z niektorymi,choc moze nie w klasie tylko szkole,niektorzy sie dziwnie patrza na to jak sie ubieram,bo wydaje im sie ze 'pedalsko' z reszta juz slyszalem takie opinie,ale to olewam,bo nie bede sie tym przejmowal..trzeba sie tego nauczyc.


Ale mnie to wkurza ;] I nie będę pozwalała sobie na takie traktowanie ... Tym bardziej oceniania mnie przez jakiś ... którzy nawet mnie nie znają , a na podstawie wyglądu tyyylko o mnie wiedzą ;/ ...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mnie to wkurza ;] I nie będę pozwalała sobie na takie traktowanie ... Tym bardziej oceniania mnie przez jakiś ... którzy nawet mnie nie znają , a na podstawie wyglądu tyyylko o mnie wiedzą ;/ ...

Mnie tez to wkurzalo,bo wiem ze nie jestem pedalem,a mimo to ktos tak chamsko mi dogryza..ale co zrobisz?Naslesz na wszystkich kogos?Potniesz sie ?:D ,trzeba żyć dalej..ja juz sie przyzwyczailem do dziwnych spojrzen i olewaniem ze strony dziewczyn.
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: DarUsia156: lat 27 ona lat 16 xDżal kurestwo sie szerzy ;]


Konto usunięte
Konto usunięte: DarUsia156: Po pierwsze .. mam lat 15 . a nie 11 ;) fakt nie wiem jakie to odpały,ale wiem do czego są zdolni np moi rówieśnicy czy osoby młodszę, i mówię że takie formy żartu poprzez np poniżanie innych czy nauczyciela mnie nie bawi generalnie przez odpały mojej klasy ciagle mamy przypał :/ nauczyciele sie na NAS skarza ,ze jako klasa jestesmy nieznosni,nawet gdy staramy sie byc ok,w domysle chodzi o to ze 2 czy 3 osoby odpierdzielaja,a cala klasa ponosi odpowiedzialnosc - dzieki za takie odpały.


No własnie napisałeś, że nie wiesz jakie odpały a potem piszesz, że ,,formy żartu poprzez np poniżanie innych czy nauczyciela mnie nie bawi'' no tak oże robi twoja klasa ;] a nie moja. Pozatym nie mówie że fajnie jest jeśli cała klasa ponosi odpowiedzialnośc za jedną , ale kiedy (jak u mnie) wszyscy coś robili, to wszyscy ponoszą odpowiedzialność a nie zwalają na jedną osobę chroniąc tylko swój tyłe.k ;/ Nie?
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy (jak u mnie) wszyscy coś robili, to wszyscy ponoszą odpowiedzialność a nie zwalają na jedną osobę chroniąc tylko swój tyłe.k ;/ Nie?

taa... trzeba bylo nie brac udzialu i nie mialabys problemu.
i juz ci wierze, ze na ciebie wszystko od tak sobie zwalili :ziew:
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: DarUsia156: lat 27 ona lat 16 xDżal kurestwo sie szerzy ;]


noo ..

Chwali się jeszcze na forum całej klasy że mu ,,daje" dosłownie ;]]

A ja myślę, że koleś ją tylko wykożystuje. chociaż ... nie moja sprawa wsumie ...
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Dorqa
Dorqa: jestem jak najbardziej ZA odpalami ;p mam na mysli nabijanie sie [niegrozne] z nauczycieli i wszystkiego. A nie wyzywanie i rzucanie w nauczycielkie nozami trzeba sie wysmiac w mlodosci ;p watpie czy w wieku 40 lat bede sie nabijac z kogos tak jak teraz ;d


Zgadzam się ;] Bo kiedy jak nie teraz ... Mam czas jeszcze dorosnąć. Mam 15 lat i wcale nie uważam, że mam być poważna i super spokojna ;p
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie tez to wkurzalo,bo wiem ze nie jestem pedalem,a mimo to ktos tak chamsko mi dogryza..ale co zrobisz?Naslesz na wszystkich kogos?Potniesz sie ?:D ,trzeba żyć dalej..ja juz sie przyzwyczailem do dziwnych spojrzen i olewaniem ze strony dziewczyn.


Ale jeśli czegoś z tym się nie zrobi , to może za daleko zabrnąć. Wiem coś o tym, bo jak im pozwalasz na wszystko to ci wkońcu na głowę wejdą
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Chwali się jeszcze na forum całej klasy że mu ,,daje" dosłownie ;]] A ja myślę, że koleś ją tylko wykożystuje. chociaż ... nie moja sprawa wsumie ...

Ehh tego właśnie nienawidze.Kreww mnie zalewa gdy widzę ładną,i fajną 15,16 nastolatkę w ramionach jakiegoś łysego karka lat 20 kilka...i co one w nim widzą?No co ?
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: taa... trzeba bylo nie brac udzialu i nie mialabys problemu. i juz ci wierze, ze na ciebie wszystko od tak sobie zwalili


Nie mam problemu z odpowiedzialnością za to, ale z "koleżanką", która zwaliła na mnie ;/ Nie "zwalili" tylko "zwaliła" napisałam.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ehh tego właśnie nienawidze.Kreww mnie zalewa gdy widzę ładną,i fajną 15,16 nastolatkę w ramionach jakiegoś łysego karka lat 20 kilka...i co one w nim widzą?No co ?

strasznie uogolniasz.
ja ci powiem co widza - moga byc pewne, ze koles nie bedzie plakal na fotce o tym, ze jesli pomiedzy chlopakiem a dziewczyna jest dosc duza roznica wieku, to jedno z nich musi od razu byc puszczalskim :ziew:
nela021
nela021
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: small

kól.

Konto usunięte
Konto usunięte: (lat 27 ona lat 16 xD)

:zonk:.

Konto usunięte
Konto usunięte: a) dać się pobić jej kochasiowi oO

tak :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.